Главная » 2012 » Февраль » 28 » Итоговый протокол VІІ международного турнира по художественной гимнастике «Золотой львёнок», 24-26.02.2012, г.Львов
13:23 Итоговый протокол VІІ международного турнира по художественной гимнастике «Золотой львёнок», 24-26.02.2012, г.Львов |
Зведений протокол VII Міжнародного турніру з художньої гімнастики «Золоте левеня» Вікова група 2007 р.н. Місце | Учасник | Місто | 1 вид | Сума | 1 | Іванова Єріка | АР Крим | 14,075 | 14,075 | 2 | Чернишук Вероніка | Вінниця | 12,025 | 12,025 | 3 | Илиева Калина | Болгарія | 11,350 | 11,350 | 4 | Малецька Єва | Львів-Галичанка | 10,300 | 10,300 |
Вікова група 2006 р.н. Місце | Учасник | Місто | 1 вид | Сума | 1 | Сеитова Мавиле | АР Крим | 15,750 | 15,750 | 2 | Запорожченко Юля | Львів-ДЦТД "Галичина" | 15,550 | 15,550 | 3 | Подчешинська Софія | Калинівка | 15,100 | 15,100 | 4 | Балакіна Марія | Луцьк | 14,025 | 14,025 | 5 | Мрих Ліза | Вінниця | 13,200 | 13,200 | 6 | Белинская Ульяна | Київ | 13,175 | 13,175 | 7 | Венгер Анастасія | Львів-Галичанка | 12,500 | 12,500 | 8 | Данилюк Настя | Львів-Галичанка | 12,325 | 12,325 | 9 | Галантій Кароліна | Львів-Галичанка | 12,075 | 12,075 | 10 | Гребінка Емма | Львів-Галичанка | 11,750 | 11,750 | 11 | Савченко Вероніка | Київ | 11,200 | 11,200 | 12 | Сбуелц Катя | Київ | 10,900 | 10,900 |
Вікова група 2005 р.н. – 1 категорія Місце | Учасник | Місто | 1 вид | Сума | 1 | Михайлова Анастасія | АР Крим | 17,225 | 17,225 | 2 | Жильчук Софія | Рівне-Грація | 14,400 | 14,400 | 3 | Максимець Катя | Львів-Грація | 14,300 | 14,300 | 4 | Мавдрик Стефанія | Львів-Галичанка | 13,825 | 13,825 | 5 | Береза Зоряна | Львів-ДЮСШ №5 | 13,150 | 13,150 | 6 | Мазур Віка | Вінниця | 12,925 | 12,925 | 7 | Гайовська Мар'яна | Львів-Галичанка | 12,800 | 12,800 | 8 | Жук Яна | Львів-Галичанка | 12,750 | 12,750 | 9 | Михайлишин Соломія | Львів-Галичанка | 12,325 | 12,325 | 10 | Гоп'як Христина | Львів-Галичанка | 12,025 | 12,025 | 11 | Сеник Юля | Львів-Галичанка | 11,975 | 11,975 | 12 | Каранчевська Надя | Львів-Галичанка | 11,400 | 11,400 | 13 | Лабай Юліана | Львіів-Галичанка | 11,100 | 11,100 | 14 | Шевчук Діана | Львів-Галичанка | 10,750 | 10,750 | 15 | Мельник Анжеліка | Львів-Галичанка | 10,650 | 10,650 |
Вікова група 2005 р.н. – 2 категорія Місце | Учасник | Місто | 1 вид | 2 вид | Сума | 1 | Бибик Дарина | АР Крим | 16,525 | 15,575 | 32,100 | 2 | Рудман Тамара | Ужгород | 16,375 | 13,100 | 29,475 | 3 | Вьрбева Євгения | Болгарія | 14,650 | 13,700 | 28,350 | 4 | Барабаш Ліза | Львів-Галичанка | 15,500 | 12,450 | 27,950 | 5 | Сіробаба Марина | Бровари | 14,575 | 13,300 | 27,875 | 6 | Некращук Катя | Ужгород | 14,450 | 12,950 | 27,400 | 7 | Мазур Дана | Рівне-Грація | 13,700 | 12,050 | 25,750 | 8 | Кочергіна Катерина | Львів-ДЮСШ №5 | 13,550 | 12,000 | 25,550 |
Вікова група 2004 р.н. – 1 категорія Місце | Учасник | Місто | 1 вид | Сума | 1 | Кузьма Євгенія | Ужгород | 14,850 | 14,850 | 2 | Дучак Вікторія | Львів-ДЮСШ №5 | 14,050 | 14,050 | 3 | Пунь Олена | Львів-Галичанка | 13,800 | 13,800 | 4 | Васєєва Аня | Львів-Галичанка | 13,375 | 13,375 | 5 | Нідашковська Каріна | Рівне-Грація | 13,250 | 13,250 | 6 | Петлічева Анастасія | Львів-ДЮСШ №5 | 13,050 | 13,050 | 7 | Такарєва Анастасія | Львів-Галичанка | 12,575 | 12,575 | 8 | Войтович Карина | Вінниця | 12,300 | 12,300 | 9 | Гарбарчук Злата | Львів-Галичанка | 12,275 | 12,275 | 10 | Гайдучок Меланія | Львів-Галичанка | 12,125 | 12,125 | 11 | Старко Ліза | Львів-Галичанка | 11,925 | 11,925 | 12 | Білас Роксолана | Львів-Галичанка | 11,750 | 11,750 | 13 | Байцар Марта | Львів-Галичанка | 10,725 | 10,725 | 14 | Самотій Яна | Львів-Галичанка | 10,450 | 10,450 |
Вікова група 2004 р.н. – 2 категорія Місце | Учасник | Місто | 1 вид | 2 вид | Сума | 1 | Фечан Соломія | Львів-Галичанка | 16,925 | 14,800 | 31,725 | 2 | Стоянова Ємили | Болгарія | 16,300 | 15,425 | 31,725 | 3 | Цицак Ольга | Ужгород | 17,500 | 14,125 | 31,625 | 4 | Долинська Христина | Львів-Грація | 16,700 | 14,825 | 31,525 | 5 | Латишева Настя | Ужгород | 15,700 | 14,850 | 30,550 | 6 | Барсегян Алина | АР Крим | 15,250 | 14,350 | 29,600 | 7 | Венциславова Велина | Болгарія | 14,875 | 14,675 | 29,550 | 8 | Ющук Катя | Одеса | 15,275 | 13,475 | 28,750 | 9 | Нестеревич Даша | Рівне-Грація | 15,325 | 13,400 | 28,725 | 10 | Мендусь Настя | Рівне-Грація | 14,300 | 14,400 | 28,700 | 11 | Іллікова Сімонка | Словаччина | 13,425 | 14,750 | 28,175 | 12 | Тимочко Катя | Ужгород | 14,900 | 13,225 | 28,125 | 13 | Гринчук Вікторія | Львів-Грація | 14,325 | 13,775 | 28,100 | 14 | Прокопюк Аня | Луцьк | 13,950 | 12,650 | 26,600 | 15 | Долина Марія | Вінниця | 12,300 | 12,050 | 24,350 | 16 | Мацкевич Ірина | Львів-ДЮСШ №5 | 12,850 | 11,400 | 24,250 | 17 | Сурма Ярина | Львів-Галеон | 11,475 | 10,500 | 21,975 |
Вікова група 2003 р.н. – 2 категорія Місце | Учасник | Місто | 1 вид | 2 вид | Сума | 1 | Умерова Лілія | АР Крим | 18,275 | 16,300 | 34,575 | 2 | Погранична Христина | Львів-Ніка | 18,000 | 16,350 | 34,350 | 3 | Кузнєцова Настя | Львів-ДЦТД "Галичина" | 17,775 | 16,125 | 33,900 | 4 | Пташник Анастасія | Львів-Галичанка | 16,700 | 15,825 | 32,525 | 5 | Абакушова Іра | Донецьк | 17,350 | 14,875 | 32,225 | 6 | Іванова Маша | Угорщина | 17,050 | 14,700 | 31,750 | 7 | Прядко Соня | Київ | 17,000 | 14,400 | 31,400 | 8 | Пюрик Тетяна | Львів-ДЮСШ"Галеон" | 16,275 | 14,850 | 31,125 | 9 | Корнафель Аня | Львів-Грація | 15,350 | 14,800 | 30,150 | 10 | Георгиєва Денислава | Болгарія | 15,275 | 14,650 | 29,925 | 11 | Гайдук Дарина | Львів-Галичанка | 15,750 | 14,150 | 29,900 | 12 | Сторожева Лєра | Одеса | 15,550 | 14,325 | 29,875 | 13 | Братичак Яремія | Львів-Динамо | 14,875 | 14,975 | 29,850 | 14 | Максимів Соломія | Львів-ДЮСШ"Галеон" | 15,000 | 13,925 | 28,925 | 15 | Костова Єкатерина | Болгарія | 14,050 | 14,300 | 28,350 | 16 | Василик Тетяна | Львів-ДЮСШ № 5 | 13,950 | 13,650 | 27,600 | 17 | Лесько Марта | Львів-Галеон | 13,625 | 12,950 | 26,575 | 18 | Миловска Виолета | Болгарія | 13,200 | 13,200 | 26,400 | 19 | Наконечна Діана | Львів-Динамо | 11,350 | 13,975 | 25,325 |
Вікова група 2003 р.н. – 2 категорія Місце | Учасник | Місто | 1 вид | 2 вид | Сума | 1 | Василишин Софія | Львів-Галичанка | 17,575 | 17,500 | 35,075 | 2 | Пугач Анастасія | Львів-Ніка | 15,775 | 16,725 | 32,500 | 3 | Бутрак Соломія | Львів-ДЮСШ "Галеон" | 15,850 | 15,700 | 31,550 | 4 | Бонева Тихомира | Болгарія | 15,050 | 14,500 | 29,550 | 5 | Чаришнова Вероніка | Рівне-Авангард | 15,125 | 14,175 | 29,300 | 6 | Вьрбева Божидара | Болгарія | 13,550 | 14,200 | 27,750 | 7 | Черкасова Саша | Бровари | 12,650 | 13,750 | 26,400 |
Вікова група 2002 р.н. – 1 категорія Місце | Учасник | Місто | 1 вид | 2 вид | Сума | 1 | Боднарчук Маріола | Львів-Галичанка | 18,850 | 20,750 | 39,600 | 2 | Довженко Таня | Донецьк | 18,400 | 19,175 | 37,575 | 3 | Яремко Діана | Львів-Динамо | 17,425 | 17,275 | 34,700 | 4 | Височанська Марія | Львів-Ніка | 16,550 | 16,950 | 33,500 | 5 | Піскун Вікторія | Калинівка | 15,375 | 14,850 | 30,225 | 6 | Стрічкова Сабіна | Словаччина | 13,850 | 15,850 | 29,700 | 7 | Самофалова Анастасія | Львів-Галичанка | 15,000 | 14,525 | 29,525 | 8 | Вентик Діана | Львів-Грація | 14,800 | 14,675 | 29,475 | 9 | Лях Катя | Ужгород | 15,400 | 12,875 | 28,275 | 9 | Семанова Крістіна | Словаччина | 12,775 | 15,500 | 28,275 | 11 | Яцишина Олена | Луцьк | 14,950 | 13,250 | 28,200 | 12 | Викторова Ярослава | Київ | 15,725 | 12,350 | 28,075 | 13 | Глазунова Аня | Львів-Галеон | 14,450 | 13,475 | 27,925 | 14 | Потапчук Марта | Луцьк | 13,975 | 13,350 | 27,325 |
Вікова група 2002 р.н. – 2 категорія Місце | Учасник | Місто | 1 вид | 2 вид | Сума | 1 | Іваночко Настя | Львів-Динамо | 18,325 | 17,700 | 36,025 | 2 | Розмус Оксана | Львів-Ніка | 17,150 | 17,975 | 35,125 | 3 | Белоцерковская Маша | Донецьк | 16,700 | 16,125 | 32,825 | 4 | Пуцята Софія | Львів-Грація | 17,125 | 15,525 | 32,650 | 5 | Гутцайт Елина | Київ | 15,750 | 16,850 | 32,600 | 6 | Белинская Даша | Київ | 16,350 | 15,825 | 32,175 | 7 | Мелевич Марія | Львів-Динамо | 14,600 | 15,975 | 30,575 | 8 | Ковтун Анастасія | Львів-ДЮСШ № 5 | 14,425 | 15,100 | 29,525 |
Вікова група 2001 р.н. – 1 категорія Місце | Учасник | Місто | 1 вид | 2 вид | Сума | 1 | Чала Ліза | Львів-Галичанка | 19,800 | 18,775 | 38,575 | 2 | Захарова Олександра | АР Крим | 18,600 | 19,475 | 38,075 | 3 | Приходько Настя | Львів-Ніка | 17,775 | 18,175 | 35,950 | 4 | Сушко Даша | Київ | 17,100 | 18,500 | 35,600 | 5 | Кузьма Дарина | Ужгород | 17,150 | 17,950 | 35,100 | 6 | Тарасова Ангеліна | Біла Церква | 16,925 | 17,575 | 34,500 | 7 | Руденко Валерія | Київ | 16,750 | 17,575 | 34,325 | 8 | Кістечок Юліана | Львів-ДЦТД"Галичина" | 16,300 | 16,900 | 33,200 | 9 | Устименко Олександра | Луцьк | 16,250 | 15,875 | 32,125 | 10 | Андрієць Єва | Бровари | 15,975 | 15,425 | 31,400 |
Вікова група 2001 р.н. – 2 категорія Місце | Учасник | Місто | 1 вид | 2 вид | Сума | 1 | Фомичева Анна | АР Крим | 19,900 | 20,375 | 40,275 | 2 | Литвицкая Настя | Донецьк | 18,025 | 19,325 | 37,350 | 3 | Панова Олена | Київ | 17,875 | 17,700 | 35,575 | 4 | Ціхановська Анастасія | Калинівка | 17,825 | 17,375 | 35,200 | 5 | Селітреннікова Настя | Луцьк | 13,425 | 14,925 | 28,350 |
Вікова група 2000 р.н. – 1 категорія Місце | Учасник | Місто | 1 вид | 2 вид | Сума | 1 | Пилипенко Вікторія | Львів-Галичанка | 20,200 | 20,950 | 41,150 | 2 | Бекерська Юля | Львів-ДЦТД"Галичина" | 21,325 | 19,475 | 40,800 | 3 | Францевич Ірина | АР Крим | 18,750 | 19,925 | 38,675 | 4 | Захаренко Аня | Донецьк | 17,975 | 19,150 | 37,125 | 5 | Блажевич Аніта | Донецьк | 17,300 | 18,850 | 36,150 | 6 | Вітюк Марина | Калинівка | 16,000 | 16,875 | 32,875 | 7 | Рубаняк Валерія | Ужгород | 15,900 | 16,500 | 32,400 | 8 | Миронюк Діана | Луцьк | 16,350 | 15,275 | 31,625 | 9 | Омельчук Валерія | Рівне | 15,225 | 15,175 | 30,400 |
Вікова група 2000 р.н. – 2 категорія Місце | Учасник | Місто | 1 вид | 2 вид | Сума | 1 | Инютина Марія | АР Крим | 18,900 | 21,925 | 40,825 | 2 | Братікова Дарина | Львів-Динамо | 18,500 | 20,400 | 38,900 | 3 | Володько Наталія | Донецьк | 19,175 | 17,975 | 37,150 | 4 | Ковальська Валерія | Львів-Галичанка | 17,600 | 17,525 | 35,125 | 5 | Вербовая Ліза | Донецьк | 16,750 | 18,300 | 35,050 | 6 | Рябушко Настя | Біла Церква | 16,500 | 17,500 | 34,000 | 7 | Мороз Вікторія | Львів-ДЮСШ №5 | 16,075 | 17,275 | 33,350 | 8 | Жванко Таня | Львів-Ніка | 16,300 | 16,675 | 32,975 | 9 | Миронюк Анастасія | Львів-ДЮСШ №5 | 15,625 | 15,400 | 31,025 | 10 | Лампіка Таня | Рівне | 14,850 | 13,750 | 28,600 |
Вікова група 1999 р.н. – 1 категорія Місце | Учасник | Місто | 1 вид | 2 вид | Сума | 1 | Антощак Соломія | Львів-Галичанка | 20,700 | 21,750 | 42,450 | 2 | Юзвяк Валерія | Ужгород | 19,250 | 20,125 | 39,375 | 3 | Ференц Вероніка | Львів-Динамо | 19,325 | 18,850 | 38,175 | 4 | Коменотрус Юлія | Біла Церква | 18,175 | 18,575 | 36,750 | 5 | Реуцька Анна | Чернівці | 18,225 | 15,925 | 34,150 | 6 | Чернієнко Дарина | Калинівка | 16,050 | 17,025 | 33,075 | 7 | Горбатюк Вероніка | Калинівка | 16,150 | 16,825 | 32,975 | 8 | Дейнека Наталя | Бровари | 15,725 | 16,875 | 32,600 |
Вікова група 1999 р.н. – 2 категорія Місце | Учасник | Місто | 1 вид | 2 вид | Сума | 1 | Васильева Маргарита | АР Крим | 21,325 | 22,000 | 43,325 | 2 | Якібчук Марта | Львів-Галичанка | 19,400 | 22,525 | 41,925 | 3 | Мудрикув Діана | Львів-Грація | 16,575 | 16,875 | 33,450 | 4 | Приварська Олександра | Рівне | 15,625 | 15,600 | 31,225 | 5 | Щербак Настя | Львів-Галеон | 12,875 | 13,375 | 26,250 |
Вікова група 1998 р.н. Місце | Учасник | Місто | 1 вид | 2 вид | Сума | 1 | Стадницька Даша | Львів-Динамо | 21,725 | 21,425 | 43,150 | 2 | Скалка Наталя | Одеса | 18,600 | 18,925 | 37,525 | 3 | Пужак Катерина | Львів-Галичанка | 18,925 | 17,975 | 36,900 | 4 | Хмельницкая Настя | Біла Церква | 17,075 | 17,400 | 34,475 | 5 | Фурман Даша | Біла Церква | 17,700 | 16,425 | 34,125 | 6 | Половинська Ангеліна | Чернівці | 17,075 | 16,975 | 34,050 | 7 | Галкіна Світлана | Львів-Галичанка | 15,625 | 16,725 | 32,350 | 8 | Свірідова Каріна | Львів-ДЮСШ"Галеон" | 16,100 | 16,100 | 32,200 | 9 | Цолова Натали | Болгарія | 16,400 | 15,625 | 32,025 | 10 | Богданова Роксолана | Львів-ДЮСШ №5 | 15,400 | 15,800 | 31,200 | 11 | Кремко Марта | Львів-Галичанка | 12,550 | 11,575 | 24,125 |
Вікова група 1997 р.н. Місце | Учасник | Місто | 1 вид | 2 вид | Сума | 1 | Козак Ольга | Львів-Динамо | 21,150 | 21,975 | 43,125 | 2 | Федик Христина | Львів-ДЮСШ"Галеон" | 20,850 | 19,225 | 40,075 | 3 | Сакал Настя | Ужгород | 20,950 | 17,625 | 38,575 | 4 | Нгуєн Вероніка | Львів-ДЮСШ"Галеон" | 18,825 | 19,175 | 38,000 | 5 | Шевченко Женя | Донецьк | 19,150 | 17,575 | 36,725 | 6 | Прокопенко Аня | Львів-ДЦТД"Галичина" | 17,075 | 17,575 | 34,650 | 7 | Факас Юлія | Чернівці | 17,175 | 16,575 | 33,750 | 8 | Руденко Яна | Одеса | 17,200 | 16,225 | 33,425 |
По програмі майстрів спорту Місце | Учасник | Місто | 1 вид | 2 вид | Сума | 1 | Возняк Таня | Львів-Динамо | 22,975 | 23,100 | 46,075 | 2 | Лесюк Таня | Львіві-Динамо | 21,250 | 22,000 | 43,250 | 3 | Сахно Мар'яна | Львів-Динамо | 20,950 | 20,975 | 41,925 | 4 | Рубанова Таня | Донецьк | 21,125 | 19,400 | 40,525 | 5 | Шайного Ольга | Львів-ДЦТД"Галичина" | 20,375 | 19,800 | 40,175 | 6 | Тищенко Тома | Львів-Галичанка | 20,700 | 19,100 | 39,800 | 7 | Гуртовая Настя | Одеса | 20,800 | 18,625 | 39,425 | 8 | Нгуєн Росина | Львів-Ніка | 20,550 | 18,800 | 39,350 | 9 | Путінцева Настя | Бровари | 19,075 | 19,075 | 38,150 | 10 | Гаравська Аліна | Львів-Динамо | 18,925 | 18,525 | 37,450 | 11 | Оліярник Софія | Львів-ДЮСШ"Галеон" | 19,300 | 17,875 | 37,175 | 12 | Садова Діана | Чернівці | 18,650 | 18,425 | 37,075 | 13 | Скробко Анна | Львів-Галичанка | 18,725 | 17,975 | 36,700 | 14 | Водопьянова Маша | Одеса | 19,200 | 17,175 | 36,375 | 15 | Мотреску Анастасія | Чернівці | 18,100 | 18,125 | 36,225 | 16 | Стебловська Наталя | Бровари | 18,300 | 17,850 | 36,150 | 17 | Протасова Ольга | Чернівці | 17,625 | 17,825 | 35,450 |
Зведений протокол VII Міжнародного турніру з художньої гімнастики «Золоте левеня» ( Фінальні змагання ) Вікова група - 2002 р.н. Місце | Учасник | Місто | 1 вид | 1 | Боднарчук Маріола | Львів-Галичанка | 18,600 | 2 | Іваночко Настя | Львів-Динамо | 18,525 | 3 | Довженко Таня | Донецьк | 18,450 | 4 | Височанська Марія | Львів-Ніка | 17,750 | 5 | Яремко Діана | Львів-Динамо | 17,300 | 6 | Розмус Оксана | Львів-Ніка | 16,750 | 6 | Белоцерковская Маша | Донецьк | 16,750 | 8 | Пуцята Софія | Львів-Грація | 16,625 | 9 | Піскун Вікторія | Калинівка | 15,950 | 10 | Стрічкова Сабіна | Словаччина | 15,775 | 11 | Гутцайт Елина | Київ | 15,375 |
Вікова група - 2001 р.н. Місце | Учасник | Місто | 1 вид | 1 | Панова Олена | Київ | 17,100 | 2 | Сушко Даша | Київ | 16,850 | 3 | Фомичева Анна | АР Крим | 16,650 | 4 | Приходько Настя | Львів-Ніка | 15,450 | 5 | Литвицкая Настя | Донецьк | 15,250 | 6 | Захарова Олександра | АР Крим | 14,950 | 7 | Чала Ліза | Львів-Галичанка | 14,925 | 8 | Кузьма Дарина | Ужгород | 14,750 | 9 | Ціхановська Анастасія | Калинівка | 13,825 |
Вікова група - 2000 р.н. Місце | Учасник | Місто | 1 вид | 1 | Пилипенко Вікторія | Львів-Галичанка | 20,725 | 2 | Братікова Дарина | Львів-Динамо | 20,625 | 3 | Инютина Марія | АР Крим | 19,875 | 4 | Бекерська Юля | Львів-ДЦТД"Галичина" | 19,125 | 5 | Францевич Ірина | АР Крим | 18,100 | 6 | Блажевич Аніта | Донецьк | 17,400 | 7 | Володько Наталія | Донецьк | 16,575 | 8 | Захаренко Аня | Донецьк | 16,200 | 9 | Ковальська Валерія | Львів-Галичанка | 14,900 | 10 | Вербовая Ліза | Донецьк | 13,975 |
Вікова група 1999 р.н. Місце | Учасник | Місто | 1 вид | 1 | Васильева Маргарита | АР Крим | 21,625 | 2 | Антощак Соломія | Львів-Галичанка | 20,925 | 3 | Юзвяк Валерія | Ужгород | 19,525 | 4 | Якібчук Марта | Львів-Галичанка | 19,275 | 5 | Ференц Вероніка | Львів-Динамо | 18,650 | 6 | Коменотрус Юлія | Біла Церква | 17,475 | 7 | Реуцька Анна | Чернівці | 16,775 |
Вікова група 1998 р.н. Місце | Учасник | Місто | 1 вид | 1 | Стадницька Даша | Львів-Динамо | 21,375 | 2 | Скалка Наталя | Одеса | 18,850 | 3 | Галкіна Світлана | Львів-Галичанка | 18,175 | 4 | Хмельницкая Настя | Біла Церква | 17,700 | 5 | Пужак Катерина | Львів-Галичанка | 17,675 | 6 | Половинська Ангеліна | Чернівці | 17,575 | 7 | Фурман Даша | Біла Церква | 17,275 |
Вікова група 1997 р.н. Місце | Учасник | Місто | 1 вид | 1 | Козак Ольга | Львів-Динамо | 23,600 | 2 | Федик Христина | Львів-ДЮСШ"Галеон" | 19,225 | 3 | Сакал Настя | Ужгород | 19,125 | 4 | Нгуєн Вероніка | Львів-ДЮСШ"Галеон" | 17,825 | 5 | Факас Юлія | Чернівці | 17,275 |
По програмі майстрів спорту – булави Місце | Учасник | р.н. | Місто | Сума | 1 | Возняк Таня | 1995 | Львів-Динамо | 24,375 | 2 | Лесюк Таня | 1996 | Львіві-Динамо | 21,950 | 3 | Тищенко Тома | 1996 | Львів-Галичанка | 20,425 | 4 | Сахно Мар'яна | 1995 | Львів-Динамо | 20,375 | 5 | Рубанова Таня | 1995 | Донецьк | 20,025 | 6 | Шайного Ольга | 1995 | Львів-ДЦТД"Галичина" | 20,000 | 7 | Нгуєн Росина | 1994 | Львів-Ніка | 19,625 | 8 | Гуртовая Настя | 1994 | Одеса | 19,500 | 9 | Путінцева Настя | 1996 | Бровари | 19,075 |
По програмі майстрів спорту – стрічка Місце | Учасник | р.н. | Місто | Сума | 1 | Лесюк Таня | 1996 | Львіві-Динамо | 23,625 | 2 | Возняк Таня | 1995 | Львів-Динамо | 23,550 | 3 | Сахно Мар'яна | 1995 | Львів-Динамо | 20,750 | 4 | Нгуєн Росина | 1994 | Львів-Ніка | 19,800 | 5 | Рубанова Таня | 1995 | Донецьк | 19,425 | 6 | Тищенко Тома | 1996 | Львів-Галичанка | 19,375 | 7 | Гуртовая Настя | 1994 | Одеса | 19,100 | 8 | Шайного Ольга | 1995 | Львів-ДЦТД"Галичина" | 19,075 | 9 | Путінцева Настя | 1996 | Бровари | 17,825 |
Головний суддя Івах Г.Д Головний секретар Орлик Г.Й. |
Категория: Результаты |
Просмотров: 5581 |
Добавил: RG4U
| Рейтинг: 5.0/1 |
|