venturelli.com art-blesk.com Chacott for professionals Реклама на сайте
Художественная гимнастика для Вас
Главная | Форум | Поддержать сайт | Регистрация | Вход
Воскресенье, 04.12.2016, 04:54
Приветствую Вас Гость | RSS
rsg-shop.com allfordance.com
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 212»
Форум » Художественная гимнастика » Соревнования! События! Результаты! » «Кубок ЕЛІТ-2014», 21-23.11.2014, м. Вінниця
«Кубок ЕЛІТ-2014», 21-23.11.2014, м. Вінниця
KaterinkaДата: Среда, 15.10.2014, 15:46 | Сообщение # 1
Группа: Модераторы
Сообщений: 65185
Статус: Offline
IV відкритий турнір з художньої гімнастики
«Кубок ЕЛІТ-2014»
21-23.11.2014, м. Вінниця
art-blesk.com pastorelliolympic.ru
eliteДата: Среда, 05.11.2014, 16:57 | Сообщение # 2
Группа: Проверенные
Сообщений: 9
Статус: Offline
Подали заявки команды:
Киев "Терпсихора"
Киев 13
Одесса ДЮСШ №1
Одесса ДЮСШ №5
Одесса "Черноморец"
Львов "Динамо"
Львов "Галичанка"
Львов "Спарта"
Днепропетровск "Арабеск"
Днепропетровск ДЮСШОР
Каменец-Подольский
Хмельницкий
Запорожье СК «ДОРОТЕЯ»
Одесса "Исток"
Львов ДЮСШ №5
Киев "Спартак"
Киев "Олимп"
Киев "ДЮСШ №18"
Харьков
Ровно
Светловодск
Винница ДЮСШ №1
Винница "Шарм"
Калиновка


Сообщение отредактировал elite - Понедельник, 17.11.2014, 16:39
UA
KaterinkaДата: Среда, 19.11.2014, 17:31 | Сообщение # 3
Группа: Модераторы
Сообщений: 65185
Статус: Offline
Расписание 1 день
   
2010 А 08.30-08.40
2010 B 08.40-08.50
2011-2010 вне конк. 08.50-09.00
2009 А 09.00-09.30
2009 B 09.30-09.45
2009 C 09.45-10.00
2008 A 10.00-10.30
2008 B 10.30-11.10
2008 C 11.10-11.25
2007 A 11.25-12.00
2007 B 12.05-13.00
2007 C 13.00-13.20
13.20-14.00 Показ.выступления
 14.00-14.30 Открытие соревнований
Награждение 2010-2007 г.р.
14.30-15.00 Перерыв
2006 A 15.00-15.40
2006 B 15.40-16.10
2006C 16.10-16.30
2005 A 16.30-17.00
2005 B 17.00-17.25
2005 C 17.25-17.40
2004 A 17.40-18.20
2004 B 18.20-18.45
2004 C 18.45-19.00
2003 A 19.00-19.05
2003 B 19.05-19.20
2003 C 19.20-19.30
2002 A 19.30-19.45
2002 B 19.45-19.55
2001 A 19.55-20.05
2001 B 20.05-20.15
2000 20.15-20.25
1999 и мл. 20.25-20.35
KaterinkaДата: Среда, 19.11.2014, 17:41 | Сообщение # 4
Группа: Модераторы
Сообщений: 65185
Статус: Offline
Стартовий  протокол IV  Відкритого турніру з художньої гімнастики «Кубок Еліт-2014»

№з/п

ПІБ гімнастки

Місто, команда

Тренер

2010 рік народження

Категорія A, Б/п

08.30-08.40

1.

Частоколян Дарина

м. Вінниця, СК «Еліт»

Оксамитна О.І.

2.

Мільчева Єлизавета

м. Запоріжжя,СК «Доротея»

Перцева М.Н., Максимова І.Є.

3.

Бабич Вероніка

м. Вінниця, СК «Еліт»

Онофрійчук К.В.

Чернякевич Д.С.

4.

Шеремета Єва

м. Вінниця, СК «Еліт»

Оксамитна О.І.

5.

Мухіна Інга

м. Вінниця, СК «Еліт»

Онофрійчук К.В.

Чернякевич Д.С.

2010 рік народження

Категорія B, Б/п

08.40-08.50

1.

Коваль Дар’я

м. Вінниця, СК «Еліт»

Онофрійчук К.В.

Чернякевич Д.С.

2.

Чулініна Маргарита

м. Одеса, СДЮСШОР «Чорноморець»

Бузуян В.

Федотова С.

3.

Петелюк Юлія

м. Вінниця, СК «Еліт»

Онофрійчук К.В.

Чернякевич Д.С.

4.

Косенюк Вероніка

м. Вінниця, СК «Еліт»

Оксамитна О.І.

2010-2011 р.н. поза конкурсом

08.50-09.00

1.

Корбов Ангеліна, Мороз Діана (2 Кати)

м. Вінниця, СК «Еліт»

Онофрійчук К.В.

Плахотнюк К.І.

2.

Музика Ілона, Откідич Настя

м. Вінниця, СК «Еліт»

Онофрійчук К.В.

Плахотнюк К.І.

3.

Поспєхова Катя, Березова Вероніка

м. Вінниця, СК «Еліт»

Онофрійчук К.В.

Плахотнюк К.І.

2009 рік народження

Категорія А, Б/п

09.00-09.30

1.

Стулова Олександра

м. Одеса, СДЮСШОР «Чорноморець»

Бузуян В.

Федотова С.

2.

Вишневска Валерія

м. Кам’янець-Полільський

Веремеєнко Н.О., Олійник К.В.

3.

Антонець Вероніка

м. Хмельницький

Репйова О.

4.

Новожилова Настя

м. Калинівка

Ставнійчук О.

5.

Тунік Дар’я

м. Запоріжжя,СК «Доротея»

Перцева М.Н., Максимова І.Є.

6.

Сержант Валерія

м. Вінниця, СК «Еліт»

Оксамитна О.І.

7.

Солодовник Ліза

м. Дніпропетровськ, СК «Арабеск»

Бесчастна А.В

Туктарова С.Л

8.

Боднар Влада

м. Кам’янець-Полільський

Веремеєнко Н.О., Олійник К.В.

9.

Волкова Наталія

м. Вінниця, СК «Еліт»

Онофрійчук К.В.

Чернякевич Д.С.

10.

Заболотна Софія

м. Вінниця, СК «Еліт»

Оксамитна О.І.

11.

Арнаут Валерія

м. Вінниця, СК «Еліт»

Онофрійчук К.В.

Чернякевич Д.С.

12.

Коцюмаха Вікторія

м. Калинівка

Ставнійчук О.

13.

Усатюк Даша

м. Вінниця, СК «Еліт»

Оксамитна О.І.

14.

Ковальська Настя

м. Кам’янець-Полільський

Веремеєнко Н.О., Олійник К.В.

2009 рік народження

Категорія B, Б/п

09.30-09.45

1.

Бутрик Софія

м. Калинівка

Ставнійчук О.

2.

Кравчина Анастасія

м. Запоріжжя,СК «Доротея»

Перцева М.Н., Максимова І.Є.

3.

Киричек Катя

м. Київ СК «Олімп»

Белецька Т. В.

4.

Новожилова Вікторія

м. Калинівка

Ставнійчук О.

5.

Плахова Юлія

м. Вінниця, СК «Еліт»

Оксамитна О.І.

6.

Громадська Саша

м. Дніпропетровськ, СК «Арабеск»

Бесчастна А.В

Туктарова С.Л

7.

Ясінська Ліза

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С.

2009 рік народження

Категорія С, Б/п, вид на вибір

09.45-10.00

1.

Луценко Аня

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С..

2.

Борейко Діана

м. Одеса, СДЮСШОР «Чорноморець»

Бузуян В.

Федотова С.

3.

Рибалкіна Катя

м. Дніпропетровськ, ДЮСШОР

Пережогіна Д.

2008 рік народження

Категорія А, Б/п

10.00-10.30

1.

Синякова Меланія

м. Запоріжжя,СК «Доротея»

Перцева М.Н., Максимова І.Є.

2.

Шмалій Вікторія

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С..

3.

Проценко-Герман Влада

м. Київ СК «Олімп»

Белецька Т. В.

4.

Руденко Стефанія

м. Світловодськ

Беть К.

5.

Поліщук Анастасія

м. Вінниця, СК «Еліт»

Оксамитна О.І.

6.

Соломка Настя

м. Дніпропетровськ, СК «Арабеск»

Бесчастна А.В

Туктарова С.Л

7.

Мартинова Анастасія

м. Київ, СК «Спартак»

Грищук А.В., Наконечна І.В.

8.

Локай Варвара

м. Кам’янець-Полільський

Веремеєнко Н.О., Олійник К.В.

9.

Хмизенко Таїсія

м. Одеса, СДЮСШОР «Чорноморець»

Бузуян В.

Федотова С.

10.

Пономаренко Олександра

м. Київ, СК «Спартак»

Грищук А.В., Наконечна І.В.

11.

Поліщук Маша

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С..

12.

Курбанова Влада

м. Вінниця, СК «Еліт»

Оксамитна О.І.

13.

Проценко-Герман Настя

м. Київ, СК«Олімп»

Белецька Т. В.

2008 рік народження

Категорія B, Б/п, вид на вибір

10.30-11.10

1.

Шевцова Єва

Київ, ДЮСШ №13

Кутненко К. М.

2.

Маргарит Єва

м. Одеса, СДЮСШОР «Чорноморець»

Бузуян В.

Федотова С.

3.

Гасимова Ельвіра

м. Хмельницький

Репйова О.

4.

Янчук Катя

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С.

5.

Полякова Зоряна

м.Київ, СК «Терпсихора»

Дорошенко Г.С.

6.

СидранськаАіша

м. Одеса, СДЮСШОР «Чорноморець»

Бузуян В.

Федотова С.

7.

Шумило Поліна

м. Запоріжжя,СК «Доротея»

Перцева М.Н., Максимова І.Є.

8.

Чаплигіна Софія

м.Кам’янець-Полільський

Веремеєнко Н.О., Олійник К.В.

9.

Демченко Поліна

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С.

2008 рік народження

Категорія С, Б/п, вид на вибір

11.10-11.25

1.

ТерновськаКрістіна

м. Київ, ДЮСШ №13

Кутненко К. М.

2.

Мєлєкєсцева Аня

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С.

3.

Алєксєєнко Софія

м. Запоріжжя,СК «Доротея»

Перцева М.Н., Максимова І.Є.

KaterinkaДата: Среда, 19.11.2014, 17:42 | Сообщение # 5
Группа: Модераторы
Сообщений: 65185
Статус: Offline

№з/п

ПІБ гімнастки

Місто, команда

Тренер

2007 рік народження

Категорія А, Б/п

11.25-12.00

1.

Коваль Катерина

м. Вінниця, СК «Еліт»

Оксамитна О.І.

2.

Бєлова Антоніна

м. Київ, СК «Спартак»

Грищук А.В., Наконечна І.В.

3.

Лиснюк Єва

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С..

4.

Макаренко Марина

м. Львів, ДЮСШ №5

Калашян Л.

5.

Зюкова Віра

м. Київ, ДЮСШ 18

Сухобок О.В., Задорожна Ю.А., Шумейко А.О.

6.

Вороненкова Анастасія

м. Одеса, СДЮСШОР «Чорноморець»

Бузуян В.

Федотова С.

7.

Колчина Майя

м. Київ СК «Олімп»

Белецька Т. В.

8.

Шпиченко Даша

м. Київ, СК «Спартак»

Грищук А.В., Наконечна І.В.

9.

Шарапаєва Настя

м. Дніпропетровськ, СК «Арабеск»

Бесчастна А.В

Туктарова С.Л

10.

Засухіна Марія

м. Київ, ДЮСШ 18

Сухобок О.В., Задорожна Ю.А., Шумейко А.О.

11.

Антонів Ангеліна

м. Львів, СК «Галичанка»

Івах Г.Д.

12.

Лаврук Настя

м. Хмельницький

Репйова О.

13.

ГанжаУльяна

м. Київ, СК «Спартак»

Грищук А.В., Наконечна І.В.

14.

Бринюк Маргарита

м. Кам’янець-Полільський

Веремеєнко Н.О., Олійник К.В.

15.

БачинськаКрістіна

м. Хмельницький

Репйова О.

2007 рік народження

Категорія B, Б/п, вид на вибір

12.05-13.00

1.

Шандуренко Ліза

м. Дніпропетровськ, СК «Арабеск»

Бесчастна А.В

Туктарова С.Л

2.

Зінкевич Аня

м. Львів, СК «Спарта»

Сподаренко Т.В.

3.

Лобода Софія

м. Хмельницький

Репйова О.

4.

Калиняк Анастасія

м. Львів, СК «Галичанка»

Івах Г.Д.

5.

Деньга Анастасія

м. Київ, СК «Спартак»

Грищук А.В., Наконечна І.В.

6.

Голод Анастасія

м. Одеса, СДЮСШОР «Чорноморець»

Бузуян В.

Федотова С.

7.

Мащенко Даша

м. Харків

Лучко В.

8.

Шевчук Віка

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С..

9.

Дударська Ангеліна

м. Львів, СК «Спарта»

Сподаренко Т.В.

10.

Герасимчук Софія

м. Одеса, СДЮСШОР «Чорноморець»

Бузуян В.

Федотова С.

11.

Ткаленко Олександра

м. Львів, СК «Галичанка»

Івах Г.Д.

12.

Мороз Кіра

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С.

2007 рік народження

Категорія С, Б/п, вид на вибір

13.00-13.20

1.

Журбенко Даша

м. Вінниця «Еліт»

Оксамитна О.І.

2.

КобозоваМаша

м. Дніпропетровськ, СК «Арабеск»

Бесчастна А.В

Туктарова С.Л

3.

Коваленко Зоя

м. Київ, ДЮСШ №13

Кутненко К. М.

4.

Клименко Валерія

м. Одеса, СДЮСШОР «Чорноморець»

Бузуян В.

Федотова С.

5.

Соколова Софія

м. Львів, СК «Галичанка»

Івах Г.Д.

6.

Костюшко Саша

м.Київ, СК «Терпсихора»

Дорошенко Г.С.

7.

Войтенко Аріна

м. Одеса, СДЮСШОР «Чорноморець»

Бузуян В.

Федотова С.

13.20-14.00 Показові виступи

14.00-14.30 Урочисте відкриття змагань, нагородження гімнасток 2010-2007р.н.

14.30-15.00 Перерва

2006 рік народження

15.00-15.40

Категорія А, Б/п, вид на вибір

1.

Мартинюк Олена

м. Київ, ДЮСШ 18

Сухобок О.В., Задорожна Ю.А., Шумейко А.О.

2.

Катуранова Іра

м. Дніпропетровськ, ДЮСШОР

Пережогіна Д.

3.

Суслік Дар’я

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С..

4.

Коломієць Полина

м. Одеса, СДЮСШОР «Чорноморець»

Бузуян В.

Федотова С.

5.

Вилачева Ліза

м. Кам’янець-Полільський

Веремеєнко Н.О., Олійник К.В.

6.

Цибенко Тая

м. Київ, СК «Спартак»

Грищук А.В., Наконечна І.В.

7.

ТовстикМаша

м. Київ, ДЮСШ 18

Сухобок О.В., Задорожна Ю.А., Шумейко А.О.

8.

Козакова Любов

м. Дніпропетровськ, ДЮСШОР

Пережогіна Д.

9.

Янюк Анастасія

м. Львів, СК «Спарта»

Сподаренко Т.В.

10.

Кубяк Саша

м. Кам’янець-Полільський

Веремеєнко Н.О., Олійник К.В.

11.

Донченко Євгенія

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С.

12.

Ігнатенко Поліна

м. Київ, ДЮСШ 18

Сухобок О.В., Задорожна Ю.А., Шумейко А.О.

13.

Зевайкіна Полина

м. Дніпропетровськ, СК «Арабеск»

Бесчастна А.В

Туктарова С.Л

14.

Ліфанова Ангеліна

м. Світловодськ

Беть К.

15.

Цвитлух Вікторія

м. Кам’янець-Полільський

Веремеєнко Н.О., Олійник К.В.

16.

Співак Софія

м. Одеса, СДЮСШОР «Чорноморець»

Бузуян В.

Федотова С.

17.

Расевич Єва

м. Кам’янець-Полільський

Веремеєнко Н.О., Олійник К.В.

18.

Гончар Лєра

м. Київ, ДЮСШ 18

Сухобок О.В., Задорожна Ю.А., Шумейко А.О.

19.

Токарева Анна

м. Дніпропетровськ, ДЮСШОР

Пережогіна Д.

2006 рік народження

Категорія B, Б/п, вид на вибір

15.40-16.10

1.

Дорохова Настя

м. Київ, ДЮСШ 18

Сухобок О.В., Задорожна Ю.А., Шумейко А.О.

2.

Когут Вікторія

м. Львів, СК «Спарта»

Сподаренко Т.В.

3.

Васильська Кіра

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С.

4.

Порошина Вікторія

м. Запоріжжя,СК «Доротея»

Перцева М.Н., Максимова І.Є.

5.

Новосельська Ксенія

м. Київ, ДЮСШ 18

Сухобок О.В., Задорожна Ю.А., Шумейко А.О.

6.

ДубенкоМаша

м. Одеса, ДЮСШ №5

Берадзе Н.

7.

Булко Вероніка

м.Київ, СК «Терпсихора»

Дорошенко Г.С.

8.

Шлапак Настя

м.Вінниця, МДЮСШ №1

Чернишенко Л.М.

9.

Давидова Ліза

м. Київ, ДЮСШ №13

Кутненко К. М.

10.

ЧебатареваДаніела

м. Дніпропетровськ, ДЮСШОР

Пережогіна Д.

11.

Петрова Маргарита

м. Одеса, СДЮСШОР «Чорноморець»

Бузуян В.

Федотова С.

12.

Чабанова Сніжана

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С.

13.

Житонбаєва Юля

м. Хмельницький

Репйова О.

14.

Горбунова Аеліта

м. Дніпропетровськ, СК «Арабеск»

Бесчастна А.В

Туктарова С.Л

2006 рік народження

Категорія С, 2 предмета на вибір

16.10-16.30

1.

Довбиш Поліна

м. Київ, ДЮСШ №13

Кутненко К. М.

2.

Перцева Аліна

м. Запоріжжя,СК «Доротея»

Перцева М.Н., Максимова І.Є.

3.

Гуревич Євгенія

м. Дніпропетровськ, ДЮСШОР

Пережогіна Д.

4.

Денисюк Надія

м.Вінниця, МДЮСШ №1

Чернишенко Л.М.

5.

Стєбєлєва Юліана

м. Харків

Лучко В.

6.

Засадна Софія

м. Львів, СК «Галичанка»

Івах Г.Д.

7.

Василенко Маша

м.Київ, СК «Терпсихора»

Дорошенко Г.С.

8.

Давидова Катя

м. Хмельницький

Репйова О.

9.

Решеткова Аліса

м. Дніпропетровськ, ДЮСШОР

Пережогіна Д.

KaterinkaДата: Среда, 19.11.2014, 17:43 | Сообщение # 6
Группа: Модераторы
Сообщений: 65185
Статус: Offline

№з/п

ПІБ гімнастки

Місто, команда

Тренер

2005 рік народження

Категорія А, Б/п, вид на вибір

16.30-17.00

1.

Тимченко Юля

м. Київ, ДЮСШ 18

Сухобок О.В., Задорожна Ю.А., Шумейко А.О.

2.

Руккас Даша

м. Львів, СК «Спарта»

Сподаренко Т.В.

3.

Таргоній Саша

м. Київ, ДЮСШ 18

Сухобок О.В., Задорожна Ю.А., Шумейко А.О.

4.

Гайовська Мар’яна

м. Львів, СК «Галичанка»

Івах Г.Д.

5.

Лавриненко Маша

м. Київ СК «Олімп»

Кутненко К. М.

6.

Крамар Настя

м. Хмельницький

Репйова О.

7.

Мазур Вікторія

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С..

8.

Мала Валерія

м. Одеса, СДЮСШОР «Чорноморець»

Бузуян В.

Федотова С.

9.

Ломаєва Наташа

м. Київ, СК «Спартак»

Грищук А.В., Наконечна І.В.

10.

Котельнікова Аліса

м. Запоріжжя,СК «Доротея»

Перцева М.Н., Максимова І.Є.

11.

ЛосинськаКрістіна

м.Вінниця, МДЮСШ №1

Джога І.В.

12.

Зінченко Марина

м. Київ, ДЮСШ 18

Сухобок О.В., Задорожна Ю.А., Шумейко А.О.

13.

Проничева Ліза

м. Київ, СК «Спартак»

Грищук А.В., Наконечна І.В.

14.

Сеник Юля

м. Львів, СК «Галичанка»

Івах Г.Д.

15.

Марцинковська Ліза

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С..

16.

Чорна Вікторія

м. Київ, СК «Спартак»

Грищук А.В., Наконечна І.В.

2005 рік народження

Категорія B, 2 предмета на вибір

17.00-17.25

1.

Кочергін Катерина-Ніколь

м. Львів, СК «Спарта»

Сподаренко Т.В.

2.

Шевчук Надя

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С.

3.

Маковська Софія

м. Кам’янець-Полільський

Веремеєнко Н.О., Олійник К.В.

4.

Фіщук Інна

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С.

5.

Назаренко Яніна

м. Одеса, СДЮСШОР «Чорноморець»

Бузуян В.

Федотова С.

6.

Жук Яна

м. Львів, СК «Галичанка»

Івах Г.Д.

7.

Тробчевська Даша

м. Калинівка

Ставнійчук О.

8.

Мельник Аліна

м.Вінниця, МДЮСШ №1

Джога І.В.

9.

Василенко Анастасія

м. Світловодськ

Беть К.

10.

Могулько Олександра

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С.

2005 рік народження

Категорія С, 2 предмета на вибір

17.25-17.40

1.

Кабанова Аня

м. Львів, СК «Спарта»

Сподаренко Т.В.

2.

Олійник Вікторія

м. Кам’янець-Полільський

Веремеєнко Н.О., Олійник К.В.

3.

Світлична Аріна

м. Запоріжжя,СК «Доротея»

Перцева М.Н., Максимова І.Є.

4.

Барабаш Ліза

м. Львів, СК «Галичанка»

Івах Г.Д.

5.

Дмуховська Марина

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С..

6.

КосюгаМаша

м. Одеса, ДЮСШ №5

Берадзе Н.

7.

Коломієць Марина

м. Кам’янець-Полільський

Веремеєнко Н.О., Олійник К.В.

8.

Орлова Анастасія

м. Київ, ДЮСШ №13

Кутненко К. М.

2004 рік народження

Категорія А, Б/п, вид на вибір

17.40-18.20

1.

Власова Даша

м. Київ, ДЮСШ 18

Сухобок О.В., Задорожна Ю.А., Шумейко А.О.

2.

Ляшенко Вікторія

м. Київ, СК «Спартак»

Грищук А.В., Наконечна І.В.

3.

Сурма Ярина

м. Львів, ДЮСШ №5

Калашян Л.

4.

Меркулова Юля

м. Дніпропетровськ, СК «Арабеск»

Бесчастна А.В

Туктарова С.Л

5.

Попеску Діана

м. Харків

Лучко В.

6.

Пунь Олена

м. Львів, СК «Динамо»

Івах Г.Д.

7.

Равіна Власта

м. Київ, ДЮСШ №13

Кутненко К. М.

8.

ГорбатькоМаша

м. Київ, СК «Спартак»

Грищук А.В., Наконечна І.В.

9.

Надкринична Ольга

м.Вінниця, МДЮСШ №1

Джога І.В.

10.

Сокіл Поліна

м. Київ, ДЮСШ 18

Сухобок О.В., Задорожна Ю.А., Шумейко А.О.

11.

Вітт Ангеліна

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С..

12.

Лисовенко Ліза

м. Світловодськ

Беть К.

13.

Солена Вікторія

м. Київ, СК «Спартак»

Грищук А.В., Наконечна І.В.

14.

Марисевич Таня

м. Львів, СК «Галичанка»

Івах Г.Д.

15.

Мамай Анна

м. Київ, СК «Спартак»

Грищук А.В., Наконечна І.В.

16.

Іваницька Поліна

м. Одеса, ДЮСШ №5

Берадзе Н.

17.

Жоголєва Іра

м. Київ, ДЮСШ 18

Сухобок О.В., Задорожна Ю.А., Шумейко А.О.

18.

Христенко Злата

м. Світловодськ

Беть К.

19.

Шоломий Поліна

м. Харків

Лучко В.

2004 рік народження

Категорія B, Обруч, предмет на вибір

18.20-18.45

1.

Дучак Вікторія

м. Львів, ДЮСШ №5

Калашян Л.

2.

Гуцуляк Настя

м.Вінниця, МДЮСШ №1

Джога І.В.

3.

Чебан Дарина

м. Одеса, ДЮСШ №5

Берадзе Н.

4.

Пономаренко Валерія

м. Київ, СК «Спартак»

Грищук А.В., Наконечна І.В.

5.

Фечан Соломія

м. Львів, СК «Динамо»

Івах Г.Д.

6.

Ковальська Олена

м. Калинівка

Ставнійчук О.

7.

Нестеренко Марта

м. Одеса, СДЮСШОР «Чорноморець»

Бузуян В.

Федотова С.

8.

Довгань Маша

м.Вінниця, МДЮСШ №1

Джога І.В.

9.

Грищенко Диана

м. Київ, СК «Спартак»

Грищук А.В., Наконечна І.В.

10.

Смірнова Соня

м. Одеса, ДЮСШ №5

Берадзе Н.

11.

Пугач Аліна

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С..

12.

Старко Ліза

м. Львів, СК «Динамо»

Івах Г.Д.

2004 рік народження

Категорія С, М’яч, предмет на вибір

18.45-19.00

1.

Філонюк Даша

м. Київ, ДЮСШ №13

Кутненко К. М.

2.

Мирошниченко Вікторія

м. Київ, СК «Спартак»

Грищук А.В., Наконечна І.В.

3.

Смірнова Маша

м. Одеса, ДЮСШ №5

Берадзе Н.

4.

Гуляка Жанна

м. Запоріжжя,СК «Доротея»

Перцева М.Н., Максимова І.Є.

5.

Заварзина Поліна

м. Харків

Лучко В.

2003 рік народження

Категорія А, Б/п, вид на вибір

19.00-19.05

1.

Кондратюк Діана

м. Київ, СК «Спартак»

Грищук А.В., Наконечна І.В.

2.

Левченко Катя

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С..

3.

Мовчан Саша

м. Світловодськ

Беть К.

2003 рік народження

Категорія B, Обруч, предмет на вибір

19.05-19.20

1.

Сурженко Віка

м. Одеса, ДЮСШ №5

Берадзе Н.

2.

Яремчук Настя

м.Київ, СК «Терпсихора»

Дорошенко Г.С.

3.

Арі Настя

м. Одеса, ДЮСШ №5

Берадзе Н.

4.

Василишин Софія

м. Львів, СК «Динамо»

Івах Г.Д.

5.

Каштанова Даша

м.Київ, СК «Терпсихора»

Дорошенко Г.С.

6.

Мороз Вікторія

м.Вінниця, МДЮСШ №1

Чернишенко Л.М.

7.

Бубогай Саша

м.Київ, СК «Терпсихора»

Дорошенко Г.С.

2003 рік народження

Категорія С, М’яч, предмет на вибір

19.20-19.30

1.

Горбунова Юля

м. Одеса, ДЮСШ №5

Берадзе Н.

2.

Шенгель Діана

м.Київ, СК «Терпсихора»

Дорошенко Г.С.

3.

Сташко Настя

м. Калинівка

Ставнійчук О.

4.

Делідова Марина

м.Вінниця, МДЮСШ №1

Чернишенко Л.М.

5.

Рябіна Люба

м.Київ, СК «Терпсихора»

Дорошенко Г.С.

2002 рік народження

Категорія А, Обруч, предмет на вибір

19.30-19.45

1.

Омельченко Ліза

м. Київ, ДЮСШ 18

Сухобок О.В., Задорожна Ю.А., Шумейко А.О.

2.

Ковтун Анастасія

м. Львів, ДЮСШ №5

Калашян Л.

3.

Михальчук Олена

м. Калинівка

Ставнійчук О.

4.

Чернобай Вероніка

м. Київ, ДЮСШ 18

Сухобок О.В., Задорожна Ю.А., Шумейко А.О.

5.

Драчук Дар’я

м. Вінниця, СК «Еліт»

Плахотнюк К.І.

Чернякевич Д.С..

6.

Пеня Софія

м. Дніпропетровськ, СК «Арабеск»

Бесчастна А.В

Туктарова С.Л

2002 рік народження

Категорія B, 2 предмета на вибір

19.45-19.55

1.

Дрогомирецька Катерина

м. Львів, ДЮСШ №5

Калашян Л.

2.

Руда Даяна

м. Кам’янець-Полільський

Веремеєнко Н.О., Олійник К.В.

3.

Піскун Вікторія

м. Калинівка

Ставнійчук О.

4.

Орлова Саша

м. Одеса, ДЮСШ №5

Берадзе Н.

5.

Малькова Катя

м. Київ, ДЮСШ №13

Кутненко К. М.

6.

Самофалова Анастасія

м. Львів, СК «Динамо»

Івах Г.Д.

2001 рік народження

Категорія А, Булави, 2 предмета на вибір

19.55-20.05

1.

Охримчук Настя

м. Київ, ДЮСШ 18

Сухобок О.В., Задорожна Ю.А., Шумейко А.О.

2.

Шиманська Сара

м. Одеса, ДЮСШ №5

Берадзе Н.

3.

Подворна Софія

м. Київ, СК «Спартак»

Грищук А.В., Наконечна І.В.

4.

Полічковська Віка

м.Вінниця, МДЮСШ №1

Чернишенко Л.М.

5.

Лук’янчук Богдана

м. Калинівка

Ставнійчук О.

2001 рік народження

Категорія B, Стрічка, 2 предмета на вибір

20.05-20.15

1.

Остах Любов

м. Запоріжжя,СК «Доротея»

Перцева М.Н., Максимова І.Є.

2.

Мовчан Олівія

м. Світловодськ

Беть К.

3.

Онікієнко Оля

м.Київ, СК «Терпсихора»

Дорошенко Г.С.

4.

Пелих Катерина

м. Харків

Лучко К.

2000 рік народження

Категорія А, М’яч, 2 предмета на вибір

20.15-20.25

1.

Таргоній Лєра

м. Київ, ДЮСШ 18

Сухобок О.В., Задорожна Ю.А., Шумейко А.О.

2.

Гвоздєва Настя

м.Вінниця, МДЮСШ №1

Чернишенко Л.М.

3.

Прокопчук Ліза

м. Кам’янець-Полільський

Веремеєнко Н.О., Олійник К.В.

4.

Копняк Діана

м.Вінниця, МДЮСШ №1

Чернишенко Л.М.

1999 рік народження і старші

3 предмета на вибір

20.25-20.35

1.

Адарченко Катя

м. Київ СК «Олімп»

Кутненко К. М.

2.

Бойко Маша

м.Київ, СК «Терпсихора»

Дорошенко Г.С.

3.

Антощак Соломія

м. Львів, СК «Динамо»

Івах Г.Д.

4.

Аніфрані Валя

м. Одеса, ДЮСШ №5

Берадзе Н.

5.

Ситнікова Іра

м.Київ, СК «Терпсихора»

Дорошенко Г.С.

6.

Тищенко Тамара

м. Львів, СК «Динамо»

Івах Г.Д.

madamshandurenko2014Дата: Суббота, 29.11.2014, 17:43 | Сообщение # 7
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Offline
)
UA
KaterinkaДата: Понедельник, 01.12.2014, 11:18 | Сообщение # 8
Группа: Модераторы
Сообщений: 65185
Статус: Offline
Гимнастки «Черноморца» покоряют новые вершины

Еще одним шагом на пути к большому спорту стал всеукраинский турнир по художественной гимнастике в Виннице, откуда наши чемпионки привезли 18 медалей.

И это несмотря на то, что детям приходится заниматься, практически, в спартанских условиях. Подробнее об успехах и трудностях юных граций в нашем сюжете: http://reporter.od.ua/10514
KaterinkaДата: Понедельник, 01.12.2014, 19:20 | Сообщение # 9
Группа: Модераторы
Сообщений: 65185
Статус: Offline




KaterinkaДата: Понедельник, 01.12.2014, 21:18 | Сообщение # 10
Группа: Модераторы
Сообщений: 65185
Статус: Offline
Чотирирічна вінницька гімнастка здобула Всеукраїнський кубок «Elite»

Четвертий відкритий турнір з художньої гімнастики «кубок «Elite» отримав всеукраїнський статус. Адже в ньому беруть участь 22 команди з 15 міст України – з центру, сходу і заходу країни. Змагання проходять 22 – 23 листопада в спортзалі Вінницького національного медичного університету.

Медалі розігруються в багатьох вікових категоріях – з 2010 р.н. по 1996 р.н. Призери отримують кубки, медалі і грамоти, а всі 280 учасниць – цінні подарунки. З організацією змагань допомогли відділення НОК Вінницької області, міський спорткомітет і спонсори.

Вінничанки здобули багато нагород в наймолодших вікових групах, підсумки яких було підбито вчора. Особливо відзначилися наша Вероніка Косенюк, яка перемогла у вищій категорії серед 4-річних дівчат (2010 р.н). Вона займається гімнастикою рік. Жодного разу Вероніка не казала батькам, що не хоче йти на тренування. А кожне з них триває аж чотири години. Як розповіла дівчинка, в спорті їй найбільше подобається перемагати, отримувати нагороди.

– Вероніка виконує не лише гімнастичні елементи своєї вікової групи, але й вправи для дівчат 2009 р.н. Зокрема, дочка вміє робити шпагат, переворот, стрибки, «колесо», «ковбаску», – розповіла мати наймолодшої чемпіонки Аліна.

Тренується Вероніка із задоволенням. Щоб досягати результату, займається спортом щоденно. І не лише з тренером клубу «Elite» Ольгою Чистоколяною, але й вдома. Адже її мати – колишня акробатка, майстер спорту України. Аліна Косенюк допомагає дочці опанувати деякі акробатичні елементи, які використовуються в гімнастиці, вправи зі скакалкою тощо.

Аліна Косенюк не жалкує, що її дочка стала «художницею», а не акробаткою, як вона:

– Гімнастика мені завжди подобалася більше за акробатику. Просто в моїй юності цей «королівський» спорт у Вінниці майже не культивували. До того ж спортивна акробатика – травмонебезпечний і неолімпійський вид, на відміну від гімнастики (проте вінницькі акробати є лідерами не лише в Україні, а в Європі та світі – авт.).

http://vn.20minut.ua/Sport....53.html
Форум » Художественная гимнастика » Соревнования! События! Результаты! » «Кубок ЕЛІТ-2014», 21-23.11.2014, м. Вінниця
Страница 1 из 212»
Поиск:
Новый ответ
Имя:
Текст сообщения:
Художественная гимнастика для Вас
Меню сайта:
  • Главная страница
  • Новости
  • Видео и музыка
  • Статьи и книги
  • Фотоальбомы
  • Каталог сайтов
  • Доска объявлений
  • Обратная связь
  • Документы
  • Турниры Украины
  • Турниры России
  • Турниры заграницы
  • Календарь УТС
  • Сервисы загрузки:
    Картинок:   radikal.ruphoto.qip.rupostimage.org
    Файлов: webfile.ruzippyshare.com
    Видео: youtube.comvimeo.com
    Код безопасности:

    pastorelliolympic.ru art-blesk.com

    Copyright ALECorp © 2016
    Все материалы, расположенные на данном ресурсе, были взяты из открытых источников интернета.
    Все права на материалы, представленные на ресурсе, принадлежат их авторам, правообладателям и издательствам.
    Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не несут ответственности
    за правильность, точность, законность, достоверность материалов и за их использование!!!