venturelli.com art-blesk.com Chacott for professionals Реклама на сайте
Художественная гимнастика для Вас
Главная | Форум | Поддержать сайт | Регистрация | Вход
Четверг, 08.12.2016, 01:12
Приветствую Вас Гость | RSS
rsg-shop.com allfordance.com
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 171231617»
Форум » Художественная гимнастика » Соревнования! События! Результаты! » World Cup Sofia 2013, 04-05.05.2013, Sofia, Bulgaria
World Cup Sofia 2013, 04-05.05.2013, Sofia, Bulgaria
KaterinkaДата: Пятница, 12.04.2013, 16:06 | Сообщение # 1
Группа: Модераторы
Сообщений: 65298
Статус: Offline

World Cup Sofia 2013
“DUNDEE CUP” for Junior Groups

04-05.05.2013, Sofia, Bulgaria



Information (invitation, nominative registration, start list):
RG World Cup 2013 Cat. A >>>
RG "DUNDEE CUP" 2013 >>>
• Hoop & Ball finals (TV coverage BNT1) : http://depositfiles.com/files/rscbuwj18
• Clubs and Ribbon finals (TV coverage BNT1): http://depositfiles.com/files/xp1zvq7u1
• Barny Thierolf: Part 1 - Part 2
• Димо Димов: Part 1 - Part 2 - Part 3 - Part 4
• Kalina Jeliazkova: Junior Groups - Individuals
art-blesk.com pastorelliolympic.ru
KaterinkaДата: Пятница, 12.04.2013, 16:09 | Сообщение # 2
Группа: Модераторы
Сообщений: 65298
Статус: Offline
Програма на МТ "DUNDEE CUP"
МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР „ДЪНДИ КЪП”
01 – 02 МАЙ 2013
СОФИЯ – зала „АРЕНА АРМЕЕЦ”


01 МАЙ
Пристигане на делегациите
Настаняване и акредитации
12.30 – 17.30 Тренировки – зала “Арена Армеец”
18.00 – 18.30 Техническа конференция
Зала “Арена Армеец”– ЗАЛА ЗА КОНФЕРЕНЦИИ

02 МАЙ
08.00 – 13.00 Тренировки
14.30 - 15.30 Съдийска конференция – зала „Арена Армеец”
Съдийска стая
15.30 – 16.00 ЦЕРЕМОНИЯ ПО ОТКРИВАНЕ
16.00 – 16.35 Девойки ансамбъл /5 обръча/– 1 изиграване
16.35 – 16.45 Почивка
16.45 – 17.20 Девойки ансамбъл /5 обръча/– 2 изиграване
17.35 – 18.00 ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ
21.00 – 23.00 Вечеря за съдиите и официалните гости (с покана)

World Cup Sofia 2013

4 май
10,00ч. индивидуално жени - обръч и топка
12,30ч. индивидуално жени - бухалки и лента
15,00ч. официалното откриване
15,30ч. ансамблите-жени многобой

5 май
15,00ч. финалите на индивидуално и ансамбъл жени
KaterinkaДата: Пятница, 12.04.2013, 16:10 | Сообщение # 3
Группа: Модераторы
Сообщений: 65298
Статус: Offline
Registro provisional: http://figfront.lx2.sportcentric.com/system....Reg.pdf
Registro definitivo: http://figfront.lx2.sportcentric.com/system....rch.pdf
Registro nominal individuales: http://figfront.lx2.sportcentric.com/system/files/6489/original /RG_World_Cup_Sofia_nom_ind_03_April.pdf
Registro nominal conjuntos
: http://figfront.lx2.sportcentric.com/system....ril.pdf


FIG RG World Cup 2013 Sofia (BUL)
04 - 05 May 2013
Nominative Registration - INDIVIDUALS


1 AUT 2033 Caroline WEBER 1986-05-31
2 AUT 5727 Nicol RUPRECHT 1992-10-02
3 AZE 21420 Marina DURUNDA 1997-06-12
4 AZE 9116 Lala YUSIFOVA 1996-10-16
5 BLR 8872 Arina CHAROPA 1995-10-18
6 BLR 8842 Melitina STANIOUTA 1993-11-15
7 BUL 11107 Mariya MATEVA 1994-06-01
8 BUL 2512 Silviya MITEVA 1986-06-24
9 CHN 16357 Qianhui MA 1992-03-08
10 CHN 19045 Jiahui LIU 1996-03-31
11 GRE 14766 Varvara FILLIOU 1994-29-12
12 ISR 4673 Neta RIVKIN 1991-06-19
13 ISR 18471 Alona KOSHEVATSKIY 1997-10-08
14 KOR 14507 Yeon Jae SON 1994-05-28
15 KOR 18958 Song E CHUN 1997-04-24
16 RUS 18525 Margarita MAMUN 1995-11-01
17 RUS 9248 Alexandra MERKULOVA 1995-11-25
18 UKR 4654 Alina MAKSYMENKO 1991-07-10
19 UKR 9709 Ganna RIZATDINOVA 1993-07-16
20 UZB 9590 Anastasiya SERDYUKOVA 1997-05-29
21 UZB 9925 Maftuna SHAMSIEVA 1996-04-11
HC BUL 22606 Kristina TASHEVA 1994-06-08
HC BUL 22769 Neviana VLADINOVA 1994-02-23
HC BUL 17017 Sara STAYKOVA 1993-11-13
HC BUL 9847 Anastasiya KISSE 1995-27-07

FIG RG World Cup 2013 Sofia (BUL)
04 - 05 May 2013
Nominative Registration - GROUPS>


1 AZE
2 BLR
3 BUL
4 ESP
5 FRA
6 RUS
7 SUI
8 UKR




KaterinkaДата: Пятница, 12.04.2013, 16:11 | Сообщение # 4
Группа: Модераторы
Сообщений: 65298
Статус: Offline
KaterinkaДата: Пятница, 12.04.2013, 16:12 | Сообщение # 5
Группа: Модераторы
Сообщений: 65298
Статус: Offline
RG Svetovna kupa 2013/reklama/
KaterinkaДата: Вторник, 23.04.2013, 10:44 | Сообщение # 6
Группа: Модераторы
Сообщений: 65298
Статус: Offline
Schedule:

3 May
15:30 - 16:00 - Opening ceremony - Dundee Cup
16:00 - 18:15 - Youths, Individual - two pieces of apparatus
18:30 - 20:50 - Women, Individual - two pieces of apparatus

4 May
10:00 - 11:00 - Ensembles
11:00 - 11:15 - Prize Giving Ceremony - Dundee Cup

World Cup
13:00 - 17:50 - Individual, Apparatus
17:50 - 18:30 - Opening Ceremony

5 May
10:00 - Start of the competition
19:00 - 19:30 - Final Gala Ceremony
19:30 - 20:00 - Prize Giving Ceremony - World Cup
KaterinkaДата: Вторник, 23.04.2013, 10:48 | Сообщение # 7
Группа: Модераторы
Сообщений: 65298
Статус: Offline
Start list >>>

FÉDÉRATION INTERNATIONALE DE GYMNASTIQUE
FIG RG World Cup 2013 Sofia (BUL)
04 - 05 May 2013
Starting order Individual Competitions
Qualifications – 04 th May


1/HC KISSE Anastasiya BUL Hoop
2/HC VLADINOVA Neviana BUL Ball
3/HC STAYKOVA Sara BUL Hoop
4/HC TASHEVA Kristina BUL Ball
5 SHAMSIEVA Maftuna UZB Hoop
6 DURUNDA Marina AZE Ball
7 SERDYUKOVA Anastasiya UZB Hoop
8 MAMUN Margarita RUS Ball
9 MA Qianhui CHN Hoop
10 RUPRECHT Nicol AUT Ball
11 RIZATDINOVA Ganna UKR Hoop
12 CHAROPA Arina BLR Ball
13 FILLIOU Varvara GRE Hoop
14 YUSIFOVA Lala AZE Ball
15 MATEVA Mariya BUL Hoop
16 SON Yeon Jae KOR Ball
17 WEBER Caroline AUT Hoop
18 MERKULOVA Alexandra RUS Ball
19 LIU Jiahui CHN Hoop
20 CHAROPA Arina BLR Ball
21 MITEVA Silviya BUL Hoop
22 CHUN Song E KOR Ball
23 KOSHEVATSKIY Alona ISR Hoop
24 MAKSYMENKO Alina UKR Ball
25 RIVKIN Neta ISR Hoop

FÉDÉRATION INTERNATIONALE DE GYMNASTIQUE
FIG RG World Cup 2013 Sofia (BUL)
04 - 05 May 2013
Starting order Individual Competitions
Qualifications – 04 th May


1/HC STAYKOVA Sara BUL Clubs
2/HC TASHEVA Kristina BUL Ribbon
3/HC KISSE Anastasiya BUL Clubs
4/HC VLADINOVA Neviana BUL Ribbon
5 SON Yeon Jae KOR Clubs
6 WEBER Caroline AUT Ribbon
7 MERKULOVA Alexandra RUS Clubs
8 LIU Jiahui CHN Ribbon
9 CHAROPA Arina BLR Clubs
10 MITEVA Silviya BUL Ribbon
11 CHUN Song E KOR Clubs
12 KOSHEVATSKIY Alona ISR Ribbon
13 MAKSYMENKO Alina UKR Clubs
14 RIVKIN Neta ISR Ribbon
15 SHAMSIEVA Maftuna UZB Clubs
16 DURUNDA Marina AZE Ribbon
17 SERDYUKOVA Anastasiya UZB Clubs
18 MAMUN Margarita RUS Ribbon
19 MA Qianhui CHN Clubs
20 RUPRECHT Nicol AUT Ribbon
21 RIZATDINOVA Ganna UKR Clubs
22 CHAROPA Arina BLR Ribbon
23 FILLIOU Varvara GRE Clubs
24 YUSIFOVA Lala AZE Ribbon
25 MATEVA Mariya BUL Clubs

FÉDÉRATION INTERNATIONALE DE GYMNASTIQUE
FIG RG World Cup 2013 Sofia (BUL)
04 - 05 May 2013
Starting order Group Competitions
Qualifications - 04 Th May


10 Clubs
1 ESP
2 FRA
3 AZE
4 SUI
5 BLR
6 BUL
7 RUS
8 UKR

3 Balls + 2 Ribbons
1 BLR
2 BUL
3 RUS
4 UKR
5 ESP
6 FRA
7 AZE
8 SUI





KaterinkaДата: Понедельник, 29.04.2013, 20:45 | Сообщение # 8
Группа: Модераторы
Сообщений: 65298
Статус: Offline
The TV broadcast of BNT 1 (Live)

04.05.2013, Saturday

15:00 - 17:15 - World Cup, AA

05.05.2013, Sunday (Easter in Bulgaria)

15:00 - 17:55 - World Cup, Individual+Group Finals

http://bnt.bg/


Цитата (just_me)
Unfortunately, they are not going to show it on BNT World, like they've done before, which can be watched online from abroad.

I hope you guys can find working links. There you go some:
http://bg-gledai.tv/online-bnt
http://www.bgtvspot.net/page.php?78
http://www.bgtelevizia.com/index.html
http://bgonline-tv.com/bnt-online - You need Flash Player
KaterinkaДата: Понедельник, 29.04.2013, 22:16 | Сообщение # 9
Группа: Модераторы
Сообщений: 65298
Статус: Offline
Пълна програма за Световната купа по художествена гимнастика
29 април 2013 17:12

http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=343709

Пълна програма за Световната купа по художествена гимнастика „Dundee World Cup” и съпътстващия турнир „Dundee Cup”. Състезанията ще се проведат в Арена Армеец София от 2-и до 5-и май.

2-и май:

15.30-16.00 часа: Церемония по откриване на международни турнир
16.00-16.35 часа: Първо изиграване ансамбли (5 обръча)
16.45-17.20 часа: Второ изиграване ансамбли (5 обръча)
17.35-18.00 часа: Церемония по награждаването

3-и май:


08.00-21.00 часа: Тренировки в зала "Арена Армеец"

4-и май:

10.00-12.20 часа: Световна купа индивидуално - обръч и топка
12.30-14.50 часа: Световна купа индивидуално-бухалки и лента
15.00-15.30 часа: Церемония по откриване Световна купа
15.30-16.10 часа: Световна купа ансамбли - 10 бухалки
16.20-17.00 часа: Световна купа ансамбли - 3 топки и 2 ленти
17.15-17.45 часа: Церемония по награждаване Световна купа многобой ансамбли и индивидуално

5-и май:

Световна купа, финали


15.00-15.30 часа: индивидуално обръч
15.30-16.00 часа: индивидуално топка
16.00-16.30 часа: ансамбли - 10 бухалки
16.30-17.00 часа: индивидуално бухалки
17.00-17.30 часа: индивидуално лента
17.30-18.00 часа: ансамбли - 3 топки + 2 ленти
18.15-18.45 часа: церемония по награждаването
19.00-19.40 часа: Гала и закриване на състезанието

Билети има само за последния ден от надпреварата, 5-и май, когато са финалите на Световната купа, както и Гала-спектакъла на медалистките. Пропуските са с цена 5 лева.

KaterinkaДата: Понедельник, 29.04.2013, 23:17 | Сообщение # 10
Группа: Модераторы
Сообщений: 65298
Статус: Offline
RG Svetovna kupa 2013 /reklama/
Форум » Художественная гимнастика » Соревнования! События! Результаты! » World Cup Sofia 2013, 04-05.05.2013, Sofia, Bulgaria
Страница 1 из 171231617»
Поиск:
Новый ответ
Имя:
Текст сообщения:
Художественная гимнастика для Вас
Меню сайта:
  • Главная страница
  • Новости
  • Видео и музыка
  • Статьи и книги
  • Фотоальбомы
  • Каталог сайтов
  • Доска объявлений
  • Обратная связь
  • Документы
  • Турниры Украины
  • Турниры России
  • Турниры заграницы
  • Календарь УТС
  • Сервисы загрузки:
    Картинок:   radikal.ruphoto.qip.rupostimage.org
    Файлов: webfile.ruzippyshare.com
    Видео: youtube.comvimeo.com
    Код безопасности:

    pastorelliolympic.ru art-blesk.com

    Copyright ALECorp © 2016
    Все материалы, расположенные на данном ресурсе, были взяты из открытых источников интернета.
    Все права на материалы, представленные на ресурсе, принадлежат их авторам, правообладателям и издательствам.
    Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не несут ответственности
    за правильность, точность, законность, достоверность материалов и за их использование!!!