venturelli.com art-blesk.com Chacott for professionals Реклама на сайте
Художественная гимнастика для Вас
Главная | Форум | Поддержать сайт | Регистрация | Вход
Воскресенье, 04.12.2016, 21:25
Приветствую Вас Гость | RSS
rsg-shop.com allfordance.com
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 2 из 4«1234»
Форум » Художественная гимнастика » Соревнования! События! Результаты! » «Юний динамівець», 05-07.06.2012, м.Сімферополь
«Юний динамівець», 05-07.06.2012, м.Сімферополь
KaterinkaДата: Вторник, 05.06.2012, 14:55 | Сообщение # 1
Группа: Модераторы
Сообщений: 65202
Статус: Offline
Відкритий чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України
«Юний динамівець»
з гімнастики художньої під гаслом –
«Від юного динамівця до олімпійця»,
присвячений Року спорту та здоровому способу життя
05-07.06.2012, м.Сімферополь


У змаганнях будуть брати участь понад 100 юних грацій, які представлятимуть Львівську, Закарпатську, Одеську, Луганську, Харківську, Донецьку області та міста Ялту, Феодосію, Севастополь. Також у змаганнях братимуть участь юні грації з Російської Федерації (м. Москва).

Змагання відбудуться на базі спортивного комплексу «Динамо», за адресою: м. Сімферополь, вул. Декабристів, 21.

Парад відкриття 05 червня о 16.00

http://dynamo.ua/yuniy_dynamovec.html


«Юный динамовец», 14-16.04.2011, г. Симферомоль


Фото
  • Фотоальбомы от ritko.org.ua »


    Источник фотоматериала, стартовых протоколов и результатов: ritko.org.ua
  • art-blesk.com pastorelliolympic.ru
    KaterinkaДата: Четверг, 07.06.2012, 10:49 | Сообщение # 11
    Группа: Модераторы
    Сообщений: 65202
    Статус: Offline
    1999г.р.
    Irina_MamaДата: Четверг, 07.06.2012, 10:51 | Сообщение # 12
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 48
    Статус: Offline
    Юні динамівці змагались в Сімферополі

    У гостинному місті Сімферополі на базі спортивного комплексу «Динамо» проходить другий день відкритого чемпіонату Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гімнастики художньої «Юний динамівець» під гаслом «Від юного динамівця – до олімпійця», присвяченого Року спорту та здоровому способу життя.

    У змаганнях беруть участь 118 юних грацій, з Донецької, Закарпатської, Луганської, Львівської, Одеської областей та міст Сімферополя, Севастополя, Феодосії, Ялти, а також юні спортсменки з Російської Федерації – м. Москва.

    Сьогодні відбулося урочисте відкриття змагань, на якому були присутні члени організаційного комітету, а саме:

    Голова Ради Міністрів Автономної республіки Крим - Могильов Анатолій Володимирович.

    Начальник головного управління МВС України в АР Крим, голова Кримської республіканської організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, генерал-майор міліції - Слєпаньов Михайло Анатолійович.

    Міністр освіти і науки, молоді і спорту АР Крим Дзоз Віталіна Олексіївна.

    Голова відділення національного олімпійського комітету України в АР Крим – Михайлов Євгеній Анатолійович.

    Начальник управління державної пенітенціарної служби України в АР Крим, полковник – Гарчу Олег Дем’янович.

    Начальник Кримської митниці, радник митної служби першого рангу – Набоко Василь Григорович.

    Заступник начальника Кримського територіального командування внутрішніх військ МВС України, полковник - Харев В’ячеслав Олегович.

    Заступник начальника Азово-Черноморського регіонального управління державної прикордонної служби України, полковник – Хайрулін Олег Михайлович.

    Заступник начальника відділу олімпійських видів спорту та спортивного резерву Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України – Кухаренко Наталія Анатоліївна.

    Перший заступник голови Кримської республіканської організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України – Бабяр Сергій Васильович.

    З привітальним словом виступили:

    Голова Ради Міністрів Автономної республіки Крим - Могильов Анатолій Володимирович;

    Начальник головного управління МВС України в АР Крим, голова Кримської республіканської організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, генерал-майор міліції - Слєпаньов Михайло Анатолійович.

    Після привітальних слів почесна варта разом з провідними спортсменками поклали квіти до пам’ятника робітникам МВС, які загинули під час виконання службових обов’язків.

    До уваги членів організаційного комітету та гостей змагань були представлені показові виступи вихованок спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву, вищої категорії з гімнастики художньої Кримської республіканської організації ФСТ «Динамо» України з номером «Буклекс», тренер – постановник Красноруцькая Світлана.

    Результати першого дня виступу юних грацій:

    Програма КМС 2001 р.н. (багатоборство)

    І місце - Фомичева Ганна (АР Крим, особисто);

    ІІ місце – Кутро Анастасія (АР Крим, особисто);

    ІІІ місце – Шевченко Анастасія (АР Крим, особисто).

    Програма КМС 2002 р.н. (багатоборство)

    І місце – Карло Даніела (Одеська, особисто).

    ІІ місце – Довженко Тетяна (Донецька, особисто)

    ІІІ місце – Косован Ніна (Львівська, особисто).

    Бажаємо успіхів юним спортсменам.

    http://dynamo.ua/681-yun-dinamvc-zmagalis-v-smferopol.html
    UA
    KaterinkaДата: Четверг, 07.06.2012, 20:40 | Сообщение # 13
    Группа: Модераторы
    Сообщений: 65202
    Статус: Offline
    lajzaДата: Пятница, 08.06.2012, 00:37 | Сообщение # 14
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 17
    Статус: Offline
    Результаты пожалуйста surprised wink wink wink
    UA
    KaterinkaДата: Пятница, 08.06.2012, 15:06 | Сообщение # 15
    Группа: Модераторы
    Сообщений: 65202
    Статус: Offline
    1998 - 1997г.р.
    KaterinkaДата: Пятница, 08.06.2012, 15:11 | Сообщение # 16
    Группа: Модераторы
    Сообщений: 65202
    Статус: Offline
    Финалы 1998 год

    Обруч

    1. Муринец Елизавета (Одесса)
    2. Гавронская Дарья (Симферополь)
    3. Трофимова Валерия (Одесса)
    4. Ковалева Елизавета (Симферополь)
    5. Метсакон Анастасия (Симферополь)
    6. Гальчинская Яна (Одесса)
    7. Бакшаева Анна (Симферополь)
    8. Коноваленко Александра (Симферополь)

    Мяч

    1. Самохина Екатерина (Симферополь)
    2. Трофимова Валерия (Одесса)
    3. Гавронская Дарья (Симферополь)
    4. Метсакон Анастасия (Симферополь)
    5. Бакшаева Анна (Симферополь)
    6. Коноваленко Александра (Симферополь)
    7. Ковалева Елизавета (Симферополь)
    8. Гальчинская Яна (Одесса)

    Булавы

    1. Муринец Елизавета (Одесса)
    2. Гавронская Дарья (Симферополь)
    3. Метсакон Анастасия (Симферополь)
    4. Трофимова Валерия (Одесса)
    5. Ковалева Елизавета (Симферополь)
    6. Гальчинская Яна (Одесса)
    7. Коноваленко Александра (Симферополь)
    8. Бакшаева Анна (Симферополь)

    Лента

    1. Муринец Елизавета (Одесса)
    2. Гавронская Дарья (Симферополь)
    3. Ковалева Елизавета (Симферополь)
    4. Трофимова Валерия (Одесса)
    5. Метсакон Анастасия (Симферополь)
    6. Гальчинская Яна (Одесса)
    7. Коноваленко Александра (Симферополь)
    8. Бакшаева Анна (Симферополь)

    Финалы 1997 год

    Обруч

    1. Сакал Анастасия (Ужгород)
    2. Зайцева Екатерина (Симферополь)
    3. Мироева Николь (Одесса)
    4. Иванюк Эрика (Симферополь)
    5. Козак Ольга (Львов)
    6. Землянская Яна (Симферополь)

    Мяч

    1. Иванюк Эрика (Симферополь)
    2. Мироева Николь (Одесса)
    3. Сакал Анастасия (Ужгород)
    4. Землянская Яна (Симферополь)
    5. Зайцева Екатерина (Симферополь)
    6. Козак Ольга (Львов)

    Булавы

    1. Землянская Яна (Симферополь)
    2. Сакал Анастасия (Ужгород)
    3. Зайцева Екатерина (Симферополь)
    4. Мироева Николь (Одесса)
    5. Иванюк Эрика (Симферополь)
    6. Козак Ольга (Львов)

    Лента

    1. Сакал Анастасия (Ужгород)
    2. Мироева Николь (Одесса)
    3. Иванюк Эрика (Симферополь)
    4. Зайцева Екатерина (Симферополь)
    5. Землянская Яна (Симферополь)
    6. Козак Ольга (Львов)

    Источник: ritko.org.ua
    KaterinkaДата: Пятница, 08.06.2012, 15:16 | Сообщение # 17
    Группа: Модераторы
    Сообщений: 65202
    Статус: Offline
    2000 - 1997г.р.
    KaterinkaДата: Пятница, 08.06.2012, 20:06 | Сообщение # 18
    Группа: Модераторы
    Сообщений: 65202
    Статус: Offline
    Программа 1 юн.р. 2002 г.р. (многоборье)
    1 место – Карло Даниэлла (Одесса, лично);
    2 место – Довженко Татьяна (Донецк, лично);
    3 место – Косован Нина (Львов, лично).
    KaterinkaДата: Пятница, 08.06.2012, 20:07 | Сообщение # 19
    Группа: Модераторы
    Сообщений: 65202
    Статус: Offline
    Программа 1р. 2001 г.р. (многоборье)

    1 место – Фомичева Анна (АР Крым, лично);
    1 место – Кутро Анастасия (АР Крым, лично);
    2 место – Шевченко Анастасия (АР Крым, лично);
    3 место – Федорова Катя (АР Крым, лично);
    3 место – Пробко Алина (АР Крым, лично).
    KaterinkaДата: Пятница, 08.06.2012, 20:07 | Сообщение # 20
    Группа: Модераторы
    Сообщений: 65202
    Статус: Offline
    Программа 1р. 2000 г.р. (многоборье)

    1 место – Омельчак Анастасия (АР Крым-2);
    2 место – Морозова Наталья (АР Крым-2);
    2 место – Инютина Мария (АР Крым, лично);
    3 место – Хайрединова Лилия (АР Крым-2);
    3 место – Панова Алиса (АР Крым-2)
    Форум » Художественная гимнастика » Соревнования! События! Результаты! » «Юний динамівець», 05-07.06.2012, м.Сімферополь
    Страница 2 из 4«1234»
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Художественная гимнастика для Вас
    Меню сайта:
  • Главная страница
  • Новости
  • Видео и музыка
  • Статьи и книги
  • Фотоальбомы
  • Каталог сайтов
  • Доска объявлений
  • Обратная связь
  • Документы
  • Турниры Украины
  • Турниры России
  • Турниры заграницы
  • Календарь УТС
  • Сервисы загрузки:
    Картинок:   radikal.ruphoto.qip.rupostimage.org
    Файлов: webfile.ruzippyshare.com
    Видео: youtube.comvimeo.com
    Код безопасности:

    pastorelliolympic.ru art-blesk.com

    Copyright ALECorp © 2016
    Все материалы, расположенные на данном ресурсе, были взяты из открытых источников интернета.
    Все права на материалы, представленные на ресурсе, принадлежат их авторам, правообладателям и издательствам.
    Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не несут ответственности
    за правильность, точность, законность, достоверность материалов и за их использование!!!