venturelli.com art-blesk.com Chacott for professionals victory.style
Художественная гимнастика для Вас
Главная | Форум | Поддержать сайт | Регистрация | Вход
Среда, 28.06.2017, 20:37
Приветствую Вас Гость | RSS
deloys.com allfordance.com
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 212»
Форум » Художественная гимнастика » Соревнования! События! Результаты! » «Буковинське сузір'я», 07-09.04.2017, Чернівці
«Буковинське сузір'я», 07-09.04.2017, Чернівці
KaterinkaДата: Пятница, 07.04.2017, 20:20 | Сообщение # 1
Группа: Модераторы
Сообщений: 71061
Статус: Online
Х Міжнародний турнір “Буковинське сузір'я”
на честь першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка
07-09.04.2017, Чернівці

Будет он-лайн трансляция турнира на сайте http://promin.cv.ua/live
Ссылка будет активна 8-9 апреля с 08:30 утра


Буковинське Сузір'я - 2017 - 1й день змагань
art-blesk.com pastorelliolympic.ru
KaterinkaДата: Пятница, 07.04.2017, 20:32 | Сообщение # 2
Группа: Модераторы
Сообщений: 71061
Статус: Online

 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ
Х Міжнародний турнір з художньої гімнастики на честь першого космонавта незалежної України Л.Каденюка
       
2010
Субота 08:30 - 09:05
ПІБ Місто Субота 8.04
1 Бабаніна Софія Київ-Клуб "Гермес"  
2 Васько Ірина Ужгородська РДЮСШ  
3 Волощенко Соломія Хмельницький СК "Золота осінь"  
4 Гоголь Алла Чернівці ЧОДЮСШ  
5 Дорійчук Єлизавета Київ-Клуб "Гермес"  
6 Шалавило Вероніка Львів "Олімп-Л"  
7 Зінов'єва Адріана Чернівці ЧОДЮСШ  
8 Тамазян Карина Київ ДЮСШ №18  
9 Кравченко Вероніка Київ ДЮСШ №18  
10 Мішра Аліша Київ ДЮСШ №18  
11 Пашинська Христина Хмельницький СК "Золота осінь"  
12 Перепічка Софія Чернівці ДЮСШ №1  
13 Дячкова Софія Київ-Клуб "Гермес"  
14 Халфіна Маргарита Рівне  
15 Іванюк Регіна Чернівці ЧОДЮСШ  
16 Рудейчук Анастасія Чернівці ЧОДЮСШ  
17 Носаль Вікторія Рівне  
18 Мартін Софія Чернівці ШГ "Ритмік"  

 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ
Х Міжнародний турнір з художньої гімнастики на честь першого космонавта незалежної України Л.Каденюка
       
2009
Субота 09:05 -09:55
ПІБ Місто Субота 8.04
1 Бондарева Валерія Кишинів СК ''Гармонія'' без предмета, вибір
2 Вишневська Валерія Кам'янець-Подільський без предмета, вибір
3 Воронецька Марія Київ Школа Дерюгіних без предмета, вибір
4 Дончук Влада Чернівці ЧОДЮСШ без предмета, вибір
5 Ждамарова Вікторія Львів "Олімп-Л" без предмета, вибір
6 Завада Марія Київ Школа Дерюгіних без предмета, вибір
7 Кушнір Ольга Чернівці ЧОДЮСШ без предмета, вибір
8 Карван Станіслава Хмельницький СК "Золота осінь" без предмета, вибір
9 Квачук Лиза Київ ДЮСШ 18 без предмета, вибір
10 Ковальска Анастасія Кам'янець-Подільський без предмета, вибір
11 Миронюк Яна Чернівці ЧОДЮСШ без предмета, вибір
12 Аменицька Мілана Чернівці ЧОДЮСШ без предмета, вибір
Субота 09:55 - 10:45
1 Котова Яна Рівне без предмета, вибір
2 Куцина Єлізавета Вишгород без предмета, вибір
3 Концева Влада Вишгород без предмета, вибір
4 Золотих Софія Київ ДЮСШ 18 без предмета, вибір
5 Масович Людмила Чернівці ЧОДЮСШ без предмета, вибір
6 Михальчук Надія Рівне без предмета, вибір
7 Морарь Єлизавета Кишинів СК ''Гармонія'' без предмета, вибір
8 Никуляк Євгенія Чернівці ЧОДЮСШ без предмета, вибір
9 Новіцки Валерія Кишинів СК ''Гармонія'' без предмета, вибір
10 Обух Юлія Львів "Олімп-Л" без предмета, вибір
11 Петрущак Юлія Львів ДЦТСЕ без предмета, вибір
12 Погуляєва Єлизавета Київ-Клуб "Гермес" без предмета, вибір
13 Федюк Вікторія Чернівці ЧОДЮСШ без предмета, вибір
Субота 10:45 - 11:40
1 Репневська Єва Кам'янець-Подільський без предмета, вибір
2 Скакун Евеліна Чернівці ЧОДЮСШ без предмета, вибір
3 Слюсаренко Дар'я Кишинів СК ''Гармонія'' без предмета, вибір
4 Соколова Маша Рівне без предмета, вибір
5 Степанова Єлизавета Львів "Олімп-Л" без предмета, вибір
6 Тальковська Вероніка Хмельницький СК "Золота осінь" без предмета, вибір
7 Титечко Агафія Рівне без предмета, вибір
8 Храпко Тетяна Чернівці ЧОДЮСШ без предмета, вибір
9 Швець Майя Львів "Олімп-Л" без предмета, вибір
10 Чорней Аліна Чернівці ДЮСШ №1 без предмета, вибір
11 Шарпило Єва Київ-Клуб "Гермес" без предмета, вибір
12 Чобаніца Валерія Чернівці ЧОДЮСШ без предмета, вибір
13 Юркова Вероніка Київ-Клуб "Гермес" без предмета, вибір
14 Юрченко Олександра Ужгородська РДЮСШ без предмета, вибір
15 Івашків Катерина Чернівці ШГ "Ритмік" без предмета, вибір

 


СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ
Х Міжнародний турнір з художньої гімнастики на честь першого космонавта незалежної України Л.Каденюка
           
2008
Субота 11:40 - 12:00
Неділя 08:30 - 08:50
ПІБ Місто Категорія Субота 8.04 Неділя 9.04
1 Бабидорич Ангеліна Ужгород " Спартак" А обруч булави
2 Герус Вероніка Київ №25 А обруч булави
3 Гончарова Олександра Чернівці ЧОДЮСШ А обруч булави
4 Горюк Богдана Чернівці ЧОДЮСШ А обруч булави
5 Задорожна Кіра Вишгород А обруч булави
6 Качур Анастасія Чернівці ЧОДЮСШ А обруч булави
7 Козирєва Олександра Чернівці ЧОДЮСШ А обруч булави
8 Синяк Анастасія Чернівці ЧОДЮСШ А обруч булави
9 Чаплигіна Софія Кам'янець-Подільський А обруч булави
10 Максимюк Варвара Чернівці ЧОДЮСШ А обруч булави
Субота 12:00 - 12:25
Неділя 08:50 - 09:15
1 Мойсюк Поліна Хмельницький СК "Золота осінь" Б скакалка обруч
2 Белова Роксалана Кам'янець-Подільський Б скакалка обруч
3 Глінська Ілона Київ Школа Дерюгіних Б скакалка обруч
4 Грошован Кіра Чернівці ЧОДЮСШ Б скакалка обруч
5 Кушнір Софія Чернівці ЧОДЮСШ Б скакалка обруч
6 Макара Вероніка Київ №25 Б скакалка обруч
7 Медляковська Валерія Хмельницький СК "Золота осінь" Б скакалка обруч
8 Атамас Анастасія Чернівці ДЮСШ №1 Б скакалка обруч
9 Юрчак Анастасія Хмельницький СК "Золота осінь" Б скакалка обруч
10 Якимчук Анна Чернівці ЧОДЮСШ Б скакалка обруч
Субота 12:25 - 12:40
Неділя 09:15 - 09:30
1 Ваматеван Саріна Чернівці ЧОДЮСШ В булави м'яч
2 Вєчканова Марія Київ №25 В булави м'яч
3 Гончарук Іванна Чернівці ЧОДЮСШ В булави м'яч
4 Івасюк Ольга Чернівці ЧОДЮСШ В булави м'яч
5 Дмитерко Каріна Львів ДЦТСЕ В булави м'яч
6 Іванченко Дар'я Чернівці ЧОДЮСШ В булави м'яч
7 Хаян Анна Вишгород В булави м'яч
8 Руснак Софія Чернівці ЧОДЮСШ В булави м'яч
9 Пантя Юлія Чернівці ЧОДЮСШ В булави м'яч

 

KaterinkaДата: Пятница, 07.04.2017, 20:36 | Сообщение # 3
Группа: Модераторы
Сообщений: 71061
Статус: Online
СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ
Х Міжнародний турнір з художньої гімнастики на честь першого космонавта незалежної України Л.Каденюка
           
2007
Субота 12:40 - 13:00
Неділя 09:30- 09:50
ПІБ Місто Категорія Субота 8.04 Неділя 9.04
1 Никитенко Надія Чернівці ЧОДЮСШ А скакалка м'яч
2 Балаушко Аліна Рівне А скакалка м'яч
3 Вачіля Анастасія Ужгородська РДЮСШ А скакалка м'яч
4 Голоднюк Валерія Київ №25 А скакалка м'яч
5 Григолінська Катерина Чернівці ЧОДЮСШ А скакалка м'яч
6 Бабійчук Маргарита Хмельницький СК "Золота осінь" А скакалка м'яч
7 Кавуля Юліана Чернівці ЧОДЮСШ А скакалка м'яч
8 Спасюк Валерія Кам'янець-Подільський А скакалка м'яч
9 Стефанцева Діана Кам'янець-Подільський А скакалка м'яч
10 Тихомирова Діана Київ Школа Дерюгіних А скакалка м'яч
11 Рокольська Тетяна Кам'янець-Подільський А скакалка м'яч
Субота 13:00 - 13:30
Неділя 09:50 - 10:20
1 Бачинська Христина Хмельницький СК "Золота осінь" Б обруч булави
2 Богатко Софія Рівне Б обруч булави
3 Бринюк Маргарита Кам'янець-Подільський Б обруч булави
4 Гавриш Катерина Чернівці ЧОДЮСШ Б обруч булави
5 Гук Марія Львів "Олімп-Л" Б обруч булави
6 Дроник Віталіна Чернівці ЧОДЮСШ Б обруч булави
7 Зосим Аліна Кишинів СК ''Гармонія'' Б обруч булави
8 Уколова Анна Чернівці ЧОДЮСШ Б обруч булави
9 Мазур Дар'я Кишинів СК ''Гармонія'' Б обруч булави
10 Максимчук Діана Чернівці ЧОДЮСШ Б обруч булави
11 Лаба Тімея Ужгород " Спартак" Б обруч булави
12 Філоновська Надія Чернівці ЧОДЮСШ Б обруч булави
13 Шерепера Катерина Чернівці ЧОДЮСШ Б обруч булави
14 Шкляєва Аріна Київ №25 Б обруч булави
Субота 13:30 - 13:45
Неділя 10:20 - 10:35
1 Княгницька Юлія Чернівці ЧОДЮСШ В булави м'яч
2 Лавус Єлизавета Чернівці ЧОДЮСШ В булави м'яч
3 Мисак Настя Львів ДЦТСЕ В булави м'яч
4 Молдован Аліна Чернівці ЧОДЮСШ В булави м'яч
5 Олешко Софія Київ №25 В булави м'яч
6 Тавгазова Кіра Вишгород В булави м'яч
7 Філіпчук Олександра Чернівці ЧОДЮСШ В булави м'яч
8 Хахуда Вероника Київ ДЮСШ 18 В булави м'яч

13:45-14:00
Нагородження 2010 та 2009 р.н.
     
14:00 - 14:30
Парад відкриття
     
14:30 - 15:00
Перерва

 


СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ
Х Міжнародний турнір з художньої гімнастики на честь першого космонавта незалежної України Л.Каденюка
           
2006
Субота 15:00 - 15:40
Неділя 10:35 - 11:15
ПІБ Місто Категорія Субота 8.04 Неділя 9.04
1 Бутиль Аня Львів ДЦТСЕ А м'яч обруч
2 Виклюк Яна Чернівці ЧОДЮСШ А м'яч обруч
3 Гринчук Оксана Львів "Олімп-Л" А м'яч обруч
4 Гуцул Юлія Чернівці ЧОДЮСШ А м'яч обруч
5 Дзьоба Дарина Вишгород А м'яч обруч
6 Злотник Діана Київ №25 А м'яч обруч
7 Карась Анна Чернівці ЧОДЮСШ А м'яч обруч
8 Ковальська Маргарита Кам'янець-Подільський А м'яч обруч
9 Козіна Поліна Вишгород А м'яч обруч
10 Лаврук Маргарита Чернівці ЧОДЮСШ А м'яч обруч
11 Хомич Христина Чернівці ШГ "Ритмік" А м'яч обруч
12 Мураш Яна Хмельницький СК "Золота осінь" А м'яч обруч
13 Нестерчук Даніела Ужгород " Спартак" А м'яч обруч
14 Сичева Марія Львів "Олімп-Л" А м'яч обруч
15 Смоловик Софія Київ №25 А м'яч обруч
16 Марусик Олександра Чернівці ЧОДЮСШ А м'яч обруч
17 Цвитлух Вікторія Кам'янець-Подільський А м'яч обруч
18 Расевич Єва Кам'янець-Подільський А м'яч обруч
Субота 15:40 - 15:55
Неділя 11:15 - 11:30
1 Давидова Анна Чернівці ЧОДЮСШ Б скакалка булави
2 Давидова Катерина Хмельницький СК "Золота осінь" Б скакалка булави
3 Мигович Яна Львів "Олімп-Л" Б скакалка булави
4 Стасюк Ольга Чернівці ЧОДЮСШ Б скакалка булави
5 Мірзоян Христина Львів ДЦТСЕ Б скакалка булави
6 Проворна Марія Вишгород Б скакалка булави
7 Митрохіна Марія Київ Школа Дерюгіних Б скакалка булави
8 Оршевська Олександра Чернівці ШГ "Ритмік" Б скакалка булави
Субота 15:55 - 16:10
Неділя 11:30 - 11:45
1 Вілачева Єлизавета Кам'янець-Подільський В м'яч булави
2 Ломага Софія Львів "Олімп-Л" В м'яч булави
3 Перелом Дарина Львів ДЦТСЕ В м'яч булави
4 Удод Анастасія Київ №25 В м'яч булави
5 Федорощак Анжеліка Чернівці ЧОДЮСШ В м'яч булави
6 Храпачевська Софія Київ Школа Дерюгіних В м'яч булави
7 Шкрібляк Анастасія Чернівці ЧОДЮСШ В м'яч булави

 

KaterinkaДата: Пятница, 07.04.2017, 20:39 | Сообщение # 4
Группа: Модераторы
Сообщений: 71061
Статус: Online
СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ
Х Міжнародний турнір з художньої гімнастики на честь першого космонавта незалежної України Л.Каденюка
           
2005
Субота 16:10 - 16:40
Неділя 11:45 - 12:15
ПІБ Місто Категорія Субота 8.04 Неділя 9.04
1 Пономаренко Ірина Львів "Олімп-Л" А обруч м'яч
2 Бойко Юлія Київ Школа Дерюгіних А обруч м'яч
3 Д'яченко Дар'я Кишинів СК ''Гармонія'' А обруч м'яч
4 Зеленська Валерія Київ Школа Дерюгіних А обруч м'яч
5 Козачук Вероніка Кам'янець-Подільський А обруч м'яч
6 Максимчук Наталія Чернівці ЧОДЮСШ А обруч м'яч
7 Можайкіна Олена Дніпро СДЮШОР А обруч м'яч
8 Ніронка Олександра Кишинів СК ''Гармонія'' А обруч м'яч
9 Олейник Вікторія Кам'янець-Подільський А обруч м'яч
10 Пасірська Меліса Львів "Олімп-Л" А обруч м'яч
11 Мардар Ніколета Кишинів СК ''Гармонія'' А обруч м'яч
12 Путраш Евеліна Ужгородська РДЮСШ А обруч м'яч
13 Семеніхіна Валерія Ужгород " Спартак" А обруч м'яч
14 Степанець Анастасія Рівне А обруч м'яч
15 Терлецька Віра Чернівці ЧОДЮСШ А обруч м'яч
Субота 16:40 - 16:55
Неділя 12:15 - 12:30
1 Благун Катерина Чернівці ЧОДЮСШ Б скакалка булави
2 Гудзь Анастасія Хмельницький СК "Золота осінь" Б скакалка булави
3 Д'яченко Марія Київ Школа Дерюгіних Б скакалка булави
4 Марчук Юлія Чернівці ЧОДЮСШ Б скакалка булави
5 Мельник Вероніка Чернівці ЧОДЮСШ Б скакалка булави
6 Панасюк Яна Львів "Олімп-Л" Б скакалка булави
7 Терлецька Анна Чернівці ЧОДЮСШ Б скакалка булави
8 Фуглевич Софія Львів "Олімп-Л" Б скакалка булави
9 Чепига Ольга Чкрнівці ШГ "Ритмік" Б скакалка булави
Субота 16:55 - 17:15
Неділя 12:30 - 12:50
1 Ковальова Вероніка Львів ДЦТСЕ В стрічка м'яч
2 Доманчук Валерія Чернівці ШГ "Ритмік" В стрічка м'яч
3 Боднар Анастасія Чернівці ЧОДЮСШ В стрічка м'яч
4 Михайлова Катерина Кам'янець-Подільський В стрічка м'яч
5 Попович Валерія Чернівці ЧОДЮСШ В стрічка м'яч
6 Томкович Каміла Рівне В стрічка м'яч
7 Степаненко Катерина Львів "Олімп-Л" В стрічка м'яч
8 Ряба Марія Чернівці ЧОДЮСШ В стрічка м'яч

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ
Х Міжнародний турнір з художньої гімнастики на честь першого космонавта незалежної України Л.Каденюка
           
2004
Субота 17:15 - 18:00
Неділя 13:10 - 13:55
ПІБ Місто Категорія Субота 8.04 Неділя 9.04
1 Бучинська Анастасія Чернівці ЧОДЮСШ А м'яч булави
2 Голубкова Валерія Київ Школа Дерюгіних А м'яч булави
3 Гончар Роксолана Львів "Олімп-Л" А м'яч булави
4 Гуз Анастасія Кишинів СК ''Гармонія'' FIG    
5 Данко Олександра Ужгородська РДЮСШ А м'яч булави
6 Жданова Софія Київ №25 А м'яч булави
7 Збурлюк Дарина Чернівці ДЮСШ №1 А м'яч булави
8 Таранник Єлизавета Київ Школа Дерюгіних А м'яч булави
9 Мельник Катерина Чернівці ЧОДЮСШ А м'яч булави
10 Москаленко Анна Київ №25 А м'яч булави
11 Романюк Олександра Чернівці ЧОДЮСШ А м'яч булави
12 Рус Валентина Чернівці ЧОДЮСШ А м'яч булави
13 Сащенко Вероніка Дніпро СДЮШОР А м'яч булави
14 Сяйлева Дар'я Чернівці ЧОДЮСШ А м'яч булави
15 Талама Андріана Львів "Олімп-Л" А м'яч булави
16 Таран Таїсія Ужгород " Спартак" А м'яч булави
17 Левчук Дар'я Чернівці ЧОДЮСШ А(FIG) м'яч булави
18 Чабан Анна Львів "Олімп-Л" А м'яч булави
19 Ятченко Лоліта Київ Школа Дерюгіних А м'яч булави
Субота 18:00 - 18:20
Неділя 13:55 - 14:15
1 Гайтенюк Катерина Чернівці ЧОДЮСШ Б булави стрічка
2 Лапицька Олена Чернівці ЧОДЮСШ Б булави стрічка
3 Демиденко Катерина Київ Школа Дерюгіних Б булави стрічка
4 Танасой Катерина Чернівці ЧОДЮСШ Б булави стрічка
5 Бердула Христина Львів "Олімп-Л" Б булави стрічка
6 Княгницька Лілія Чернівці ЧОДЮСШ Б булави стрічка
7 Суханко Юліана Чернівці ЧОДЮСШ Б(FIG) булави стрічка
8 Денисенко Вікторія Київ Школа Дерюгіних Б булави стрічка
9 Вишиван Таїсія Чернівці ЧОДЮСШ Б булави стрічка
10 Лата Анна Ужгород "Спартак" Б булави стрічка

 


СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ
Х Міжнародний турнір з художньої гімнастики на честь першого космонавта незалежної України Л.Каденюка
           
2003
Субота 18:20 - 18:40
Неділя 14:15 - 14:35
ПІБ Місто Категорія Субота 8.04 Неділя 9.04
1 Федоришин Настя Львів ДЦТСЕ А м'яч булави
2 Васік Ольга Дніпро СДЮШОР А м'яч булави
3 Добровольська Катерина Чернівці ЧОДЮСШ А м'яч булави
4 Іванюк Аріна Чернівці ЧОДЮСШ А м'яч булави
5 Матушевська Ольга Львів "Олімп-Л" А м'яч булави
6 Омельченко Владислава Чернівці ДЮСШ №1 А м'яч булави
7 Рухадзе Марія Дніпро СДЮШОР А м'яч булави
8 Бігунова Влада Чернівці ЧОДЮСШ А(FIG) м'яч булави
9 Черненко Катерина Київ Школа Дерюгіних А м'яч булави
10 Каручеру Ульяна Чернівці ШГ "Ритмік" А м'яч булави
11 Філіпчук Лана Чернівці ШГ "Ритмік" А м'яч булави
Субота 18:40 - 18:55
Неділя 14:35 - 14:50
1 Плітченко Аліна Дніпро СДЮШОР Б булави стрічка
2 Сафтюк Анастасія Чернівці ЧОДЮСШ Б булави стрічка
3 Маковяк Вікторія Львів ДЦТСЕ Б булави стрічка
4 Купріянова Вікторія Дніпро СДЮШОР Б булави стрічка
5 Кондратюк Христина Рівне Б булави стрічка
6 Харівська Анастасія Чернівці ЧОДЮСШ Б(FIG) булави стрічка
7 Спільник Софія Львів "Олімп-Л" Б булави стрічка
8 Білик Анастасія Чернівці ШГ "Ритмік" Б булави стрічка
KaterinkaДата: Пятница, 07.04.2017, 20:43 | Сообщение # 5
Группа: Модераторы
Сообщений: 71061
Статус: Online
СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ
Х Міжнародний турнір з художньої гімнастики на честь першого космонавта незалежної України Л.Каденюка
           
2002
Субота 18:55 - 19:10
Неділя 14:50 - 15:05
ПІБ Місто Категорія Субота 8.04 Неділя 9.04
1 Петрущак Настя Львів ДЦТСЕ А м'яч булави
2 Понич Мілана Чернівці ЧОДЮСШ А м'яч булави
3 Щербій Вікторія Львів "Олімп-Л" А м'яч булави
4 Яковенко Надія Чернівці ЧОДЮСШ А(FIG) м'яч булави
           
Субота 19:10 - 19:15
Неділя 15:05 - 15:10
1 Староста Юлія Львів ДЦТСЕ Б булави стрічка
2 Іліка Катерина Чернівці ЧОДЮСШ Б булави стрічка

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ
Х Міжнародний турнір з художньої гімнастики на честь першого космонавта незалежної України Л.Каденюка
           
2001
Субота 19:15 - 19:20
Неділя 15:10 - 15:20
ПІБ Місто Категорія Субота 8.04 Неділя 9.04
1 Федьо Каріна Ужгород "Спартак" А обруч м'яч,булави
2 Коліснек Христина Чернівці ЧОДЮСШ А обруч м'яч,булави
3 Грушка Юлія Чернівці ЧОДЮСШ А обруч м'яч,булави
Субота 19:20 - 19:30
Неділя 15:20 - 15:40
1 Мислива Валентина Чернівці ЧОДЮСШ Б обруч булави,стрічка
2 Кириченко Олена Чернівці ЧОДЮСШ Б обруч булави,стрічка
3 Зариленко Олександра Київ Школа Дерюгіних Б(FIG) обруч булави,стрічка
4 Саєвська Яна Чернівці ЧОДЮСШ Б обруч булави,стрічка
5 Салуха Анастасія Київ Школа Дерюгіних Б обруч булави,стрічка

 


СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ
Х Міжнародний турнір з художньої гімнастики на честь першого космонавта незалежної України Л.Каденюка
           
2000 і старші
Субота 19:30 - 19:35
Неділя 15:40 - 15:50
ПІБ Місто Категорія Субота 8.04 Неділя 9.04
1 Мамонтова Вікторія Київ №25 А обруч м'яч,булави
2 Лучик Олександра Чернівці ЧОДЮСШ А обруч м'яч,булави
3 Задорожна Ірина Чернівці ЧОДЮСШ А обруч м'яч,булави
Субота 19:35 - 19:40
Неділя 15:50 - 15:55
1 Мойсеєнко Єлизавета Чернівці ЧОДЮСШ Б обруч булави,стрічка
2 Бугай Юлія Чернівці ЧОДЮСШ Б обруч булави,стрічка
3 Пікалова Христина Львів "Олімп-Л" Б обруч булави,стрічка
           
НЕДЛЯ 09.04
Показові виступи 16:00-16:30
ПАРАД ЗАКРИТТЯ 16:30
ГостьДата: Воскресенье, 09.04.2017, 21:08 | Сообщение # 6
Группа: Гости





Спасибо организаторам за хорошую организацию, четкий график, спокойную обстановку. Очень понравилось, обязательно приедем в следующем году.
UA
ГостьДата: Понедельник, 10.04.2017, 09:46 | Сообщение # 7
Группа: Гости





Спасибо за соревнования такого уровня! За видеотрансляцию отдельное спасибо.

Добавлено (10.04.2017, 09:46)
---------------------------------------------
А есть у кого итоговые протоколы? выложите, пожалуйста

UA
Гость 7Дата: Понедельник, 10.04.2017, 10:19 | Сообщение # 8
Группа: Гости





Дякую організаторам !!!!! Подарки СУПЕР-дитина задоволена і ми,батьки,теж !!!
Велике дякую за ,те що була можливість дивитись трансляцію!!!!!
UA
ГостьДата: Понедельник, 10.04.2017, 10:31 | Сообщение # 9
Группа: Гости





Большое спасибо за хорошую организацию!!! Отличные подарки !!! Самый большой плюс конечно качественная трансляция с возможностью перемотать назад и посмотреть если не успел во время, это конечно вам громадная благодарность!!!!!!!!!!!!
UA
ГостьДата: Понедельник, 10.04.2017, 11:54 | Сообщение # 10
Группа: Гости





Огромное спасибо организаторам за хорошую атмосферу, спокойную обстановку. Видео можно посмотреть и сейчас https://www.youtube.com/watch?v=vlSDfqWe5j8
UA
Форум » Художественная гимнастика » Соревнования! События! Результаты! » «Буковинське сузір'я», 07-09.04.2017, Чернівці
Страница 1 из 212»
Поиск:
Новый ответ
Имя:
Текст сообщения:
Художественная гимнастика для Вас
Меню сайта:
  • Главная страница
  • Новости
  • Видео и музыка
  • Статьи и книги
  • Фотоальбомы
  • Каталог сайтов
  • Доска объявлений
  • Обратная связь
  • Документы
  • Турниры Украины
  • Турниры России
  • Турниры заграницы
  • Календарь УТС
  • Сервисы загрузки:
    Картинок:   radikal.ruphoto.qip.rupostimage.org
    Файлов: webfile.ruzippyshare.com
    Видео: youtube.comvimeo.com
    Код безопасности:

    pastorelliolympic.ru art-blesk.com

    Copyright ALECorp © 2017
    Все материалы, расположенные на данном ресурсе, были взяты из открытых источников интернета.
    Все права на материалы, представленные на ресурсе, принадлежат их авторам, правообладателям и издательствам.
    Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не несут ответственности
    за правильность, точность, законность, достоверность материалов и за их использование!!!