Интернет-магазин SOLO - одежда для гимнастики и танцев Фото-видеостудия Миг - лучшее решение для вашего турнира!
Художественная гимнастика для Вас
Главная | Форум | Поддержать сайт | Регистрация | Вход
Пятница, 26.04.2024, 23:37
Приветствую Вас Гость | RSS
Тренировочные сборы по художественной гимнастике под руководством всемирно известного хореографа и постановщика сборной команды России Люси Димитровой, 08.07-11.08.2024, Солнечный Берег, Болгария Premium Sport Products
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 7 из 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Форум » Художественная гимнастика » Соревнования! События! Результаты! » «ЗИМОВА КАЗКА», 21-22.12.2013, м.Львів
«ЗИМОВА КАЗКА», 21-22.12.2013, м.Львів
KaterinkaДата: Четверг, 10.10.2013, 21:51 | Сообщение # 1
Группа: Модераторы
Сообщений: 87499
Статус: Offline
IX Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики
«ЗИМОВА КАЗКА»
21-22.12.2013, м.Львів

На турнире будет работать фотограф Игорь Сахацкий:
www.sahackiy.com, на fotki.com, на plus.google.com, на drive.google.com
Фоторепортажи от "Галичина спортивна": Часть 1 - Часть 2
Premium Sport Products Учебно-тренировочные сборы по художественной гимнастике под руководством олимпийской чемпионки Маргариты Алийчук с участием олимпийской чемпионки Зуевой Натальи, 02-08.05, 12-22.07 и 24.07-03.08.2024, Екатеринбург
KaterinkaДата: Четверг, 26.12.2013, 23:18 | Сообщение # 61
Группа: Модераторы
Сообщений: 87499
Статус: Offline
Настя Пугач 2003 г.





KaterinkaДата: Четверг, 26.12.2013, 23:22 | Сообщение # 62
Группа: Модераторы
Сообщений: 87499
Статус: Offline
Калічинська -Каторгіна Аліна, 2007 р.







KaterinkaДата: Четверг, 26.12.2013, 23:26 | Сообщение # 63
Группа: Модераторы
Сообщений: 87499
Статус: Offline
Зимова казка у місті Лева

Гімнастки отримували подарунки від самого Святого Миколая

Шанувальники спорту, які минулого уїк-енду, 21–22 грудня, завітали до палацу спорту «Галичина» у Львові, стали свідками справжнього дива – вже ІХ за ліком Міжнародного турніру з художньої гімнастики «Зимова казка-2013». Цього року на справжнє спортивне свято, чудово організоване відділенням художньої гімнастики львівської ДЮСШ «Галеон» (старший тренер – Галина Кочергіна), до міста Лева завітали грації з Молдови, Польщі, Росії, Німеччини і Естонії, а також 35 клубів 20 міст України. Загалом у турнірі взяли участь 236 гімнасток, які змагалися в 11 вікових групах у багатоборстві. Наймолодшими були дівчатка 2007 року народження. Зазначимо, що у вікових групах починаючи з 2001 року народження і молодше, в залежності від рівня майстерності, визначалися переможці та призери у двох або й трьох категоріях – А (сильніша), В (середня) і С (слабша).

Як і попередні, цьогорічний турнір вдалося організувати перш за все завдяки титанічним зусиллям батьківського комітету ДЮСШ «Галеон» (голова батьківського комітету – Валерія Свірідова). Відзначимо також Львівське відділення Приватбанку, яке оплатило дводенну оренду палацу спорту «Галичина». А торгові марки «Хайсон» і «Фармасі» разом з гуртовнями іграшок «Монако» та «Максимус» надали подарунки для учасників турніру.

Тим не менше, всі учасники змагань, особливо з інших міст, відзначали насправді прекрасну організацію змагань. Проживали та харчувалися гості в готелі «Соната», що знаходиться в десяти хвилинах їзди від палацу спорту «Галичина», куди учасників доставляли виділені львівським спорткомітетом комфортабельні автобуси. Так само по завершенні змагань автобуси привозили усіх гімнасток, тренерів і суддів у готель. Окрім участі в змаганнях, для бажаючих було організовано екскурсію по Львову – гості столиці Галичини оглянули стару частину міста, побували на Високому Замку, з висоти якого помилувалися краєвидами одного з найкрасивіших міст Європи.

Самі змагання в палаці спорту «Галичина», трибуни якого можуть прийняти до півтори тисячі глядачів, також проходили в святковій атмосфері. Батьківський комітет подбав про те, щоб зал був прикрашений відповідно до назви турніру, а суддівська колегія (головний суддя – Галина Кочергіна, секретар – Тетяна Калашян) забезпечила кваліфікований, а головне, об’єктивний арбітраж змагальної частини дійства, що також відзначали учасниці «Зимової казки-2013» та їхні тренери.

Як завжди, родзинкою «Зимової казки» у Львові була присутність в залі Святого Миколая, який виконує не лише свої прямі обов’язки – роздає дітям подарунки, а й являється своєрідним психологом для учасниць. Ось що розповів сам Святий Миколай авторові цих рядків: «До Львова на «Зимову казку» я приїхав вже вп’яте. Чому? Все дуже просто – я фанат художньої гімнастики і, звичайно, страшенно люблю дітей. Між іншим, ще в минулому році на «Зимовій казці-2012» змагалася моя рідна внучка Крістіна Федик і навіть виграла срібну медаль. Зараз вона вже студентка і свою спортивну кар’єру завершила. Але я до художньої гімнастики не охолонув, саме тому зараз я знову тут. За виступами учасниць я спостерігаю, сидячи на диванчику поряд з килимом. Дівчатка після виступу, як правило, підходять до мене і я говорю їм про свої враження від їхнього виступу. Окрім того надаю їм підтримку – комусь матеріальну у вигляді чого-небудь солоденького, а комусь, зазвичай тим, хто не надто добре впорався із виконанням композиції, моральну – кілька підбадьорливих слів ніколи не бувають зайвими. А головне, дівчатам кожен раз нагадую, що не потрібно зупинятися в своєму розвитку – і тому, хто переміг, і тому, хто зазнав невдачі, бо спорт, як і життя загалом, це боротьба, а успіху досягає той, хто цілеспрямовано йде до своєї мети. Я переконаний, що серед нинішніх учасниць «Зимової казки» обов’язково є та, яка за кілька років зійде на найвищу сходинку Олімпійських ігор, бо українські майстрині художньої гімнастики однозначно на це заслуговують!»

Але подарунки учасниці змагань отримали не лише від Святого Миколая. Їх, як завжди, чимало підготували і організатори змагань. Переможці та призери були нагороджені красенями-кубками, спеціально виготовленими медалями і дипломами. Медалі та дипломи отримали і гімнастки, які посіли місця з 4-го по 6-те. А пам’ятними призами були нагороджені всі без винятку, незалежно від занятого місця, учасники турніру. І це абсолютно правильний хід організаторів. Адже це були не офіційні змагання на кшталт світового чи всеукраїнського чемпіонату, а турнір під назвою «Зимова казка» – а яка ж казка без подарунків та сюрпризів?..

Не можна не згадати і про заключний гала-концерт, який відбувся в рамках закриття турніру і викликав справжній вибух емоцій переповнених трибун палацу спорту «Галичина». Як зізналися працівники цієї спортспоруди, подібної реакції глядачів на те, що відбувається на майданчику, вони вже давненько не бачили. А подивитися насправді було на що. Окрім прекрасних показових номерів, як індивідуальних, так і групових, кращих учасниць турніру, своєю майстерністю глядачів потішили клоун Піпі та дівчата з танцювальної групи підтримки львівського баскетбольного клубу «Політехніка-Галичина», які, що називається, просто «порвали» зал.

Що ж до спортивних підсумків, то серед переможців найбільше представниць Львова. Господарі виграли 13 перших місць, а гості – 11. На найвищу сходинку п’єдесталу піднімалися львів’янки Катерина Півторак, Анастасія Пугач, Соломія Максимів та Анастасія Бондар (усі – «Галеон»), Аліна Мельник і Христина Погранична («Ніка»), Юлія Запорожченко та Юлія Бекерська (ЦДТЮГ), Ганна Качурівська і Софія Чабан (ДЮСШ №5), Дарія Стадницька та Ольга Козак («Динамо») і Маріола Боднарчук («Галичанка»), а також Софія Павлинська і Крістіна Морозова з Дніпродзержинська, донеччани Стєша Подкопаєва та Марія Єрмолаєва, киянка Каріна Зубаль, Яна Глєвєнко і Дарія Коротецька з Дніпропетровська, Валерія Панченко з Макіївки та Анастасія Ціхановська з Калинівки, а також гості з Молдови Катерина Клепач і Єва Самаріна.

По завершенні нагородження та закриття турніру усі гості змагань – учасники, тренери і арбітри казали, що в їхній пам’яті надовго залишаться чудові враження про Львів та про самі змагання і пообіцяли, що обов’язково приїдуть до столиці Галичини наступного року на «Зимову казку-2014»!

Пропонуємо вашій увазі коментарі та враження від турніру безпосередніх його учасників та організаторів:

Аіда Башич (Бендери, Молдова – бронзовий призер змагань):

– Ми не вперше виступаємо на «Зимовій казці». Особисто я змагаюся тут вже четвертий рік поспіль. Пробитися в трійку призерів мені вдалося вдруге – рік тому я також була третьою, то ж, звичайно, своїм виступом я задоволена. А загалом нашій команді вдалося виграти два «золота», два «срібла» і три «бронзи». Рік тому було тільки два третіх місця. Як бачите, прогрес є очевидним і це не може нас не тішити. Тим більше, що турнір, як завжди, дуже сильний за своїм складом і завоювати на ньому місце серед призерів не так просто. Але «Зимова казка» – це не лише висока конкуренція на самих змаганнях. У Львові вміють організовувати змагання на високому рівню. Все продумано до дрібниць і тому ми із задоволенням приймає запрошення приїхати на цей турнір. Подобається нам і саме місто – прекрасна європейська архітектура викликає багато позитивних емоцій. Так що ми із задоволенням приїдемо у Львів і наступного року. Звісно, коли нас запросять.

Ольга Козак («Динамо» Львів – переможець змагань):

– Я уже не перший раз беру участь у цьому турнірі, та попри те, конкуренція щоразу залишається сильною. Загалом, змагання проходили на високому рівні, окрім того, не можна оминути те, що завітала велика кількість учасників, наприклад цього річ було чимало гімнасток з-за кордону. Атмосфера просто казкова, та це були останні змагання у цьому році – далі готуюсь до чемпіонату області.

Ліза Целуйко (СДЮШОР Дніпропетровськ – учасниця змагань):

– Насправді атмосфера просто чудова і дуже нагадує саме зимову казку. Я на цьому турнірі вже втретє. У Львові дуже добрі і гостинні люди, варто відмітити також і організацію. Щодо конкуренції, то вона тут гідна. Я залишилася за межами призової трійки, але сильно цим не засмучуюся. Головне, перевірила себе на серйозному рівні. Тепер краще знаю над чим мені необхідно працювати, щоб на наступних змаганнях зійти на п’єдестал пошани.

Галина Кочергіна (голова оргкомітету турніру, головний суддя змагань):

– Зараз ми провели вже ІХ міжнародний турнір з художньої гімнастики, у якому взяли участь спортсменки не лише з України, а також і завітали зарубіжні команди, зокрема, з Росії, Молдови, Естонії, Німеччини та Польщі. Виступало 236 учасниць, серед яких наймолодшій лише 4 рочки, а найстаршій та найдосвідченішій – 23 роки. Сьогодні ми маємо змогу організувати такі масштабні змагання, а на початках ми проводили перші турніри у школі. Уже згодом досягнули того, що до нас приїжджає така велика кількість учасників. Відверто кажучи, ми багатьом командам відмовили, оскільки важко прийняти таку велику кількість людей в один-півтора дня, хоча тих, хто бажав приїхати, було вдосталь. Я гадаю, що уже наступного року, коли проводитимемо Х міжнародний турнір «Зимова казка», то намагатимемося провести такі змагання з більшим розмахом.

Аліна Гаравська, Іван Дупнак, для Sport.ua
Tarantul777Дата: Пятница, 27.12.2013, 10:55 | Сообщение # 64
Группа: Фотографы
Сообщений: 525
Статус: Offline
ВСЕ ФОТО С ТУРНИРА
«ЗИМОВА КАЗКА» 
21-22.12.2013, м.Львів


 https://drive.google.com/folderv....sharing


С Уважением Игорь Сахацкий Igor Sakhatskiy! https://www.facebook.com/sahackij
UA
ZoneДата: Пятница, 27.12.2013, 11:07 | Сообщение # 65
Группа: Проверенные
Сообщений: 49
Статус: Offline
Tarantul777, добрый день. При переходе по ссылке пишет:" ошибка сервера"
UA
Tarantul777Дата: Пятница, 27.12.2013, 11:14 | Сообщение # 66
Группа: Фотографы
Сообщений: 525
Статус: Offline
ВСЕ ФОТО С ТУРНИРА    
https://plus.google.com/u/0/photos


С Уважением Игорь Сахацкий Igor Sakhatskiy! https://www.facebook.com/sahackij
UA
KaterinkaДата: Пятница, 27.12.2013, 11:33 | Сообщение # 67
Группа: Модераторы
Сообщений: 87499
Статус: Offline
Zone, попробуйте так: https://drive.google.com/#folders/0B0r21_rGr1N0d3FBa2xBVTZaVmc
Но надо быть зарегистрированным в Google.
sofa72Дата: Суббота, 28.12.2013, 01:04 | Сообщение # 68
Группа: Проверенные
Сообщений: 5
Статус: Offline
Спасибо организаторам! Замечательный турнир! specool Дети получили удовольствие)))
RU
Форум » Художественная гимнастика » Соревнования! События! Результаты! » «ЗИМОВА КАЗКА», 21-22.12.2013, м.Львів
  • Страница 7 из 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Поиск:

Книга Ольги Буяновой «Жизнь моя-моя гимнастика» уже в продаже!!! Учебно-тренировочные сборы по художественной гимнастике под руководством олимпийской чемпионки Маргариты Алийчук с участием олимпийской чемпионки Зуевой Натальи, 02-08.05, 12-22.07 и 24.07-03.08.2024, Екатеринбург

Copyright ALECorp © 2024
Все материалы, расположенные на данном ресурсе, были взяты из открытых источников интернета.
Все права на материалы, представленные на ресурсе, принадлежат их авторам, правообладателям и издательствам.
Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не несут ответственности
за правильность, точность, законность, достоверность материалов и за их использование!!!