Интернет-магазин SOLO - одежда для гимнастики и танцев Фото-видеостудия Миг - лучшее решение для вашего турнира!
Художественная гимнастика для Вас
Главная | Форум | Поддержать сайт | Регистрация | Вход
Пятница, 26.04.2024, 18:19
Приветствую Вас Гость | RSS
Тренировочные сборы по художественной гимнастике под руководством всемирно известного хореографа и постановщика сборной команды России Люси Димитровой, 08.07-11.08.2024, Солнечный Берег, Болгария Premium Sport Products
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 10 из 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
Форум » Художественная гимнастика » Соревнования! События! Результаты! » 39th Junior & Senior European Championships 17-21.05.2023
39th Junior & Senior European Championships 17-21.05.2023
RGForYouДата: Пятница, 12.05.2023, 11:55 | Сообщение # 1
Группа: Администраторы
Сообщений: 11538
Статус: Online
39th Junior & Senior European Championships
17-21.05.2023, BAKU (AZE)

Большая просьба ко всем, кто будет владеть стартовыми и итоговыми протоколами и другой полезной информацией, пожалуйста, делитесь с нами rg4u@ya.ru
Постараемся оперативно выкладывать в теме!

Трансляции:
Юниорки группы 17/05 на https://gymtv.online/ за € 5
Сеньёрки 18/05 - 21/05 на https://www.eurovisionsports.tv/europeangymnastics/
Также трансляции будут по тв в странах, выкупивших права на трансляцию (см перечень стран и дней):
https://backend.europeangymnastics.com/sites....v2.xlsx

Бесплатная по азербайджанскому телеканалу Idman TV:
1. https://mediabay.tv/tv/92/Idman
2. https://www.ecanlitvizle.live/idman-tv-canli-izle/
Premium Sport Products Учебно-тренировочные сборы по художественной гимнастике под руководством олимпийской чемпионки Маргариты Алийчук с участием олимпийской чемпионки Зуевой Натальи, 02-08.05, 12-22.07 и 24.07-03.08.2024, Екатеринбург
marikasДата: Воскресенье, 21.05.2023, 18:22 | Сообщение # 91
Группа: Проверенные
Сообщений: 3145
Статус: Offline
EE
marikasДата: Воскресенье, 21.05.2023, 18:29 | Сообщение # 92
Группа: Проверенные
Сообщений: 3145
Статус: Offline
EE
marikasДата: Воскресенье, 21.05.2023, 19:07 | Сообщение # 93
Группа: Проверенные
Сообщений: 3145
Статус: Offline
EE
marikasДата: Воскресенье, 21.05.2023, 19:46 | Сообщение # 94
Группа: Проверенные
Сообщений: 3145
Статус: Offline
EE
marikasДата: Понедельник, 22.05.2023, 08:52 | Сообщение # 95
Группа: Проверенные
Сообщений: 3145
Статус: Offline
EE
RGForYouДата: Понедельник, 22.05.2023, 09:48 | Сообщение # 96
Группа: Администраторы
Сообщений: 11538
Статус: Online
RGForYouДата: Понедельник, 22.05.2023, 14:48 | Сообщение # 97
Группа: Администраторы
Сообщений: 11538
Статус: Online
БАНАНОВАЯ БИТВА или ДРАМА Чемпионата Европы 2023 по художественной гимнастике
RGForYouДата: Четверг, 25.05.2023, 12:46 | Сообщение # 98
Группа: Администраторы
Сообщений: 11538
Статус: Online
"Думала про Україну і мені хотілось плакати": українська грація розповіла про перемогу на Євро

Українська гімнастка прокоментувала успішний виступ на чемпіонаті Європи

Новоспечена чемпіонка Європи Вікторія Онопрієнко дуже хотіла підійняти український прапор на Євро в Баку, де вона стала найкращою у вправах з обручем.

Про це гімнастка розповіла в інтерв'ю "Телеграфу". Спортсменка також відзначила допомогу Азербайджану в підготовці української команди.

Вікторія, напередодні чемпіонату Європи ви залишились на збір в Баку, де до того проходив Кубок світу. Розкажи про тренувальний табір в столиці Азербайджану.

Я вважаю, що залишитись в Баку на збір це була прекрасна ідея нашого тренерського штабу, адже наразі тренувальний процес вдома проходить дуже складно через війну. Ми тренуємось у Києві, де дуже часто є ракетна небезпека, лунають повітряні тривоги, і нам доводиться постійно спускатись до укриття.

В той же час в Азербайджані нам надали усі умови для проживання та тренувань, за що я дуже вдячна місцевій федерації гімнастики. Завдяки цьому збору, який ми проводили в тому ж залі, в якому потім і проходив чемпіонат Європи, ми змогли звикнути до тих умов, які тут є, і нам було потім комфортніше виступати.

Збір за кордоном чимось відрізнявся від тренувань вдома?

Загалом тренувальний процес в нас не змінився, але тут він, я б сказала, був продуктивнішим, адже в Баку було більше килимів, на яких ми відпрацьовували свою майстерність. І ті, хто виступав в індивідуальних вправах, і ті, хто змагався в групових вправах могли кожне тренування працювати на окремому килимі. Загалом ми працювали по два тренування шість разів на тиждень.

Чи задоволена ти умовами, які команді надала азербайджанська сторона?

Так, я повністю задоволена тими умовами, які в нас були. В нас було триразове харчування: ми снідали, обідали та вечеряли в тому ж спортивному комплексі, де тренувались, тому все було поряд. А жили ми в готелі, в якому у 2015 році жили учасники перших Європейських ігор, які приймав Баку. Цей готель був через дорогу від тренувального залу.

Які твої емоції після завершення чемпіонату Європи, де ти змогла завоювати індивідуальне золото та срібло в команді?

Я безмежно щаслива, що ми разом з нашою командою і тренерським штабом, який вкладав у нас всі свої сили та знання, змогли вибороти срібло у командному заліку і золото в індивідуальних вправах з обручем. Виступи в командному заліку були особливо хвилюючі, адже ти переживаєш не тільки за себе, а і за інших дівчат, які також мають показати себе заради спільного результату.

Щодо мого золота, то я дуже хотіла підійняти прапор України на найвищу сходинку п’єдесталу, і я безмежно рада, що мені з допомогою наших тренерів вдалось це зробити.

У фіналі з обручем ти завоювала золото. Можеш пригадати як проходив виступ у цій дисципліні?

Через те, що це був вже четвертий день змагань, було дуже складно. Перед цим я виступала у двох видах у перший день, в другий день ще в двох, і у третій – в all-around, тому було дуже складно фізично. Переживання були не такі, як у кваліфікації, але теж були, проте я розуміла, що я готова, що я можу досягти результату, і в мене це вийшло.

Я намагалась абстрагуватись від того, що я втомлена, і налаштовувала себе віддати все заради перемоги.

Також ти стала четвертою у фіналах з м’ячем та булавами, і шостою – у фіналі зі стрічкою. Можеш пригадати виступ у цих видах програми?

На другий вид я була більш спокійна, проте це була нова вправа, ми її тільки перед чемпіонатом Європи оновили під нашу українську мелодію. Через це для мене було дуже відповідально гарно виступити, і я виступила набагато краще ніж в перший і другий день.

Перед булавами я теж була зібрана, виступила добре, проте була невеличка збавка, я трішки не вистигла під музику, буквально на одну секунду. А на стрічці я на дурниці, на передачі з руки в руку загубила, і не розумію, чому поставили таку низьку оцінку.

Ти сказала, що хотіла підійняти прапор України на чемпіонаті Європи. Коли тобі це вдалось, ти стояла на п’єдесталі і слухала гімн України, про що ти думала?

Я думала про нашу країну і мені хотілось плакати. Я не вірила, що я змогла завоювати золото. Правда, за декілька годин по тому я вже почала розуміти, що насправді зробила. Я присвячую цю перемогу нашій країні.

На твою думку, наша команда може залишатись задоволеною виступом на чемпіонаті Європи?

Так, звісно. Це для нас гарний поштовх для успішного виступу на майбутньому чемпіонаті світу, де будуть розігруватись олімпійські ліцензії.

Як тобі організація змагань?

В принципі, все було добре, мені все сподобалось. Було багато килимів для виступу, все було розписано добре по розкладу. Організатори справились зі своїм завданням добре.

А яке було ставлення до нашої команди з боку спортсменок з інших країн?

До нас часто підходять дівчата з інших країн, підтримують, запитують, як справи вдома, ми їм розповідаємо про війну. Звичайно, це дивлячись, хто з яких країн, але загалом війною в нас досі цікавляться і переживають.

Чи відчувала ти підтримку вболівальників?

Так, я дуже сильно відчувала підтримку. Навіть, коли в Баку був Кубок світу, нас дуже сильно підтримували. Українців на трибунах було менше, проте їх відсутність компенсували прихильники художньої гімнастики з інших країн, які нас дуже добре підтримували, викрикували нам "Слава Україні!", тому це було дуже приємно.

Наші вболівальники також постійно пишуть в соціальні мережі, активно коментують, бажають успіху. Ми їм за таку підтримку дуже вдячні, ми її дуже цінуємо.

Що б ти на останок хотіла сказати українським вболівальникам?

В першу чергу, я хочу їм подякувати за теплі слова, за те, що вони завжди з командою. Хочу всім побажати аби якомога скоріше нашою перемогою завершилась війна, щоб ми всі тримались разом. Ми, на нашому спортивному фронті, будемо боротись до кінця і радувати хорошими виступами та високими результатами.

https://telegraf.com.ua/ukr....na-evro

RGForYouДата: Четверг, 25.05.2023, 12:53 | Сообщение # 99
Группа: Администраторы
Сообщений: 11538
Статус: Online
Капітан збірної із художньої гімнастики: Перемогу відсвяткуємо разом із Великою перемогою.

Днями у азербайджанському Баку відбувся чемпіонат Європи з художньої гімнастики. Українська збірна була представлена на ньому 15 спортсменками. Три з них виступали в особистих змаганнях і по шість у групових дорослих і юніорських змаганнях.

На ЧЄ в Баку загалом було розіграно 12 комплектів нагород.

Історичним для України виявився успішний виступ 19-річної киянки Вікторії Онопрієнко. Спортсменка виграла перше у своїй кар’єрі золото на першості континенту. Їй не було рівних у вправах з обручем, де за свій виступ під «Кармен» українка отримала переможні 33,250, випередивши на 0,65 бали срібну призерку - ізраїльтянку Аді Асю Кац. Перемога Вікторії – це перша золота медаль чемпіонату Європи для України в індивідуальних вправах на ЧЄ за останні 18 років.

У командному багатоборстві українські спортсменки змогли виграти срібло у складі Єлизавети Аззи, Діани Баєвої, Дарини Дуди, Єви Мелещук, Марії Височанської та Анастасії Возняк.

Також у групових вправах наша команда стала володаркою нагороди Team Spirit («Командний дух»), яку було вручено за підсумками турніру у Баку. Її отримали на спеціальній церемонії після завершення турніру Анастасія Возняк, Єва Мелещук, Марія Височанська, Дарина Дуда, Діана Баєва і Єлизавета Азза.

KP.UA поспілкувалась із капітаном збірної України з художньої гімнастики Анастасією Возняк.

Готувались ми в шикарних умовах


- Анастасіє, як проходила підготовка до чемпіонату Європи?

- Після Кубку світу, який проходив в Баку, ми залишилися в Азербайджані і місяць тренувалися тут у шикарних умовах, на арені, на якій виступали. Дійсно, умови шикарні, і нам надали все для нашого комфорту – майданчики, висока стеля, якої, на жаль, немає у нас в Україні. Добре, що у нас не було перельотів, на які дуже багато йде сил та часу. Тому ми мали змогу добре підготуватися.

- Як на команду впливає фактор війни? Читав, що у частини команди рідні зараз знаходяться на фронті і захищають Україну.

- Звичайно, що було важко і фізично, і морально-психологічно, тому що ти дивишся постійно новини, прокидаєшся зранку, бачиш, що вночі знову були обстріли Києва, де знаходяться близькі нам люди. І, звичайно, ми переживали за це. За своїх рідних, за саму ситуацію в Україні, постійно читаємо новини, але на тренуваннях стараємось не думати ні про що і концентруватись на тому, як краще виконати свою роботу. У деяких і тато на фронті зараз, тому дуже переживаємо, але наше завдання – показувати результат, показувати, що Україна гідна найвищих ступенів п’єдесталу.

Постараємось, щоб четвертих місць у нас було поменше

- Як проходив турнір? Чи все вдалось продемонструвати під час виступів з того, що планували?

- Я, чесно кажучи, дуже задоволена нашими виступами. Я вважаю, що ми зробили максимум, який могли. Так, у нас була помилка в м’ячах і стрічках, але після Кубку світу ми трішки змінили програму, ускладнювали - і початок не вийшов. Ми вперше з цим номером виступали на змаганнях. Не те щоб він не відпрацьований, але, зрозуміло, що могло щось не вийти. Але на фіналах ми зробили все дуже добре, і я дуже задоволена нашим результатом.

- Наскільки визначним і історичним є цей результат для української збірної з художньої гімнастики?

- Я вважаю, що результат, особливо Віки Онопрієнко, – це досягнення всієї команди. І вона дійсно велика молодець, тому що золота чемпіонату Європи у нас давно не було. І вся команда старалася, тренери - всі працювали, щоб був результат. Також нам дуже прикро, що наша команда була сім разів на четвертому місці на цьому чемпіонаті Європи. Нам дуже прикро, що часто ми зупиняємось за крок від п’єдесталу. Але ми працюватимемо над цим і постараємось, щоб четвертих місць у нас було поменше.


Після перемоги трохи розслабились - і все


- Як святкували таку визначну перемогу?

- Ми не святкували перемогу, тому що святкуватимемо перемогу найважливішу, нашу перемогу України. А так гарно одягнулися, сходили на бенкет, поспілкувалися з іншими командами, трошки розслабились – таке у нас було святкування.

- Які перспективи має нинішній склад команди і які завдання ставить перед собою?

- Найближчим часом, напевно, треба трішки перезавантажитись, тому що ця підготовка, чемпіонат Європи дуже багато сил забрав. Але команда і надалі працюватиме, будемо відточувати свої вправи, старатимемось, щоб ми були завжди в трійці призерів.

https://kp.ua/ua....SSMIB7E

Форум » Художественная гимнастика » Соревнования! События! Результаты! » 39th Junior & Senior European Championships 17-21.05.2023
  • Страница 10 из 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
Поиск:

Книга Ольги Буяновой «Жизнь моя-моя гимнастика» уже в продаже!!! Учебно-тренировочные сборы по художественной гимнастике под руководством олимпийской чемпионки Маргариты Алийчук с участием олимпийской чемпионки Зуевой Натальи, 02-08.05, 12-22.07 и 24.07-03.08.2024, Екатеринбург

Copyright ALECorp © 2024
Все материалы, расположенные на данном ресурсе, были взяты из открытых источников интернета.
Все права на материалы, представленные на ресурсе, принадлежат их авторам, правообладателям и издательствам.
Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не несут ответственности
за правильность, точность, законность, достоверность материалов и за их использование!!!