study.lana18.ru art-blesk.com Chacott for professionals Реклама на сайте
Художественная гимнастика для Вас
Главная | Форум | Поддержать сайт | Регистрация | Вход
Суббота, 18.08.2018, 13:17
Приветствую Вас Гость | RSS
deloys.com allfordance.com
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Художественная гимнастика » Соревнования! События! Результаты! » “Оlympia 74 CUP”, 10-11.02.2018, Sofia, Bulgaria
“Оlympia 74 CUP”, 10-11.02.2018, Sofia, Bulgaria
KaterinkaДата: Воскресенье, 28.01.2018, 23:21 | Сообщение # 1
Группа: Модераторы
Сообщений: 81644
Статус: Offline

II-nd INTERNATIONAL TOURNAMENT
“Оlympia 74 CUP”
10-11.02.2018, Sofia, Bulgaria

Трансляция: https://youtu.be/W9_1i3QCitY
art-blesk.com pastorelliolympic.ru
KaterinkaДата: Воскресенье, 28.01.2018, 23:22 | Сообщение # 2
Группа: Модераторы
Сообщений: 81644
Статус: Offline
Програма I–ви ден

08:30 - Старт на състезанието
08:30 -10:00 - Б категория 2009, 2008 -/23 състезателки/
10:00 -10:40 - ансамбли I–во изиграване и II –ро изиграване
10:40 - 12.10 - индивидуално 2007, 2006 -/24 състезателки/
Подготовка по откриването – 15 мин./задължително по минимум една гимнастичка от клуб/
12:30 - Откриване
12:30-12:45- Награждаване – 2009, 2008, 2007, 2006 и ансамбли.
13:00 -14:20- Старт - 2005, 2004, 2003 Б - /19 състезателки /
14:20-15:30 - А категория 2009 – /17 състезателки/
15:30 – 17:00 -А, Б категория -2010, 2011, 2012/45 състезателки /
17:00- 18:20ч. А категория 2008 - /21 състезателки/
18:20 – 20:40- А категория 2006 - /27 състезателки/
Жени Б категория
21:00 - Награждаване -2008,2009,2007,2006, ДСВ Б, ЖЕНИ Б, 2006, 2008, 2009, 2010, 2011 А

Програма II-ри ден
08:00-8:30 – съдийска конференция – жребий А категория
08:30 – 09:40 – ДМВ - 2007 I група - (17 състезателки)
09:40 – 10:50 - ДМВ - 2007 II група - (17 състезателки)
10:50 – 12:50 - I група ДСВ – 2005 - (20 състезателки)
13:00 - 15:00 - II група ДСВ -2005 - (20 състезателки)
15:00 – 17:00 - I група ДСВ -2004,2003 - (21 състезателки)
17:00 – 19:00 - II група ДСВ -2004,2003 - (21 състезателки)
19:00 – 20:30 – ЖЕНИ А категория.
Награждаване – ДМВ 2007, ДСВ , ЖЕНИ А



Program Day I

08:30 – Start of the competition
08:30 -10: 00 - B category 2009, 2008 - /23 gymnasts /
10:00 -10: 40 - 1st routine group and 2nd routine
10:40 - 12.10 – B category 2007, 2006 - /24 gymnasts /
Opening ceremony - 15 min /minimum of one gymnast than a club /
12:30 – Opening ceremony
12: 30-12: 45- Awarding Ceremony - 2009, 2008, 2007, 2006 and groups.
13:00 -14: 20- Start - 2005, 2004, 2003 B - /19 gymnasts /
14: 20-15: 30 - A category 2009 - /17 gymnasts /
15:30 - 17:00 -A, B -2010, 2011, 2012/45 gymnasts /
17: 00-18: 20h. A category 2008 - /21 gymnasts /
18:20 - 20: 40- A category 2006 - /27 gymnasts /, Senior B category
21:00 - Awarding Ceremony - 2008,2009,2007,2006, Junior B, Senior B
2006, 2008, 2009, 2010, 2011 A

Program Day II
08: 00-8: 30 - Judging Conference – A Category
08:30 - 09:40 – Pre-junior - 2007 I Group - /17 gymnasts /
09:40 - 10:50 – Pre-junior - 2007 II Group - /17 gymnasts /
10:50 - 12:50 - Junior - 2005 I Group - /20 gymnasts /
13:00 - 15:00 - Junior -2005 II Group - /20 gymnasts /
15:00 - 17:00 - Junior -2004,2003 I Group - /21 gymnasts /
17:00 - 19:00 - Junior -2004,2003 II Group - /21 gymnasts/
19:00 - 20:30 – Senior A category.
Awarding Ceremony – Pre-junior - 2007, Junior , Senior

KaterinkaДата: Вторник, 30.01.2018, 13:51 | Сообщение # 3
Группа: Модераторы
Сообщений: 81644
Статус: Offline
PROGRAM
2nd International Tournament "Olympia 74 CUP"


Friday, February 09.2018
Arrival of delegations
Trainings in the official hall
Technical and Judge meeting - Park Hotel Vitosha **** - from 19:00 to 20:00.

Saturday , February 10.2018
I – ST DAY COMPETITION B Level, A level
Groups – all age/app.by choice/
2009,2008 – B level
2007,2006- B level
Opening ceremony - all competitors participating with 1 coach
2005, 2004, 2003 - B level
Seniors – B level
2012 – А,B level
2011, 2010 – А,B level
2009, 2008, 2006- А level
Awarding ceremony

Sunday, February 11.2018
I – ST DAY COMPETITION- KAT.А
2007- А level - I group of contestants
2007- А level - II group of contestants
2004- А level - I group of contestants
2004- А level - II group of contestants
2003- А level - I group of contestants
2003- А level - II group of contestants
Awarding ceremony
2005- А level - I group of contestants
2005- А level - II group of contestants
Seniors – А level - I group of contestants
Seniors – А level - II group of contestants

Awarding ceremony
Gala concert !!! / Anyone wishing to participate to write to the organizers' post or advertise on site /
Banquet- for all participant accommodated in official hotels of competition!!!

KaterinkaДата: Пятница, 02.02.2018, 18:10 | Сообщение # 4
Группа: Модераторы
Сообщений: 81644
Статус: Offline

Start list

A category 2006 - /1-14 /

 

App

 

 

App

 

 

App

 

 

Name 

Club

 

Name 

Club

 

Name 

Club

1

Hadas Gidron

Maccabi Yokneam ISR

2

Korogiannou Ekaterini

GAS Livadias GRE

3

Александра Василева

София спорт

4

Ева Йорданова

ЦСКА

5

Anna-Maria

GRE

6

Виктория Събева

София спорт

7

Габриела Минчева

Академик

8

Виктория Пенева

Импала

9

Рая  Сръндева

Олимпик

10

Georgia Merkourio

Rainbow CYP

11

Антония Маринова

Левски

12

Lianna Demidova

Gym Mol BEL

13

Tambaki Marianna

GAS Livadias GRE

14

Дариа Войнова

Академик

 

 

 

     

1

Hadas Gidron

Maccabi Yokneam ISR

2

Korogiannou Ekaterini

GAS Livadias GRE

3

Александра Василева

София спорт

4

Ева Йорданова

ЦСКА

5

Anna-Maria

GRE

6

Виктория Събева

София спорт

7

Габриела Минчева

Академик

8

Виктория Пенева

Импала

9

Рая  Сръндева

Олимпик

10

Georgia Merkourio

Rainbow CYP

11

Антония Маринова

Левски

12

Lianna Demidova

Gym Mol BEL

13

Tambaki Marianna

GAS Livadias GRE

14

Дариа Войнова

Академик

           

1

Hadas Gidron

Maccabi Yokneam ISR

2

Korogiannou Ekaterini

GAS Livadias GRE

3

Александра Василева

София спорт

4

Ева Йорданова

ЦСКА

5

Anna-Maria

GRE

6

Виктория Събева

София спорт

7

Габриела Минчева

Академик

8

Виктория Пенева

Импала

9

Рая  Сръндева

Олимпик

10

Georgia Merkourio

Rainbow CYP

11

Антония Маринова

Левски

12

Lianna Demidova

Gym Mol BEL

13

Tambaki Marianna

GAS Livadias GRE

14

Дариа Войнова

Академик

 

 

 

 

 

 

 

A category 2006 - /15-28 /

 

App

 

 

App  

 

 

App

 

 

Name 

Club

 

Name 

Club

 

Name 

Club

15

Кристияна Дойчева

Академик

16

Теодора Ковачева

Грация

17

Камелия Петрова

Левски

18

Euagellia Afendra

GRE

19

Аделина Загорова

Импала

20

Karoki Kalomira

GAS Livadias GRE

21

Siakandari Asimina

ASEX GRE

22

Михаела Александрова

Велбъжд

23

Дария Капсъзова

Академик

24

Ивайла Пачова 

Импала

25

Виктория Георгиева

Левски Триадица

26

Albena Georgieva

Olimpia 74

27

Мария Стаменова

Левски

28

Александра Христова

София спорт

 

 

 

     

15

Кристияна Дойчева

Академик

16

Теодора Ковачева

Грация

17

Камелия Петрова

Левски

18

Euagellia Afendra

GRE

19

Аделина Загорова

Импала

20

Karoki Kalomira

GAS Livadias GRE

21

Siakandari Asimina

ASEX GRE

22

Михаела Александрова

Велбъжд

23

Дария Капсъзова

Академик

24

Ивайла Пачова 

Импала

25

Виктория Георгиева

Левски Триадица

26

Albena Georgieva

Olimpia 74

27

Мария Стаменова

Левски

28

Александра Христова

София спорт

           

15

Кристияна Дойчева

Академик

16

Теодора Ковачева

Грация

17

Камелия Петрова

Левски

18

Euagellia Afendra

GRE

19

Аделина Загорова

Импала

20

Karoki Kalomira

GAS Livadias GRE

21

Siakandari Asimina

ASEX GRE

22

Михаела Александрова

Велбъжд

23

Дария Капсъзова

Академик

24

Ивайла Пачова 

Импала

25

Виктория Георгиева

Левски Триадица

26

Albena Georgieva

Olimpia 74

27

Мария Стаменова

Левски

28

Александра Христова

София спорт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KaterinkaДата: Пятница, 02.02.2018, 18:15 | Сообщение # 5
Группа: Модераторы
Сообщений: 81644
Статус: Offline

Start list

Day I–10.02.2018

Groups – all age/app.by choice/

2012-2010

1

Ритмика„Кан-Кан“

 

2

Elans RUS

 

2005-2006

1

Ритмика„Каубойки“

 

 

B category 2009/1-14/, 2008 - /15-23 /

W.AP

APP 

1

Виктория Захариева

ЦСКА

2

Венета Димитрова

София спорт

3

Ели Христова

Велбъжд

4

Мира Добрева

Олимпик

5

Виктория Христова

ЦСКА

6

Kostomarova Eva

Yekaterinburg RUS

7

Велина Колева

Акро

8

Василена Попилиева

ЦСКА

9

Lora Vukčević

Prior Montenegro

10

Карина Бурназка

Велбъжд

11

Симона Асенова

Левски

12

Кристин Трошанова

София спорт

13

Elica Gerginska-samo

Olimpia 74

14

Михаела Антова

ЦСКА

15

Божидара Златанова

Велбъжд

16

Божидара Стоянова

Академик

17

Tsetsnee Tumurbaatar

Mongolia

18

Маргарита Захариева

ЦСКА

19

Maral-Od Tuvshinbayar

Mongolia

20

Зара Павлова

Велбъжд

21

Simona Nankova-samo

Olimpia 74

22

Udwal Bayarsaikhan

Mongolia

23

Цветелина Гиздова

София спорт

1

Виктория Захариева

ЦСКА

2

Венета Димитрова

София спорт

3

Ели Христова

Велбъжд

4

Мира Добрева

Олимпик

5

Виктория Христова

ЦСКА

6

Kostomarova Eva

Yekaterinburg RUS

7

Велина Колева

Акро

8

Василена Попилиева

ЦСКА

9

Lora Vukčević

Prior Montenegro

10

Карина Бурназка

Велбъжд

11

Симона Асенова

Левски

12

Кристин Трошанова

София спорт

13

Elica Gerginska-samo

Olimpia 74

14

Михаела Антова

ЦСКА

15

Божидара Златанова

Велбъжд

16

Божидара Стоянова

Академик

17

Tsetsnee Tumurbaatar

Mongolia

18

Маргарита Захариева

ЦСКА

19

Maral-Od Tuvshinbayar

Mongolia

20

Зара Павлова

Велбъжд

21

Simona Nankova-samo

Olimpia 74

22

Udwal Bayarsaikhan

Mongolia

23

Цветелина Гиздова

София спорт

 

B category 2007 /1-12/ , 2006 /13-22/

W.AP

APP 

1

Lkhamaa Baatarpurew

Mongolia

2

Михаела Желева

Велбъжд

3

Xatzimmi Stavroula

SFIGA GRE

4

Даная Атанасова

Левски

5

Цветелина Владимирова

ЦСКА

6

Katherine Borodina

Exsellens IRL

7

Адриана Малинова

София спорт

8

Радина Йорданова

ЦСКА

9

Дария Радойкова

Левски

10

Tsogka Nantia

SFIGA GRE

11

София Радичева

Левски

12

Joanna Kostadinova

Olimpia 74

13

Анастасия Бистра

ЦСКА

14

Божидара Йорданова

МИК Гергана

15

Цветомира Тодорова

Велбъжд

16

Силвия Станимирова

Академик

17

Елена Герова

ЦСКА

18

Denica Grozdanova

Olimpia 74

19

Кристина Станимирова

Академик

20

Anđelija Perović

Prior Montenegro

21

Ива Благоева

ЦСКА

22

Anastasiq Draganova

Olimpia 74

     

1

Lkhamaa Baatarpurew

Mongolia

2

Михаела Желева

Велбъжд

3

Xatzimmi Stavroula

SFIGA GRE

4

Даная Атанасова

Левски

5

Цветелина Владимирова

ЦСКА

6

Katherine Borodina

Exsellens IRL

7

Адриана Малинова

София спорт

8

Радина Йорданова

ЦСКА

9

Дария Радойкова

Левски

10

Tsogka Nantia

SFIGA GRE

11

София Радичева

Левски

12

Joanna Kostadinova

Olimpia 74

13

Анастасия Бистра

ЦСКА

14

Божидара Йорданова

МИК Гергана

15

Цветомира Тодорова

Велбъжд

16

Силвия Станимирова

Академик

17

Елена Герова

ЦСКА

18

Denica Grozdanova

Olimpia 74

19

Кристина Станимирова

Академик

20

Anđelija Perović

Prior Montenegro

21

Ива Благоева

ЦСКА

22

Anastasiq Draganova

Olimpia 74

 

 

 

 

B category  2005 /1-8/, 2004 /9-13/, 2003 /14-18/

W.AP/ APP

APP 

1

Sofia Amsler

Switzerland

2

София Тамакярска

Левски

3

Bolhovitinova Maria

Elans RUS

4

Tsakiroglou Ioanna

SFIGA GRE

5

Ива Папукчиева

Левски

6

Carina Lobnig

Switzerland

7

Александра Тошева

Академик

8

Десислава Галионова

Левски

9

Полина Митева

МИК Гергана

10

Маглен Бурназка

Велбъжд

11

Албена Стефанона

Велбъжд

12

Лилия Николова

Академик

13

Stefani Sotirova

Olimpia 74

14

Perevoshchikova Polina

Izhevsk RUS

15

Йоанна Аврамова

София спорт

16

Kapustina Oksana

Izhevsk RUS

17

Suhanova Lubov

Elans RUS

18

Ивайла Керемидарска

Левски

     

1

Sofia Amsler

Switzerland

2

София Тамакярска

Левски

3

Bolhovitinova Maria

Elans RUS

4

Tsakiroglou Ioanna

SFIGA GRE

5

Ива Папукчиева

Левски

6

Carina Lobnig

Switzerland

7

Александра Тошева

Академик

8

Десислава Галионова

Левски

9

Полина Митева

МИК Гергана

10

Маглен Бурназка

Велбъжд

11

Албена Стефанона

Велбъжд

12

Лилия Николова

Академик

13

Stefani Sotirova

Olimpia 74

14

Perevoshchikova Polina

Izhevsk RUS

15

Йоанна Аврамова

София спорт

16

Kapustina Oksana

Izhevsk RUS

17

Suhanova Lubov

Elans RUS

18

Ивайла Керемидарска

Левски

     

 

Senior  B category

APP

APP 

1

Тодорка Славова

МИК Гергана

2

Виолета Михайлова

Грация

3

Стилиана Стоянова

Левски

4

Николета Апостолопаппа

Виктория Пк

5

Михаела Архондиева

Грация

6

Lora Topalova

Olimpia 74

     

1

Тодорка Славова

МИК Гергана

2

Виолета Михайлова

Грация

3

Стилиана Стоянова

Левски

4

Николета Апостолопаппа

Виктория Пк

5

Михаела Архондиева

Грация

6

Lora Topalova

Olimpia 74

     

 

A, B category -2012, 2011, 2010

2012

1 А

Мария Смилова

София спорт

2 А

Ема Илиева

ЦСКА

3 А

Lora Stefanova

Olimpia 74

2011

1 A

Sazonovu Оlgu

Dinamo Dmitrow RUS

2 A

Borqna Gakova

Olimpia 74

3 A

Startseva Alla

Yekaterinburg RUS

4 A

Cherkina Ekaterina

Elans RUS

5 A

Дарис Томчева

София спорт

6 A

Kira Markovskaq

Olimpia 74

7 A

Сияна Алекова

София спорт

8 B

Sulkovskaya Stefania

Yekaterinburg RUS

9 B

Михаела Тодорова

София спорт

10 B

Joana Popova

Olimpia 74

11 B

Turysheva  Iana

Izhevsk RUS

12 B

Efimova Arina

Elans RUS

13 B

Стела Стоянова

София спорт

14 B

Joana Peneva

Olimpia 74

15 B

Илиана Георгиева 

София спорт

16 B

Виктория Йорданова

Олимпик

2010

1 A

Александра Манчева

Олимпик

2 A

Martyna Łukomska

AZS Wrocław  POL

3 A

Zaytseva Varvara

Yekaterinburg RUS

4 A

Йоана Мотева

София спорт

5 A

Lyamina Darina

Elans RUS

6 A

Ивайла Стоянова

Велбъжд

7 A

Ивета Евдокиева

Левски

8 A

Naq Atanasova

Olimpia 74

9 A

Мария Николова

Олимпик

10 A

Cherneyeva Daniela

Yekaterinburg RUS

11 A

Maq Minova

Olimpia 74

12 B

Енора Василева

Левски

13 B

Nyamdavaa Damdinpurev

Mongolia

14 B

Ида Стефанова

София спорт

15 B

Fardeeva Amina

Izhevsk RUS

16 B

Гергана Харалампиева

Велбъжд

17 B

Габриела Пеева

ЦСКА

18 B

Мирослава Мирчева

Левски

19 B

Йоана  Стамболийска

Олимпик

20 B

Габриела Машова

Велбъжд

21 B

Manduukhai Naranbaatar

Mongolia

22 B

Kolesnikova Arina

Elans RUS

23 B

Александра Марчева

София спорт

 

A category 2009

W.AP

APP 

1

Ралица Иванова

Левски Триадица

2

Sofija Rašković

Prior Montenegro

3

Saphira Fernandez

Switzerland

4

Sekacheva Polina

Yekaterinburg RUS

5

Виолина Мазнева

Велбъжд

6

Blanka Mikołajczyk

AZS Wrocław  POL

7

Annabelle Han

Switzerland

8

Zoe Papageorgiu

Rainbow CYP

9

Мила Илиева

ЦСКА

10

Мария- Карина Бранкова

Левски

11

Zourni Agapi

GAS Livadias GRE

12

Eva-Maria Zuliani

Switzerland

13

Anjélina Blank

Switzerland

14

Светослава Георгиева

Велбъжд

15

Angelina Pericleous

Rainbow CYP

16

Désirée Fernandez

Switzerland

17

Gabriela Georgieva

Olimpia 74

18

Дара Малинова

София спорт

     

1

Ралица Иванова

Левски Триадица

2

Sofija Rašković

Prior Montenegro

3

Saphira Fernandez

Switzerland

4

Sekacheva Polina

Yekaterinburg RUS

5

Виолина Мазнева

Велбъжд

6

Blanka Mikołajczyk

AZS Wrocław  POL

7

Annabelle Han

Switzerland

8

Zoe Papageorgiu

Rainbow CYP

9

Мила Илиева

ЦСКА

10

Мария- Карина Бранкова

Левски

11

Zourni Agapi

GAS Livadias GRE

12

Eva-Maria Zuliani

Switzerland

13

Anjélina Blank

Switzerland

14

Светослава Георгиева

Велбъжд

15

Angelina Pericleous

Rainbow CYP

16

Désirée Fernandez

Switzerland

17

Gabriela Georgieva

Olimpia 74

18

Дара Малинова

София спорт

     

 

A category 2008

W.AP

APP 

1

Xanthopoulou Melina

Ilioupolis GRE

2

Roni Ben Ezra

Maccabi GYM ISR

3

Saruul Zolbayar

Mongolia

4

Eletheria Mixailidou

GRE

5

Noa Levi

Maccabi GYM ISR

6

Жана Пенчева

Левски Триадица

7

Kalogria Panagiota

GAS Livadias GRE

8

Namkhaibayar Urangoo

Mongolia

9

Lynoy Amsalem

Maccabi GYM ISR

10

Гергана Стефанова

Грация

11

Antigoni Manoli

Rainbow CYP

12

Ванеса Емилова

Тракия

13

Алис Шакирова

Левски Триадица

14

Изабела Асенова

Олимпик

15

Muraveva Anfisa

Yekaterinburg RUS

16

Yuval Schulman

Maccabi GYM ISR

17

Мирослава Василева

Акро

18

Lou Kreuter

Switzerland

19

Shira Zislis

Maccabi GYM ISR

20

Елвира Краснобаева

Левски

21

Ема Младенова

ЦСКА

22

Veitsman Avital

Maccabi GYM ISR

     

1

Xanthopoulou Melina

Ilioupolis GRE

2

Roni Ben Ezra

Maccabi GYM ISR

3

Saruul Zolbayar

Mongolia

4

Eletheria Mixailidou

GRE

5

Noa Levi

Maccabi GYM ISR

6

Жана Пенчева

Левски Триадица

7

Kalogria Panagiota

GAS Livadias GRE

8

Namkhaibayar Urangoo

Mongolia

9

Lynoy Amsalem

Maccabi GYM ISR

10

Гергана Стефанова

Грация

11

Antigoni Manoli

Rainbow CYP

12

Ванеса Емилова

Тракия

13

Алис Шакирова

Левски Триадица

14

Изабела Асенова

Олимпик

15

Muraveva Anfisa

Yekaterinburg RUS

16

Yuval Schulman

Maccabi GYM ISR

17

Мирослава Василева

Акро

18

Lou Kreuter

Switzerland

19

Shira Zislis

Maccabi GYM ISR

20

Елвира Краснобаева

Левски

21

Ема Младенова

ЦСКА

22

Veitsman Avital

Maccabi GYM ISR

 

 

 

 

KaterinkaДата: Пятница, 02.02.2018, 18:22 | Сообщение # 6
Группа: Модераторы
Сообщений: 81644
Статус: Offline

Start list

Program Day II–11.02.2018

 

Pre-junior A  - 2007 I Group - /1-19 /

 

App

 

 

App

 

 

App  

 

 

Name  

Club    

 

Name  

Club    

 

Name  

Club    

1

Ивон Бошкилова

Левски

2

Sofia Vryonidou

Rainbow CYP

3

Ноа Титева

Академик

4

Александра Димитрова

Левски Триадица

5

Tsampathoni Stavroula

IETION GRE

6

Димана Стоянова

Импала

7

Деница Минкова

Академик

8

Daria Dorohin

Maccabi Yokneam ISR

9

Polina Lomakina

Prior Montenegro

10

Bazina Mina-Athina

IETION GRE

11

Eleftheriou Mariza

ASEX GRE

12

София Павлова

Левски Триадица

13

Chernykh Anna

Yekaterinburg RUS

14

Цветозара Миленкова

Велбъжд

15

Захара Йорданова

Академик

16

Mila Petrovic

Switzerland

17

Никол Антова

ЦСКА

18

Ралица Стоилова

Велбъжд

19

Lagani Angeliki

IETION GRE

1

Ивон Бошкилова

Левски

2

Sofia Vryonidou

Rainbow CYP

3

Ноа Титева

Академик

4

Александра Димитрова

Левски Триадица

5

Tsampathoni Stavroula

IETION GRE

6

Димана Стоянова

Импала

7

Деница Минкова

Академик

8

Daria Dorohin

Maccabi Yokneam ISR

9

Polina Lomakina

Prior Montenegro

10

Bazina Mina-Athina

IETION GRE

11

Eleftheriou Mariza

ASEX GRE

12

София Павлова

Левски Триадица

13

Chernykh Anna

Yekaterinburg RUS

14

Цветозара Миленкова

Велбъжд

15

Захара Йорданова

Академик

16

Mila Petrovic

Switzerland

17

Никол Антова

ЦСКА

18

Ралица Стоилова

Велбъжд

19

Lagani Angeliki

IETION GRE

1

Ивон Бошкилова

Левски

2

Sofia Vryonidou

Rainbow CYP

3

Ноа Титева

Академик

4

Александра Димитрова

Левски Триадица

5

Tsampathoni Stavroula

IETION GRE

6

Димана Стоянова

Импала

7

Деница Минкова

Академик

8

Daria Dorohin

Maccabi Yokneam ISR

9

Polina Lomakina

Prior Montenegro

10

Bazina Mina-Athina

IETION GRE

11

Eleftheriou Mariza

ASEX GRE

12

София Павлова

Левски Триадица

13

Chernykh Anna

Yekaterinburg RUS

14

Цветозара Миленкова

Велбъжд

15

Захара Йорданова

Академик

16

Mila Petrovic

Switzerland

17

Никол Антова

ЦСКА

18

Ралица Стоилова

Велбъжд

19

Lagani Angeliki

IETION GRE

 

Pre-junior A - 2007 II Group - /20-39 /

 

App

 

 

App

 

 

App  

 

 

Name  

Club    

 

Name  

Club    

 

Name  

Club    

20

Mandoni Angeliki

IETION GRE

21

Никол Стоянова

Академик

22

Нилана Колевска

Велбъжд

23

Моника Богданова

Левски Триадица

24

Trimitsi Aikaterini

IETION GRE

25

Аделина Грозданова

Олимпик

26

Петя Йорданова

Импала

27

Dimirouli Katerina

Ilioupolis GRE

28

Ankhtamir Zolbayar

Mongolia

29

Веселина Веселинова

Академик

30

Emiliq Obetenova

Olimpia 74

31

Myrsini Prokopiou

Rainbow CYP

32

Elyssa Klindt

Switzerland

33

Дария Великова

ЦСКА

34

Яница Абрашкова

Левски

35

Daniel Israeli

Maccabi GYM ISR

36

Timéa Slaby

Switzerland

37

Shani Kavisher

Maccabi Yokneam ISR

38

Ванеса Драганова

ЦСКА

39

Йоана Колева

Акро

 

 

 

     

20

Mandoni Angeliki

IETION GRE

21

Никол Стоянова

Академик

22

Нилана Колевска

Велбъжд

23

Моника Богданова

Левски Триадица

24

Trimitsi Aikaterini

IETION GRE

25

Аделина Грозданова

Олимпик

26

Петя Йорданова

Импала

27

Dimirouli Katerina

Ilioupolis GRE

28

Ankhtamir Zolbayar

Mongolia

29

Веселина Веселинова

Академик

30

Emiliq Obetenova

Olimpia 74

31

Myrsini Prokopiou

Rainbow CYP

32

Elyssa Klindt

Switzerland

33

Дария Великова

ЦСКА

34

Яница Абрашкова

Левски

35

Daniel Israeli

Maccabi GYM ISR

36

Timéa Slaby

Switzerland

37

Shani Kavisher

Maccabi Yokneam ISR

38

Ванеса Драганова

ЦСКА

39

Йоана Колева

Акро

 

 

 

 

 

 

20

Mandoni Angeliki

IETION GRE

21

Никол Стоянова

Академик

22

Нилана Колевска

Велбъжд

23

Моника Богданова

Левски Триадица

24

Trimitsi Aikaterini

IETION GRE

25

Аделина Грозданова

Олимпик

26

Петя Йорданова

Импала

27

Dimirouli Katerina

Ilioupolis GRE

28

Ankhtamir Zolbayar

Mongolia

29

Веселина Веселинова

Академик

30

Emiliq Obetenova

Olimpia 74

31

Myrsini Prokopiou

Rainbow CYP

32

Elyssa Klindt

Switzerland

33

Дария Великова

ЦСКА

34

Яница Абрашкова

Левски

35

Daniel Israeli

Maccabi GYM ISR

36

Timéa Slaby

Switzerland

37

Shani Kavisher

Maccabi Yokneam ISR

38

Ванеса Драганова

ЦСКА

39

Йоана Колева

Акро

 

 

 

 

 

 

 

Junior  A- 2004  I Group - /1-12 /

 

App

 

 

App

 

 

App  

 

 

Name  

Club    

 

Name  

Club    

 

Name  

Club    

1

Shahar Asido

Maccabi GYM ISR

2

Nikolakopoulou Theodora

Ilioupolis GRE

3

Мия Симова

Левски Триадица

4

Добромира Ставрева

Академик

5

Louka Zoi

ASEX GRE

6

Zuzanna Piasecka

POL

7

Xanthopoulou Elena

Ilioupolis GRE

8

Dunja Djordjevic

Switzerland

9

Kiriazi Lydia-Eleytheria

IETION GRE

10

Изабел Иванова

Левски

11

Савина Илиева

ЦСКА

12

Красимира Илиева

София спорт

     

1

Shahar Asido

Maccabi GYM ISR

2

Nikolakopoulou Theodora

Ilioupolis GRE

3

Мия Симова

Левски Триадица

4

Добромира Ставрева

Академик

5

Louka Zoi

ASEX GRE

6

Zuzanna Piasecka

POL

7

Xanthopoulou Elena

Ilioupolis GRE

8

Dunja Djordjevic

Switzerland

9

Kiriazi Lydia-Eleytheria

IETION GRE

10

Изабел Иванова

Левски

11

Савина Илиева

ЦСКА

12

Красимира Илиева

София спорт

     

1

Shahar Asido

Maccabi GYM ISR

2

Nikolakopoulou Theodora

Ilioupolis GRE

3

Мия Симова

Левски Триадица

4

Добромира Ставрева

Академик

5

Louka Zoi

ASEX GRE

6

Zuzanna Piasecka

POL

7

Xanthopoulou Elena

Ilioupolis GRE

8

Dunja Djordjevic

Switzerland

9

Kiriazi Lydia-Eleytheria

IETION GRE

10

Изабел Иванова

Левски

11

Савина Илиева

ЦСКА

12

Красимира Илиева

София спорт

 

 

 

 

2004 /13-25/  II Group

 

App

 

 

App

 

 

App  

 

 

Name  

Club    

 

Name  

Club    

 

Name  

Club    

13

Мартина Попова

Тракия

14

Сияна Табакова

Академик

15

Papanikolaou Patra

Ilioupolis GRE

16

Marija Zeller

Switzerland

17

Zuzanna Piasecka

AZS Wrocław  POL

18

Стефани Димитрова

Левски

19

Lili Spyridoula-Alkistis

IETION GRE

20

Йоанна Стоева

Велбъжд

21

Карина Нейкова

Академик

22

Елица Йорданова

Левски Триадица

23

Елена Георгиева

Академик

24

Fournaraki Evdokia

Ilioupolis GRE

25

Валерия Ватова

Тракия

13

Мартина Попова

Тракия

14

Сияна Табакова

Академик

15

Papanikolaou Patra

Ilioupolis GRE

16

Marija Zeller

Switzerland

17

Zuzanna Piasecka

AZS Wrocław  POL

18

Стефани Димитрова

Левски

19

Lili Spyridoula-Alkistis

IETION GRE

20

Йоанна Стоева

Велбъжд

21

Карина Нейкова

Академик

22

Елица Йорданова

Левски Триадица

23

Елена Георгиева

Академик

24

Fournaraki Evdokia

Ilioupolis GRE

25

Валерия Ватова

Тракия

13

Мартина Попова

Тракия

14

Сияна Табакова

Академик

15

Papanikolaou Patra

Ilioupolis GRE

16

Marija Zeller

Switzerland

17

Zuzanna Piasecka

AZS Wrocław  POL

18

Стефани Димитрова

Левски

19

Lili Spyridoula-Alkistis

IETION GRE

20

Йоанна Стоева

Велбъжд

21

Карина Нейкова

Академик

22

Елица Йорданова

Левски Триадица

23

Елена Георгиева

Академик

24

Fournaraki Evdokia

Ilioupolis GRE

25

Валерия Ватова

Тракия

 

Junior A -2005 I Group - /1-20/

 

App

 

 

App

 

 

App  

 

 

Name  

Club    

 

Name  

Club    

 

Name  

Club    

1

Antonopoulou Myrto-Maria

IETION GRE

2

Yael Kavisher

Maccabi Yokneam ISR

3

Даяна Димитрова

Велбъжд

4

Yael Kopmar

Maccabi GYM ISR

5

Яница Иванова

Импала

6

Михаела Дюлгерова

София спорт

7

Ема Марашлян

Академик

8

Мартина Илиева

Левски Триадица

9

Despoina Charalambous

Rainbow CYP

10

Паола Георгиева

Импала

11

Bilali Vasiliki

ASEX GRE

12

Silvia Lengacher

Switzerland

13

Мила Янакиева

Левски Триадица

14

Анелия Войцехович

Академик

15

Zofia Biel

POL

16

Денислава  Сомноева

Левски

17

Vlassi Aikaterini-Maria

IETION GRE

18

Dardamani Natalia

SFIGA GRE

19

Мартина Тасева

Велбъжд

20

София Кузова

Грация

 

 

 

     

1

Antonopoulou Myrto-Maria

IETION GRE

2

Yael Kavisher

Maccabi Yokneam ISR

3

Даяна Димитрова

Велбъжд

4

Yael Kopmar

Maccabi GYM ISR

5

Яница Иванова

Импала

6

Михаела Дюлгерова

София спорт

7

Ема Марашлян

Академик

8

Мартина Илиева

Левски Триадица

9

Despoina Charalambous

Rainbow CYP

10

Паола Георгиева

Импала

11

Bilali Vasiliki

ASEX GRE

12

Silvia Lengacher

Switzerland

13

Мила Янакиева

Левски Триадица

14

Анелия Войцехович

Академик

15

Zofia Biel

POL

16

Денислава  Сомноева

Левски

17

Vlassi Aikaterini-Maria

IETION GRE

18

Dardamani Natalia

SFIGA GRE

19

Мартина Тасева

Велбъжд

20

София Кузова

Грация

           

1

Antonopoulou Myrto-Maria

IETION GRE

2

Yael Kavisher

Maccabi Yokneam ISR

3

Даяна Димитрова

Велбъжд

4

Yael Kopmar

Maccabi GYM ISR

5

Яница Иванова

Импала

6

Михаела Дюлгерова

София спорт

7

Ема Марашлян

Академик

8

Мартина Илиева

Левски Триадица

9

Despoina Charalambous

Rainbow CYP

10

Паола Георгиева

Импала

11

Bilali Vasiliki

ASEX GRE

12

Silvia Lengacher

Switzerland

13

Мила Янакиева

Левски Триадица

14

Анелия Войцехович

Академик

15

Zofia Biel

POL

16

Денислава  Сомноева

Левски

17

Vlassi Aikaterini-Maria

IETION GRE

18

Dardamani Natalia

SFIGA GRE

19

Мартина Тасева

Велбъжд

20

София Кузова

Грация

 

 

 

 

 

 

KaterinkaДата: Пятница, 02.02.2018, 18:23 | Сообщение # 7
Группа: Модераторы
Сообщений: 81644
Статус: Offline

Start list

Program Day II–11.02.2018

 

Junior A  -2005 II  Group  - /21-41/

 

App

 

 

App

 

 

App  

 

 

Name  

Club    

 

Name  

Club    

 

Name  

Club    

21

Christodoulou Nikoleta

GAS Livadias GRE

22

Яна Стайкова

Академик

23

Pavlidoy Efstathia

IETION GRE

24

Olga Christodoulou

Rainbow CYP

25

Elizaveta Esina

Gym Mol BEL

26

Noa Landa

Maccabi GYM ISR

27

Мария Мехлемова

Академик

28

Анастасия Стефанова

Грация

29

Симона Берова

ЦСКА

30

Andronikou Marina

IETION GRE

31

Мишел Иванова

Велбъжд

32

Камелия Ослиева

Импала

33

Zofia Biel

AZS Wrocław  POL

34

Aikaterini Kiatsi

GRE

35

Христина Първанова

Левски Триадица

36

Ermolova Daria

Izhevsk RUS

37

Aleksandra Petrovic

Switzerland

38

Адрияна Миронова

Академик

39

Божана Монева

Акро

40

Magdalina Minevska

Olimpia 74

41

Катрин Тасева

ЦСКА

     

21

Christodoulou Nikoleta

GAS Livadias GRE

22

Яна Стайкова

Академик

23

Pavlidoy Efstathia

IETION GRE

24

Olga Christodoulou

Rainbow CYP

25

Elizaveta Esina

Gym Mol BEL

26

Noa Landa

Maccabi GYM ISR

27

Мария Мехлемова

Академик

28

Анастасия Стефанова

Грация

29

Симона Берова

ЦСКА

30

Andronikou Marina

IETION GRE

31

Мишел Иванова

Велбъжд

32

Камелия Ослиева

Импала

33

Zofia Biel

AZS Wrocław  POL

34

Aikaterini Kiatsi

GRE

35

Христина Първанова

Левски Триадица

36

Ermolova Daria

Izhevsk RUS

37

Aleksandra Petrovic

Switzerland

38

Адрияна Миронова

Академик

39

Божана Монева

Акро

40

Magdalina Minevska

Olimpia 74

41

Катрин Тасева

ЦСКА

 

 

 

21

Christodoulou Nikoleta

GAS Livadias GRE

22

Яна Стайкова

Академик

23

Pavlidoy Efstathia

IETION GRE

24

Olga Christodoulou

Rainbow CYP

25

Elizaveta Esina

Gym Mol BEL

26

Noa Landa

Maccabi GYM ISR

27

Мария Мехлемова

Академик

28

Анастасия Стефанова

Грация

29

Симона Берова

ЦСКА

30

Andronikou Marina

IETION GRE

31

Мишел Иванова

Велбъжд

32

Камелия Ослиева

Импала

33

Zofia Biel

AZS Wrocław  POL

34

Aikaterini Kiatsi

GRE

35

Христина Първанова

Левски Триадица

36

Ermolova Daria

Izhevsk RUS

37

Aleksandra Petrovic

Switzerland

38

Адрияна Миронова

Академик

39

Божана Монева

Акро

40

Magdalina Minevska

Olimpia 74

41

Катрин Тасева

ЦСКА

 

 

 

 

Junior A2003 /1-16/  

 

App

 

 

App

 

 

App  

 

 

Name  

Club    

 

Name  

Club    

 

Name  

Club    

1

Виктория Берова

Академик

2

Tzevelekou Vivi

ASEX GRE

3

Рейчъл Стоянов

Левски

4

Katsoni Niki

ASEX GRE

5

Йоанна Ангелова

Левски Триадица

6

Kostanti Ioanna

IETION GRE

7

Леонор Божанова

Левски

8

Seraina Dobmann

Switzerland

9

Perfileva Alina

Elans RUS

10

Bazina Angeliki

IETION GRE

11

Nasi Apostolia

GAS Livadias GRE

12

Християна Ковачева

Академик

13

Елизабет Шопова

Олимпик

14

Efimia-Irini Doumpi

GRE

15

Ilein Nikolova

Olimpia 74

16

Сибила Кърпачева

Левски

1

Виктория Берова

Академик

2

Tzevelekou Vivi

ASEX GRE

3

Рейчъл Стоянов

Левски

4

Katsoni Niki

ASEX GRE

5

Йоанна Ангелова

Левски Триадица

6

Kostanti Ioanna

IETION GRE

7

Леонор Божанова

Левски

8

Seraina Dobmann

Switzerland

9

Perfileva Alina

Elans RUS

10

Bazina Angeliki

IETION GRE

11

Nasi Apostolia

GAS Livadias GRE

12

Християна Ковачева

Академик

13

Елизабет Шопова

Олимпик

14

Efimia-Irini Doumpi

GRE

15

Ilein Nikolova

Olimpia 74

16

Сибила Кърпачева

Левски

1

Виктория Берова

Академик

2

Tzevelekou Vivi

ASEX GRE

3

Рейчъл Стоянов

Левски

4

Katsoni Niki

ASEX GRE

5

Йоанна Ангелова

Левски Триадица

6

Kostanti Ioanna

IETION GRE

7

Леонор Божанова

Левски

8

Seraina Dobmann

Switzerland

9

Perfileva Alina

Elans RUS

10

Bazina Angeliki

IETION GRE

11

Nasi Apostolia

GAS Livadias GRE

12

Християна Ковачева

Академик

13

Елизабет Шопова

Олимпик

14

Efimia-Irini Doumpi

GRE

15

Ilein Nikolova

Olimpia 74

16

Сибила Кърпачева

Левски

 

Senior  A category

 

App

 

 

App

 

 

App  

 

 

Name  

Club    

 

Name  

Club    

 

Name  

Club    

1

Urszula Janiszewska

POL

2

Dimitra Papanota

GRE

3

Gkalamelou Ioanna-Efrosyni

GAS Livadias GRE

4

Гергана Герасимова

Левски Триадица

5

Лора Брешкова

Левски

6

Urszula Janiszewska

AZS Wrocław  POL

7

Khashbat Undram

Mongolia

8

Лидия Василева

Левски Триадица

9

Ралица Мачева

Левски

10

Альона Лобачова

Академик

11

Деница Стефанова

Импала

12

Ивет Минковска

Левски Триадица

13

Лъчезара Пекова

Левски

14

Вивиан Казакова

Грация

15

Ванеса Пеянкова

Академик

16

Мариета Иванова

Тракия

17

Rodopi Pinakoudi

GRE

18

Dilqna Spasova

Olimpia 74

19

Ася Иванова

Импала

20

Биляна Писова

Левски Триадица

 

 

 

     

1

Urszula Janiszewska

POL

2

Dimitra Papanota

GRE

3

Gkalamelou Ioanna-Efrosyni

GAS Livadias GRE

4

Гергана Герасимова

Левски Триадица

5

Лора Брешкова

Левски

6

Urszula Janiszewska

AZS Wrocław  POL

7

Khashbat Undram

Mongolia

8

Лидия Василева

Левски Триадица

9

Ралица Мачева

Левски

10

Альона Лобачова

Академик

11

Деница Стефанова

Импала

12

Ивет Минковска

Левски Триадица

13

Лъчезара Пекова

Левски

14

Вивиан Казакова

Грация

15

Ванеса Пеянкова

Академик

16

Мариета Иванова

Тракия

17

Rodopi Pinakoudi

GRE

18

Dilqna Spasova

Olimpia 74

19

Ася Иванова

Импала

20

Биляна Писова

Левски Триадица

           

1

Urszula Janiszewska

POL

2

Dimitra Papanota

GRE

3

Gkalamelou Ioanna-Efrosyni

GAS Livadias GRE

4

Гергана Герасимова

Левски Триадица

5

Лора Брешкова

Левски

6

Urszula Janiszewska

AZS Wrocław  POL

7

Khashbat Undram

Mongolia

8

Лидия Василева

Левски Триадица

9

Ралица Мачева

Левски

10

Альона Лобачова

Академик

11

Деница Стефанова

Импала

12

Ивет Минковска

Левски Триадица

13

Лъчезара Пекова

Левски

14

Вивиан Казакова

Грация

15

Ванеса Пеянкова

Академик

16

Мариета Иванова

Тракия

17

Rodopi Pinakoudi

GRE

18

Dilqna Spasova

Olimpia 74

19

Ася Иванова

Импала

20

Биляна Писова

Левски Триадица

 

 

 

 

 

 

ГостьДата: Суббота, 10.02.2018, 16:31 | Сообщение # 8
Группа: Гости





Трансляция: https://youtu.be/W9_1i3QCitY
BG
KaterinkaДата: Среда, 14.02.2018, 15:38 | Сообщение # 9
Группа: Модераторы
Сообщений: 81644
Статус: Offline









































KaterinkaДата: Среда, 14.02.2018, 15:42 | Сообщение # 10
Группа: Модераторы
Сообщений: 81644
Статус: Offline


















Форум » Художественная гимнастика » Соревнования! События! Результаты! » “Оlympia 74 CUP”, 10-11.02.2018, Sofia, Bulgaria
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
Новый ответ
Имя:
Текст сообщения:
Художественная гимнастика для Вас
Меню сайта:
  • Главная страница
  • Новости
  • Видео и музыка
  • Статьи и книги
  • Фотоальбомы
  • Каталог сайтов
  • Доска объявлений
  • Обратная связь
  • Документы
  • Турниры Украины
  • Турниры России
  • Турниры заграницы
  • Календарь УТС
  • Сервисы загрузки:
    Картинок:   radikal.ruphoto.qip.rupostimage.org
    Файлов: filecloud.mezippyshare.com
    Видео: youtube.comvimeo.com
    Код безопасности:

    pastorelliolympic.ru art-blesk.com

    Copyright ALECorp © 2018
    Все материалы, расположенные на данном ресурсе, были взяты из открытых источников интернета.
    Все права на материалы, представленные на ресурсе, принадлежат их авторам, правообладателям и издательствам.
    Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не несут ответственности
    за правильность, точность, законность, достоверность материалов и за их использование!!!