venturelli.com art-blesk.com Chacott for professionals victory.style
Художественная гимнастика для Вас
Главная | Форум | Поддержать сайт | Регистрация | Вход
Вторник, 27.06.2017, 04:51
Приветствую Вас Гость | RSS
deloys.com allfordance.com
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 4 из 4«1234
Форум » Художественная гимнастика » Соревнования! События! Результаты! » «ВІКТОРІЯ-2017», 05-07.05.2017, м. Калинівка
«ВІКТОРІЯ-2017», 05-07.05.2017, м. Калинівка
KaterinkaДата: Вторник, 21.03.2017, 19:17 | Сообщение # 1
Группа: Модераторы
Сообщений: 70991
Статус: Offline
Відкритий турнір ДЮСШ в/о з художньої гімнастики
«ВІКТОРІЯ-2017»
05-07.05.2017, Вінницька область, м. Калинівка
Юрий Тимонов будет проводить видеосъемку выступлений участниц. Видео награждения можно будет увидеть в его группе в "ВКонтакте" https://vk.com/public68104254 или на его канале https://www.youtube.com/channel/UChlybpzOgJF3aiLQpY5XtLg

Юрий Тимонов принимает предварительные заказы на съемку от участниц и команд.

ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦИЯ: https://www.youtube.com/channel/UChlybpzOgJF3aiLQpY5XtLg
Фотограф Виктор Дудка: VDSLR.LAB

Фоторепортаж: 2017-05-06 Вікторія. Калинівка.
art-blesk.com pastorelliolympic.ru
ГостьДата: Понедельник, 08.05.2017, 15:01 | Сообщение # 31
Группа: Гости





Выложите итоговый протокол, пожалуйста
UA
ГостьДата: Вторник, 09.05.2017, 13:33 | Сообщение # 32
Группа: Гости





Очень ждём протоколы!!!
UA
Margo9621Дата: Вторник, 09.05.2017, 19:48 | Сообщение # 33
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Статус: Offline
На Всеукраїнському турнірі «Вікторія-2017» гімнастки львівської ДЮСШ «Галеон» здобули десять медалей



Гімнастки ДЮСШ «Галеон» на турнірі «Вікторія-2017» здобули десять нагород

Минулими вихідними у місті Калинівка Вінницької області відбулися Всеукраїнські змагання з художньої гімнастики «Вікторія – 2017». У змаганнях взяли участь команди 15-ти клубів, що представляли сім областей з різних куточків України. Загалом за нагороди у дев’яти вікових категоріях змагались понад 250 юних грацій.

Зазначимо, що гімнастки були поділені на чотири підгрупи – це дозволило дівчаткам проявити себе відповідно до рівня їх підготовленості. Львівську школу художньої гімнастики на турнірі «Вікторія – 2017» представляли вихованки львівської ДЮСШ «Галеон». Як повідомила IA ZIK старший тренер школи Галина Кочергіна, десять її підопічних зійшли на п’єдестал пошани у своїх вікових категоріях.


Вправу з обручем виконує Анастасія Пугач

Зокрема, серед гімнасток 2003 року народження групи «А», що змагалися за програмою кандидатів у майстри спорту, впевнену перемогу отримала володар Кубку Львівської області, багаторазова призерка і переможниця міжнародних змагань Анастасія Пугач, яка на високому рівні виконала складні за набором елементів вправи з обручем і булавами. Додамо, що Настя була відзначена суддівською колегією змагань як гімнастка, що набрала найбільшу кількість балів серед дівчат 2002–2004 років народження, які змагалися за програмою кандидатів у майстри спорту.

Найвищі бали від строгих служителів Феміди за виконання вправ з обручем і булавами отримала й Софія Цвікловська, яка змагалася серед гімнасток вікової категорії 2007 року народження групи «С».

У цій же віковій категорії, але серед юних грацій, що виконували вправи з обручем і м’ячем (група «В»), головний приз турніру «Вікторія – 2017» здобула Катерина Півторак. Приємно відзначити, що головним конкурентом Катерини у боротьбі за «золото» була її подруга по ДЮСШ «Галеон» Вікторія Житняк, яка набрала другу суму балів і зійшла на «срібну» сходинку подіуму. Додамо, що сума набраних Катериною Півторак балів стала найбільшою серед усіх гімнасток 2007 року народження.  

Отримали вихованки Галини Кочергіної у змаганнях гімнасток 2007 року народження й чотири нагороди за виконання окремих вправ. Комбінацію з обручем найкраще виконала Діана Патер, що дозволило їй вибороти золоту нагороду. А «срібло» у цій же вправі дісталося Софії Дерев’янко.

Переможним дублем львів’янок завершилися й змагання у виконанні вправи зі скакалкою. Найкращою стала Вікторія Мишук, яка підтвердила своє ім’я, здобувши золоту нагороду турніру «Вікторія – 2017», а слідом за нею на подіум зійшла Роксолана Палій, яка поповнила свою колекцію нагород срібною медаллю звітних змагань.

Не залишилася без нагороди й Анна Скляр, яка змагалася серед гімнасток групи «В» 2006 року народження. Виконання її вправ з обручем і м’ячем судді оцінили другою сумою балів, тож у підсумку вона принесла в скарбничку львівської команди срібну медаль. У цій же віковій категорії, але у групі «А» змагалася Валерія Плотнікова, для якої змагання у Калинівці стали дебютним стартом на всеукраїнському рівні. Загалом вона виступила непогано, набравши у двоборстві за виконання вправ з обручем та скакалкою п’яту суму балів.

У змаганнях наймолодших грацій, гімнасток 2010 року народження найбільш складне завдання стояло перед дівчатками, що виконували вправу з обручем у групі «С» (в інших трьох групах учасниці виконували комбінацію без предмета). Найкраще приборкати обруч зуміла вихованка львівської ДЮСШ «Галеон» Кароліна Бучковська – її виступ судді оцінили найвищими балами.


Юні грації ДЮСШ «Галеон»
Тож додому з турніру «Вікторія – 2017» підопічні Галини Кочергіної повернулися з десятьма нагородами – шістьма золотими та чотирма срібними.   Читайте більше
тут: http://zik.ua/news/2017/05/09/na_vseukrainskomu_turniri_viktoriya2017_gimnastky_lvivskoi_dyussh_1092657
UA
KaterinkaДата: Среда, 10.05.2017, 09:35 | Сообщение # 34
Группа: Модераторы
Сообщений: 70991
Статус: Offline
Протокол  відкритого турніру ДЮСШ в/о м. Калинівка
 

м. Калинівка

 

 

05-07 травня 2017р.

 

  2012р.н. юн.гімнаст        
           
  категорія Light        
№ п/п ПІБ спортивна школа БП Загальна Місце
1 Гунько Аніта м. Калинівка  1 6,70 6,70 1
2 Французова Маша СК Еліт м.Вінниця 6,50 6,50 2
3 Кандибовська Ліза м. Калинівка  1 6,35 6,35 3
4 Галицька Аріна м. Калинівка  1 6,15 6,15 4
5 Врублевська Катерина м. Калинівка  1 4,80 4,80 5
6 Ковальчук Рената м. Калинівка  1 4,50 4,50 6
           
  категорія А        
           
№ п/п ПІБ спортивна школа БП Загальна Місце
1 Малогловец Злата СК Еліт м.Вінниця 8,75 8,75 1
2 Бондарь Маша м. Калинівка  1 8,00 8,00 2
3 Щербань Крістіна м. Калинівка  1 7,35 7,35 3
4 Кузьменко Карина м. Калинівка  1 6,85 6,85 4
5 Бондаренко Анастасія «ДЮСШ№1-клуб Надія» м. Вінниця 6,55 6,55 5
           
  2011р.н. юн.гімнаст        
  категорія Light        
№ п/п ПІБ спортивна школа БП Загальна Місце
1 Петренко Женя СК Еліт м.Вінниця 9,00 9,00 1
2 Потапенко Саша «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 7,90 7,90 2
3 Мороз Діана СК Еліт м.Вінниця 7,70 7,70 3
4 Степанова Настя м. Калинівка  2 7,70 7,70 3
5 Вересюк Ліза «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 7,40 7,40 4
6 Радецька Ліана м. Калинівка  2 7,05 7,05 5
7 Паламарчук Даша СК Еліт м.Вінниця 6,55 6,55 6
8 Коцюмаха Аліна м. Калинівка  2 6,50 6,50 6
9 Ваколюк Міріам м. Калинівка  2 6,20 6,20 7
           
  категорія А        
№ п/п ПІБ спортивна школа БП Загальна Місце
1 Суська Маргарита СК Еліт м.Вінниця 9,85 9,85 1
2 Семенюк Даша «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 9,50 9,50 2
3 Вельган Соломія «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 8,70 8,70 3
4 Круліківська Каріна м. Калинівка  2 8,65 8,65 3
5 Воротинцева Катерина ДЮСШ-3 м. Київ 7,00 7,00 4
           
  категорія В        
№ п/п ПІБ спортивна школа скакалка Загальна Місце
1 Соляр Катерина «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 7,70 7,70 1
           
  2010р.н. юн.гімнаст        
  категорія Light        
№ п/п ПІБ спортивна школа БП Загальна Місце
1 Домбровська Софія м. Калинівка  2 9,50 9,50 1
2 Собко Анна м. Калинівка  2 8,50 8,50 2
3 Губиш Ярослава СК "Золота осінь"  м. Дубно 8,25 8,25 3
4 Гардубей Андріана  СК "Золота осінь"  м. Дубно 8,20 8,20 3
5 Зинченко  Катя СК Еліт м.Вінниця 7,95 7,95 4
6 Грабчак Анна «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 7,90 7,90 4
7 Морквишена Катя СК Еліт м.Вінниця 7,60 7,60 5
8 Мурзина Даша СК Еліт м.Вінниця 6,95 6,95 6
           
  категорія А        
№ п/п ПІБ спортивна школа БП Загальна Місце
1 Репенецька Софія «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 8,60 8,60 1
2 Казакова Поліна «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 8,50 8,50 1
3 Моклюк Марія м. Калинівка  2 8,25 8,25 2
4 Кравчук Єва м. Калинівка  2 8,00 8,00 3
5 Вознюк Аріна СК "Золота осінь" м. Рівне 7,80 7,80 4
6 Откидач Настя СК Еліт м.Вінниця 7,70 7,70 5
7 Кричфалуший Ева СК Еліт м.Вінниця 7,45 7,45 6
           
  категорія В        
№ п/п ПІБ спортивна школа скакалка Загальна Місце
1 Рижій Марія «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 9,00 9,00 1
2 Середюк Анна м. Калинівка  2 8,00 8,00 2
3 Рассахатська Влада «ДЮСШ№1-клуб Надія» м. Вінниця 7,35 7,35 3
           
  категорія С        
№ п/п ПІБ спортивна школа обруч Загальна Місце
1 Бучковська Кароліна СК"Галеон" м. Львів 10,30 10,30 1
2 Зоря Поліна «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 9,80 9,80 2
3 Нагорняк Аліса СК Еліт м.Вінниця 8,65 8,65 3
4 Беринда Аня «ДЮСШ№1-клуб Надія» м. Вінниця 7,60 7,60 4
5 Кірющеко Злата СК "Золота осінь" м. Рівне 7,40 7,40 5
           
  2009р.н. юн.гімнаст        
  категорія Light        
№ п/п ПІБ спортивна школа БП Загальна Місце
1 Ахтирцева Олеся «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 9,40 9,40 1
2 Соломанюк Ліза ДЮСШ-3 м. Київ 8,45 8,45 2
3 Голіней Мирослава «ДЮСШ№1-клуб Шарм» м. Вінниця 8,15 8,15 3
4 Возна Анастасія  ДЮСШ-21 м. Київ 8,10 8,10 3
5 Левінсон Анастасія «ДЮСШ№1-клуб Шарм» м. Вінниця 7,60 7,60 4
6 Соколовська Маша м. Калинівка  2 7,60 7,60 4
7 Гриценко Альбіна ДЮСШ-3 м. Київ 7,40 7,40 5
8 Назаревська Яна «ДЮСШ№1-клуб Надія» м. Вінниця 7,10 7,10 6
9 Гуль Дар'я  ДЮСШ-21 м. Київ 6,65 6,65 7
10 Чайковська Аліна  ДЮСШ-21 м. Київ 6,45 6,45 8
11 Черненко Ксенія   ДЮСШ-21 м. Київ 5,70 5,70 9
12 Корнутій  Владіслава ДЮСШ-21 м. Київ 5,35 5,35 10
           
  категорія А        
№ п/п ПІБ спортивна школа скакалка Загальна Місце
1 Барабаш Іванна «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 9,75 9,75 1
2 Коцюмаха Віка м. Калинівка  1 8,55 8,55 2
3 Пекарська Тетяна  ДЮСШ-21 м. Київ 8,20 8,20 3
4 Овчарук Вікторія СК "Золота осінь" м. Рівне 8,15 8,15 3
5 Запорожець Аня «ДЮСШ№1-клуб Надія» м. Вінниця 8,10 8,10 4
6 Таразюк Єлізавета КДЮСШ-1 м. Одеса 7,80 7,80 5
           
  категорія В        
№ п/п ПІБ спортивна школа обруч Загальна Місце
1 Лещук Вікторія СК "Золота осінь" м. Рівне 11,00 11,00 1
2 Лесько Катерина СК "Золота осінь" м. Рівне 9,95 9,95 2
3 Бутрик Софія м. Калинівка  1 9,50 9,50 2
4 Новожилова Настя м. Калинівка  1 8,70 8,70 3
5 Острожинська Сандра м. Калинівка  2 8,65 8,65 3
6 Хомик Маша СК Еліт м.Вінниця 8,10 8,10 4
7 Костюк Даша «ДЮСШ№1-клуб Надія» м. Вінниця 7,60 7,60 5
           
  категорія С        
№ п/п ПІБ спортивна школа мяч Загальна Місце
1 Новожилова Віка м. Калинівка  1 9,80 9,80 1
2 Філіпчук Катерина Школа гімнастики "Рітмік" м. Чернівці 5,20 5,20 2
           
  2008р.н. юн.гімнаст        
  категорія Light        
№ п/п ПІБ спортивна школа скакалка Загальна Місце
1 Дехтяр Іра «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 8,95 8,95 1
2 Сирук Дарья ДЮСШ-3 м. Київ 8,90 8,90 2
3 Гаврилюк Віка «ДЮСШ№1-клуб Надія» м. Вінниця 7,25 7,25 3
           
  категорія А        
№ п/п ПІБ спортивна школа обруч Загальна Місце
1 Заболотна Іра м. Калинівка  2 9,35 9,35 1
2 Ананенкова Вероніка СК"Спарта" м. Львів 8,55 8,55 2
3 Ніколачишина Вікторія «ДЮСШ№1-клуб Шарм» м. Вінниця 8,05 8,05 3
4 Пащенко Надія «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 8,00 8,00 3
5 Пятковська Алевтіна Школа гімнастики "Рітмік" м. Чернівці 7,90 7,90 3
6 Лисак Ксенія Школа гімнастики "Рітмік" м. Чернівці 6,00 6,00 4
7 Здерчук Анастасія Школа гімнастики "Рітмік" м. Чернівці 5,85 5,85 5
8 Требіш Богдана Школа гімнастики "Рітмік" м. Чернівці 5,45 5,45 6
           
2007р.н. ІІІ розряд        
  категорія Light        
№ п/п ПІБ спортивна школа скакалка Загальна Місце
1 Міщук Вікторія СК"Галеон" м. Львів 10,30 10,30 1
3 Палій Роксолана СК"Галеон" м. Львів 9,20 9,20 2
4 Чернишук Ніка «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 8,70 8,70 3
5 Волкодав Ксенія КДЮСШ-1 м. Одеса 8,40 8,40 4
6 Камянецька Вікторія «ДЮСШ№1-клуб Шарм» м. Вінниця 8,00 8,00 5
7 Ломакіна Ліза «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 7,75 7,75 6
8 Воротинцева Маріна ДЮСШ-3 м. Київ 6,70 6,70 7
           
  категорія А        
№ п/п ПІБ спортивна школа обруч Загальна Місце
1 Патер Діана СК"Галеон" м. Львів 9,75 9,75 1
2 Деревянко Софія СК"Галеон" м. Львів 9,65 9,65 2
3 Зоря Софія «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 9,60 9,60 2
4 Печейко Катя «ДЮСШ№1-клуб Шарм» м. Вінниця 8,90 8,90 3
5 Лісовик Валерія м. Калинівка  1 8,65 8,65 3
6 Вуйко Ольга м. Калинівка  2 7,80 7,80 4
7 Аріфова Мирослава КДЮСШ-1 м. Одеса 7,80 7,80 4
8 Іщук Аміна СК Еліт м.Вінниця 6,40 6,40 5
KaterinkaДата: Среда, 10.05.2017, 09:42 | Сообщение # 35
Группа: Модераторы
Сообщений: 70991
Статус: Offline
  2008р.н. юн.гімнаст          
             
  категорія В          
№ п/п ПІБ спортивна школа обруч мяч Загальна Місце
1 Ситнікова Серафіма ДЮСШ-3 м. Київ 10,50 8,75 19,25 1
2 Безкоровайна Марія «ДЮСШ№1-клуб Шарм» м. Вінниця 9,35 9,80 19,15 2
3 Кривенко Тетяна м. Калинівка  2 9,70 9,15 18,85 3
4 Ананенкова Каріна СК"Спарта" м. Львів 9,65 8,50 18,15 4
5 Гураль Даша СК"Спарта" м. Львів 8,90 7,30 16,20 5
             
  категорія С          
№ п/п ПІБ спортивна школа обруч булави Загальна Місце
1 Сеніна Марія «ДЮСШ№1-клуб Шарм» м. Вінниця 11,50 10,20 21,70 1
2 Середюк Марія м. Калинівка  2 10,50 8,35 18,85 2
3 Лютнянська Каріна ЗО "ПАДІЮН" м. Ужгород 8,80 9,40 18,20 3
4 Савчук Таїсія СК "Золота осінь" м. Рівне 7,90 8,65 16,55 4
             
  2007р.н. ІІІ д.р.          
             
  категорія В          
№ п/п ПІБ спортивна школа обруч мяч Загальна Місце
1 Півторак Катерина СК"Галеон" м. Львів 12,00 11,80 23,80 1
2 Житняк Вікторія СК"Галеон" м. Львів 9,65 10,50 20,15 2
3 Тивоненко Лєра ДЮСШ-3 м. Київ 10,15 9,60 19,75 2
4 Шулик Поліна ДЮСШ-3 м. Київ 10,20 9,05 19,25 3
5 Юсіфзаде Лейла «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 9,35 8,55 17,90 4
6 Дніпровська Анжеліка м. Калинівка  2 9,75 7,60 17,35 5
7 Логвінова Олександра ЗО "ПАДІЮН" м. Ужгород 8,75 8,25 17,00 6
8 Подолян Анастасія «ДЮСШ№1-клуб Шарм» м. Вінниця 7,35 9,55 16,90 7
9 Городецька Дарина СК "Золота осінь" м. Рівне 9,00 7,75 16,75 8
10 Баранець Вікторія СК "Золота осінь" м. Рівне 9,65 6,95 16,60 9
11 Донченко Олівія КДЮСШ-1 м. Одеса 8,85 7,20 16,05 10
12 Берегич Катерина Школа гімнастики "Рітмік" м. Чернівці 5,90 6,25 12,15 11
             
  категорія С          
№ п/п ПІБ спортивна школа обруч булави Загальна Місце
1 Цвікловська Софія СК"Галеон" м. Львів 10,95 10,20 21,15 1
2 Лапчук Маргарита «ДЮСШ№1-клуб Шарм» м. Вінниця 11,10 9,90 21,00 1
3 Варламова Злата м. Калинівка  2 9,15 10,95 20,10 2
4 Цмур Даніела   ЗО "ПАДІЮН" м. Ужгород 9,90 10,10 20,00 2
5 Севастьянова Поліна «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 10,05 8,60 18,65 3
6 Кондратюк Аня СК"Спарта" м. Львів 10,00 7,80 17,80 4
7 Донченко Николь КДЮСШ-1 м. Одеса 8,20 7,55 15,75 5
             
2006р.н. ІІ розряд          
  категорія А          
№ п/п ПІБ спортивна школа скакалка обруч Загальна Місце
1 Оконська Софія «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 11,25 10,50 21,75 1
2 Куришко Бєата м. Калинівка  1 10,05 10,20 20,25 2
3 Бурикіна Даша м. Калинівка  2 8,40 8,80 17,20 3
4 Ковязина Маргарита КДЮСШ-1 м. Одеса 8,30 7,50 15,80 4
5 Яблуновська Настя ЗО "ПАДІЮН" м. Ужгород 8,00 7,75 15,75 4
6 Плотнікова Валерія СК"Галеон" м. Львів 9,55 5,85 15,40 5
7 Понуляк Крістіна «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 8,35 6,45 14,80 6
8 Коробкова Христина  ДЮСШ-21 м. Київ 6,10 6,05 12,15 7
9 Дороган Марія Школа гімнастики "Рітмік" м. Чернівці 5,60 6,15 11,75 8
10 Савчук Юлія Школа гімнастики "Рітмік" м. Чернівці 5,65 5,35 11,00 9
             
  категорія В          
№ п/п ПІБ спортивна школа обруч мяч Загальна Місце
1 Онофрійчук Крістіна «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 12,70 10,95 23,65 1
2 Лантвой Єва ДЮСШ-3 м. Київ 11,05 11,05 22,10 2
3 Скляр Анна СК"Галеон" м. Львів 11,25 10,15 21,40 2
4 Подчешинська Софія м. Калинівка  2 10,15 10,30 20,45 3
5 Вєренцова Валерія СК"Спарта" м. Львів 9,50 9,10 18,60 4
6 Бережок Вікторія м. Калинівка  2 8,90 9,60 18,50 4
7 Ричіло Вікторія КДЮСШ-1 м. Одеса 8,90 8,95 17,85 5
8 Касич Дарина ЗО "ПАДІЮН" м. Ужгород 8,45 7,45 15,90 6
9 Хомич Христина Школа гімнастики "Рітмік" м. Чернівці 6,90 5,35 12,25 7
             
  категорія С          
№ п/п ПІБ спортивна школа булави стрічка Загальна Місце
1 Нарольська Ніка «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 10,80 10,90 21,70 1
2 Прокопець Катя ЗО "ПАДІЮН" м. Ужгород 9,10 7,15 16,25 2
3 Ставнійчук Анна м. Калинівка  2 9,15 6,85 16,00 3
4 Панчук Ліза «ДЮСШ№1-клуб Надія» м. Вінниця 6,65 7,00 13,65 4
             
2005р.н. І розряд          
  категорія А          
№ п/п ПІБ спортивна школа скакалка обруч Загальна Місце
1 Кочергін Катя СК"Спарта" м. Львів 10,70 10,85 21,55 1
2 Дмуховська Марина «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 11,30 9,80 21,10 2
3 Жалюк Уляна «ДЮСШ№1-клуб Шарм» м. Вінниця 9,60 11,20 20,80 3
4 Кравчук Катя м. Калинівка  2 9,20 9,50 18,70 4
5 Гринюк Анжеліка ДЮСШ-21 м. Київ 6,20 5,45 11,65 5
             
  категорія В          
№ п/п ПІБ спортивна школа обруч мяч Загальна Місце
1 Слободянюк Олександра «ДЮСШ№1-клуб Шарм» м. Вінниця 11,05 11,10 22,15 1
2 Кіценко Каріна м. Калинівка  2 9,90 10,70 20,60 2
3 Левчук Анастасія м. Калинівка  2 9,40 9,75 19,15 3
4 Заболотна Маргарита м. Калинівка  2 10,30 8,70 19,00 3
5 Береза Зоряна СК"Спарта" м. Львів 10,70 8,00 18,70 4
6 Слабоспицька Софія ДЮСШ-3 м. Київ 8,45 7,60 16,05 5
7 Тонка Марія  ДЮСШ-21 м. Київ 7,40 6,60 14,00 6
8 Кочергін Катя СК"Спарта" м. Львів (поза конкурсом)   11,75 11,75  
             
  категорія С          
№ п/п ПІБ спортивна школа булави стрічка Загальна Місце
1 Куманець Марія «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 14,05 10,95 25,00 1
2 Марчук Даша ДЮСШ-3 м. Київ 11,95 10,35 22,30 2
3 Кривенко Олена м. Калинівка  2 10,90 9,20 20,10 3
4 Рудман Тамара   ЗО "ПАДІЮН" м. Ужгород 9,20 6,85 16,05 4
5 Доманчук Валерія Школа гімнастики "Рітмік" м. Чернівці 7,30 4,60 11,90 5
6 Кочергін Катя СК"Спарта" м. Львів (поза конкурсом) 10,10   10,10  
             
  2004р.н. КМС          
  категорія А          
№ п/п ПІБ спортивна школа обруч булави Загальна Місце
1 Баєва Діана «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 14,30 13,40 27,70 1
2 Тимуш Екатерина КДЮСШ-1 м. Одеса 10,55 11,60 22,15 2
3 Ковальська Олександра м. Калинівка  1 10,25 9,30 19,55 3
4 Барчук Олександра м. Калинівка  1 7,85 10,65 18,50 4
5 Карбашевська Ангеліна Школа гімнастики "Рітмік" м. Чернівці 7,05 6,30 13,35 5
6 Білан Богдана ДЮСШ-3 м. Київ 7,10 6,10 13,20 6
7 Янкевич Анна Школа гімнастики "Рітмік" м. Чернівці 6,60 5,55 12,15 7
             
  категорія В          
№ п/п ПІБ спортивна школа мяч стрічка Загальна Місце
1 Коваленко Даша «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 11,70 9,65 21,35 1
             
  2003р.н. КМС          
  категорія А          
№ п/п ПІБ спортивна школа обруч булави Загальна Місце
1 Пугач Анастасія м. Львів Галеон 15,05 15,15 30,20 1
2 Ходак Олександра «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 13,50 10,55 24,05 2
3 Кравчук Анастасія м. Калинівка  2 10,25 12,30 22,55 3
4 Пилипчук Диана КДЮСШ-1 м. Одеса 8,35 10,65 19,00 4
5 Заболотна Юлія м. Калинівка  1 9,55 8,50 18,05 5
6 Ахтирцева Софія «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 9,35 8,50 17,85 6
7 Каручеру Уляна Школа гімнастики "Рітмік" м. Чернівці 7,85 6,25 14,10 7
             
  категорія В          
№ п/п ПІБ спортивна школа мяч стрічка Загальна Місце
1 Томчані Катерина ЗО "ПАДІЮН" м. Ужгород 12,20 10,80 23,00 1
2 Задорожна Юлія «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 11,40 10,80 22,20 2
3 Омельянчик Наташа м. Калинівка  1 9,15 9,55 18,70 3
4 Сергєєва Настя ДЮСШ-3 м. Київ 9,20 7,25 16,45 4
5 Філіпчук Лана Школа гімнастики "Рітмік" м. Чернівці 8,70 6,75 15,45 5
6 Білик Анастасія Школа гімнастики "Рітмік" м. Чернівці 8,30 6,45 14,75 6
7 Пугач Анастасія м. Львів Галеон   (поза конкурсом) 15,30 14,05 29,35  
             
2002р.н. КМС          
А            
№ п/п ПІБ спортивна школа обруч булави Загальна Місце
1 Піскун Віка м. Калинівка  1 12,40 11,85 24,25 1
В     мяч стрічка Загальна Місце
1 Михальчук Олена м. Калинівка  1 11,15 9,45 20,60 1

 

 

2001р.н. МС              
№ п/п ПІБ спортивна школа обруч мяч булави стрічка Загальна Місце
1 Мурай Дарья ДЮСШ-3 м. Київ   15,20 15,40 15,25 45,85 1
2 Ціхановська Анастасія м. Калинівка  2 15,55 14,75 15,30   45,60 1
3 Ковальова Анастасія «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 12,10 12,50 12,05   36,65 2
4 Петрошенко Аліна ДЮСШ-3 м. Київ 9,10 10,00 9,60   28,70 3
5 Лукіянчук Богдана м. Калинівка  1 10,05 8,70 9,50   28,25 4
6 Барабаш Діана «ДЮСШ№1-Прем’єра» м. Вінниця 10,20 10,10 7,85   28,15 5
ГостьДата: Среда, 10.05.2017, 12:28 | Сообщение # 36
Группа: Гости





Дякуємо організаторам змагань за онлайн трансляцію, а також про швидке інформування батьків (списки та протоколи).
UA
KaterinkaДата: Среда, 10.05.2017, 21:58 | Сообщение # 37
Группа: Модераторы
Сообщений: 70991
Статус: Offline




Форум » Художественная гимнастика » Соревнования! События! Результаты! » «ВІКТОРІЯ-2017», 05-07.05.2017, м. Калинівка
Страница 4 из 4«1234
Поиск:
Новый ответ
Имя:
Текст сообщения:
Художественная гимнастика для Вас
Меню сайта:
  • Главная страница
  • Новости
  • Видео и музыка
  • Статьи и книги
  • Фотоальбомы
  • Каталог сайтов
  • Доска объявлений
  • Обратная связь
  • Документы
  • Турниры Украины
  • Турниры России
  • Турниры заграницы
  • Календарь УТС
  • Сервисы загрузки:
    Картинок:   radikal.ruphoto.qip.rupostimage.org
    Файлов: webfile.ruzippyshare.com
    Видео: youtube.comvimeo.com
    Код безопасности:

    pastorelliolympic.ru art-blesk.com

    Copyright ALECorp © 2017
    Все материалы, расположенные на данном ресурсе, были взяты из открытых источников интернета.
    Все права на материалы, представленные на ресурсе, принадлежат их авторам, правообладателям и издательствам.
    Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не несут ответственности
    за правильность, точность, законность, достоверность материалов и за их использование!!!