venturelli.com art-blesk.com Chacott for professionals Реклама на сайте
Художественная гимнастика для Вас
Главная | Форум | Поддержать сайт | Регистрация | Вход
Четверг, 08.12.2016, 17:07
Приветствую Вас Гость | RSS
rsg-shop.com allfordance.com
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 2 из 3«123»
Форум » Художественная гимнастика » Соревнования! События! Результаты! » «ВІКТОРІЯ-2016», 13-15.05.2016, м. Калинівка
«ВІКТОРІЯ-2016», 13-15.05.2016, м. Калинівка
KaterinkaДата: Понедельник, 14.03.2016, 12:55 | Сообщение # 1
Группа: Модераторы
Сообщений: 65301
Статус: Offline
Відкритий турнір ДЮСШ в/о з художньої гімнастики
«ВІКТОРІЯ-2016»
13-15.05.2016, м. Калинівка, Вінницька область
13 травня відбудетьсяЧемпіонат Вінницької області з гімнастики художньої по програмі КМС та МС України з 8-30 до 14-30
art-blesk.com pastorelliolympic.ru
KaterinkaДата: Четверг, 12.05.2016, 08:42 | Сообщение # 11
Группа: Модераторы
Сообщений: 65301
Статус: Offline
15 травня
    8-30     11-00  
  Чемпіонат Вінницької області з гімнастики художньої по програмі КМС та МС України
       
       
       
  2007 р.н. 1 категорія 11-00    11-30
       
1 Рембайло Марія Вінниця МДЮСШ №1 Бондаренко І.В.
2 Романюк Іра Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
3 Чернишук Ніка Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
4 Мищук Вікторія Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О.
5 Вуйко Ольга Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М.
6 Гринькевич Вікторія Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О.
7 Пархалюк Олександра Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О.
8 Філіпчук Олександра Чернівці ОДЮСШ Купчанко А.А.
9 Дерев'янко Софія Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О.
10 Макаренко Марина Львів ДЮСШ №5 Калашян Л.О., Вельберг Ю.А.
11 Квітек Вероніка Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О.
12 Рембайло Марія Вінниця МДЮСШ №1 Бондаренко І.В.
13 Романюк Іра Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
14 Чернишук Ніка Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
       
  2007р.н. 2 категорія 11-30     12-10
       
1 Саленкова Саша Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
2 Аралова Ліза Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
3 Зоря Софія Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
4 Шерепера Катерина Чернівці ОДЮСШ Руснак О.С.
5 Лісовик Валерія Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О.
7 Лепеха Катерина Березань ЦДЮТ "Надія" Товстоп`ят С.
8 Калініченко Катерина Миколаїв Бутенко О.Д., Бутенко Д.В.
9 Шевченко Тетяна Березань ЦДЮТ "Надія" Товстоп`ят С.
11 Цвікловська Софія Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О.
12 Танасой Катерина Чернівці ОДЮСШ Руснак О.С.
13 Гарагуля Поліна Миколаїв Бутенко О.Д., Бутенко Д.В.
14 Калиняк Анастасія Львів Галичанка Івах Г.Д.
16 Кузьміна Єлизавета Березань ЦДЮТ "Надія" Товстоп`ят С.
17 Кавуля Юліана Чернівці ОДЮСШ Купчанко А.А.
18 Саленкова Саша Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
19 Аралова Ліза Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
20 Зоря Софія Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
       
  2007р.н. 3 категорія 12-10    12-30
       
1 Саленкова Варя Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
2 Севастьянова Поліна Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
3 Никитенко Надія Чернівці ОДЮСШ Купчанко А.А.
4 Варламова Злата Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М.
5 Онищенко Світлана Миколаїв Бутенко О.Д., Бутенко Д.В.
6 Дніпровська Анжеліка Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М.
7 Житняк Вікторія Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О.
8 Саленкова Варя Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
9 Севастьянова Поліна Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
       
  2006 р.н. 1 категорія 12-30    13-05
       
1 Чеченєва Даша Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
2 Олійник Маргарита Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
3 Дудник Анна Хмельницький "Грації Поділля" Дриваленко Л.М., Калугіна Н.Я.
4 Бережок Вікторія Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М.
5 Антонів Ангеліна Львів Галичанка Івах Г.Д.
6 Дащенко Полина Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л.
7 Кремінь Діана Львів Галичанка Івах Г.Д.
8 Давидова Катя Хмельницький "Грації Поділля" Дриваленко Л.М., Калугіна Н.Я.
9 Курижко Бєата Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О.
10 Остафій Анна Львів ДЮСШ №5 Калашян Л.О., Вельберг Ю.А.
11 Смирная Олеся Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л.
12 Худик Анна Хмельницький "Грації Поділля" Дриваленко Л.М., Калугіна Н.Я.
13 Венгер Анастасія Львів Галичанка Івах Г.Д.
14 Чеченєва Даша Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
15 Олійник Маргарита Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
       
  2006 р.н. 2 категорія 13-05    13-20
       
1 Онофрійчук Крістіна Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
2 Стегно Ульяна Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л.
3 Подчешинська Софія Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М.
4 Борсук Анастаси Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л.
5 Засадна Софія Львів Галичанка Івах Г.Д.
6 Онофрійчук Крістіна Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
       
  2006 р.н. 3 категорія 13-20     13-35
       
1 Нарольська Ніка Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
2 Бритвак Каріна Миколаїв Бутенко О.Д., Бутенко Д.В.
3 Ставнійчук Анна Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М.
4 Ковалевська Богдана Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л.
5 Бурикіна Даша Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М.
6 Нарольська Ніка Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
       
  2005 р.н. 1 категорія 13-35      13-50
       
1 Могулько Саша Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
2 Кравчук Катерина Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М.
3 Струбчевська Дар"я Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О.
4 Мельник Олександра Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М.
5 Гудзь Настя Хмельницький "Грації Поділля" Дриваленко Л.М., Калугіна Н.Я.
6 Зеленська Валерія Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л.
7 Могулько Саша Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
       
  2005 р.н. 2 категорія 13-50      14-20
       
1 Рибак Таня Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
2 Куманець Маша Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
3 Левчук Настя Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М.
4 Марчук Юлія Чернівці ОДЮСШ  
5 Кривенко Олена Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М.
6 Крачун Даша Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л.
7 Боднар Настя Чернівці ОДЮСШ Руснак О.С.
8 Близнюк Настя Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О.
9 Гопяк Христина Львів Галичанка Івах Г.Д.
10 Жукова Анастасія Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л.
11 Кручок Устина Львів Галичанка Івах Г.Д.
12 Рибак Таня Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
13 Куманець Маша Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
       
       
  2004 р.н. 1 категорія 14-20    14-45
       
1 Довгань Марія Вінниця МДЮСШ №1 Бондаренко І.В.
2 Войтович Каріна Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
3 Барчук Олександра Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О.
4 Цибульська Настя Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л.
5 Ковальська Олександра Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О.
6 Старко Ліза Львів Галичанка Івах Г.Д.
7 Голубкова Валерія Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л.
8 Качурівська Анна Львів ДЮСШ №5 Калашян Л.О., Вельберг Ю.А.
9 Вишиван Таїсія Чернівці ОДЮСШ Руснак О.С.
10 Мартисевич Таня Львів Галичанка Івах Г.Д.
11 Швець Олександра Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л.
12 Довгань Марія Вінниця МДЮСШ №1 Бондаренко І.В.
13 Войтович Каріна Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
       
  2004 р.н. 2 категорія 14-45    15-00
       
1 Коваленко Даша Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
2 Сурма Ярина Львів ДЮСШ №5 Калашян Л.О., Вельберг Ю.А.
3 Пустовойт Поліна Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л.
4 Особа Юлія 2004 Львів ДЮСШ №5 Калашян Л.О., Вельберг Ю.А.
5 Суханко Юліана Чернівці ОДЮСШ Руснак О.С.
6 Дзендзелюк Яна Львів ДЮСШ №5 Калашян Л.О., Вельберг Ю.А.
7 Коваленко Даша Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю.
       
  Показові виступи 15-00      15-30  
       
  Парад нагородження 15-30  
olena_19831004Дата: Воскресенье, 15.05.2016, 16:21 | Сообщение # 12
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Offline
ЯКІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ?
UA
ольчик2252Дата: Воскресенье, 15.05.2016, 21:12 | Сообщение # 13
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Offline
Питання до організаторів : Чому вибіркове нагородження за 4 місце (Одним грамоти та медалі, а іншим нічого) в положені  вказано, що 4-6 місця нагороджуються грамотами та призами. Не соромно перед ДІТЬМИ??????
UA
notasvetДата: Понедельник, 16.05.2016, 09:42 | Сообщение # 14
Группа: Проверенные
Сообщений: 5
Статус: Offline
Очень понравился турнир. Спасибо организаторам за теплую атмосферу!
UA
DanyaДата: Понедельник, 16.05.2016, 10:55 | Сообщение # 15
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Offline
Добрый день! Согласна с предыдущим комментарием, оценивание детей было несправедливым и награждение тоже. Если написано в положении 4-6 места грамоты и подарки, так выполняйте свои же требования, детям подарки дали , а грамоты ??? У детей даже не осталось на память грамоты про участие в турнире. Всегда на всех турнирах, всем детям даются грамоты. Пожалели или как . НЕПОНЯТНО!!!!!
UA
KaterinkaДата: Понедельник, 16.05.2016, 16:07 | Сообщение # 16
Группа: Модераторы
Сообщений: 65301
Статус: Offline
  ПРОТОКОЛ        
  відкритого турніру ДЮСШ в/о з художньої гімнастики "Вікторія"    
           
  2012р.н. БП   загальна місце 
1 Бондар Марія Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 5,43 1
2 Кузьменко Каріна Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 5,22 1
3 Щербань Крістіна Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 5,10 1
4 Михальнюк Марія Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 4,72 2
5 Довгопола Маргарита Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 4,62 2
6 Нікітюк Марія Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 4,57 3
7 Маркетанюк Валерія Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 4,27 3
8 Ковальчук Рената Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 3,95 4
9 Гетьман Аріана Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 3,58 4
           
  2011р.н.  1 категорія БП, 1 бал   загальна місце 
1 Пінчук Ярослава "Запоріжжя СК Мотор" Тищенко В.Г., Потоцька В.І. 6,08 1
2 Суська Маргарита Вінниця Еліт Чернякевич Д.С. 5,90 2
3 Макаренко Настя Вінниця Темп  Орлюк І. 5,80 2
4 Коцюмаха Аліна Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 5,68 3
5 Пендичук Ліза Хмельницький "Грації Поділля" Дриваленко Л.М., Калугіна Н.Я. 4,93 4
           
  2011р.н.  2 категорія БП   загальна місце 
1 Черкасова Марія "Запоріжжя СК Мотор" Тищенко В.Г., Потоцька В.І. 6,90 1
2 Лучкова Майя "Запоріжжя СК Мотор" Тищенко В.Г., Потоцька В.І. 6,68 2
3 Цимбалюк Олександра Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 6,17 3
4 Поліщук Ульяна Вінниця Темп  Орлюк І. 6,08 4
5 Гаєвик Вікторія Вінниця Темп  Орлюк І. 6,07 5
6 Круліківська Каріна Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 5,82 6
7 Степанова Настя Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 5,73 7
8 Бабій Вікторія Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 5,73 8
9 Веретильна Єва Вінниця МДЮСШ №1 Бондаренко І.В. 5,72 9
10 Вапельник Ілон Вінниця МДЮСШ №1 Бондаренко І.В. 5,12 10
11 Кузнєцова Надія Вінниця Темп  Орлюк І. 5,10 11
12 Корбов Ангеліна Вінниця Еліт Чернякевич Д.С. 4,27 12
           
  2010р.н. 1 категорія БП   загальна місце 
1 Домбровська Софія Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 7,12 1
2 Репінецька Софія Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 7,08 1
3 Онищук Тетяна Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 6,40 2
4 Ковальчук Діана Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О. 6,15 2
5 Казакова Поліна Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 5,98 3
6 Жоріна Аліна Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 5,97 3
7 Моклюк Маша Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 5,57 4
8 Пастух Віка Хмельницький "Грації Поділля" Дриваленко Л.М., Калугіна Н.Я. 5,55 4
9 Собко Анна Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 5,32 5
10 Пастух Маша Хмельницький "Грації Поділля" Дриваленко Л.М., Калугіна Н.Я. 5,28 6
11 Музика Ілона Вінниця Еліт Чернякевич Д.С. 5,28 7
13 Русавська Ліза Вінниця МДЮСШ №1 Врабіє Т.О. 5,22 8
14 Токманцева Яна Вінниця Темп  Орлюк І. 5,13 9
15 Попаденко Каріна Львів ДЮСШ №5 Калашян Л.О., Вельберг Ю.А. 5,08 10
16 Чупіна Маргарита Вінниця МДЮСШ №1 Врабіє Т.О. 5,07 11
17 Король Ксенія Вінниця МДЮСШ №1 Врабіє Т.О. 5,00 12
18 Маціпура Софія Вінниця Темп  Орлюк І. 4,88 13
19 Гончарук Настя Вінниця Темп  Орлюк І. 4,52 14
           
  2010р.н. 2 категорія БП   загальна місце 
1 Слободиська Аня Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 7,15 1
2 Бучковська Кароліна Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О. 6,97 1
3 Кравчук Єва Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 6,85 2
4 Середюк Анна Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 6,63 2
5 Беринда Анна Вінниця МДЮСШ №1 Бондаренко І.В. 6,03 3
6 Бондаренко Дар"я Вінниця МДЮСШ №1 Врабіє Т.О. 5,65 4
7 Ратушняк Олександра Вінниця МДЮСШ №1 Врабіє Т.О. 5,47 5
8 Заворотна Даша Вінниця Темп  Орлюк І. 5,25 6
9 Ільїнська Настя Вінниця Темп  Орлюк І. 5,13 7
10 Тихонюк Анна Вінниця МДЮСШ №1 Бондаренко І.В. 5,02 8
11 Трошук Софія Вінниця Темп  Орлюк І. 4,90 9
           
  2010р.н. 3 категорія предмет на вибір   загальна місце 
1 Хлюпіна Марта Миколаїв Бутенко О.Д., Бутенко Д.В. 6,18 1
2 Ткач Софія Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 6,07 2
3 Мухіна Інга Вінниця Еліт Чернякевич Д.С. 5,25 3
           
  2009 р.н. 1 категорія БП   загальна місце 
1 Ахтирцева Олеся Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 8,82 1
3 Тимощук Яна Львів Галичанка Івах Г.Д. 7,87 1
4 Підп'ясецька Аріна Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О. 7,68 2
5 Барабаш Іванна Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 7,60 2
6 Луценко Анна Вінниця Еліт Чернякевич Д.С. 7,48 3
7 Зражевська Катерина "Запоріжжя СК Мотор" Тищенко В.Г., Потоцька В.І. 7,22 4
8 Димид Анастасія Львів ДЮСШ №5 Калашян Л.О., Вельберг Ю.А. 6,82 5
9 Ткачук Катерина Львів ДЮСШ №5 Калашян Л.О., Вельберг Ю.А. 6,75 6
10 Коцюмаха Вікторія Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 6,37 7
11 Соколовська Маша Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 6,22 8
12 Білевич Юля Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 6,12 9
13 Вітер Дарина Хмельницький "Грації Поділля" Дриваленко Л.М., Калугіна Н.Я. 6,02 10
14 Леус Настя Хмельницький "Грації Поділля" Дриваленко Л.М., Калугіна Н.Я. 6,00 11
15 Грицун Діана Хмельницький "Грації Поділля" Дриваленко Л.М., Калугіна Н.Я. 5,68 12
16 Іщенко Анастасія Вінниця МДЮСШ №1 Врабіє Т.О. 5,63 13
17 Шулєпова Анна Хмельницький "Грації Поділля" Дриваленко Л.М., Калугіна Н.Я. 5,58 14
           
  2009р.н. скакалка   загальна місце 
1 Роздобудько Ніка Березань ЦДЮТ "Надія" Товстоп`ят С. 6,72 1
2 Закомірна Маргарита Березань ЦДЮТ "Надія" Товстоп`ят С. 6,58 2
3 Винник Юліана Березань ЦДЮТ "Надія" Товстоп`ят С. 6,53 2
4 Тищенко Вікторія Березань ЦДЮТ "Надія" Товстоп`ят С. 6,47 3
5 Острожинська Сандра Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 6,42 3
6 Костюк Даша Вінниця МДЮСШ №1 Бондаренко І.В. 6,33 4
7 Запорожець Анна Вінниця МДЮСШ №1 Бондаренко І.В. 6,12 5
8 Бутрик Софія Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 5,65 6
9 Назаревська Яна Вінниця МДЮСШ №1 Бондаренко І.В. 5,60 7
10 Пачка Марія Вінниця МДЮСШ №1 Врабіє Т.О. 5,00 8
           
  2009 р.н. обруч   загальна місце 
1 Попкова Ліза Львів Галичанка Івах Г.Д. 8,03 1
2 Новожилова Вікторія Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 7,30 2
3 Скрипник Даяна Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 6,95 3
4 Новожилова Настя Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 6,40 4
5 Юзькова Поліна Вінниця МДЮСШ №1 Врабіє Т.О. 6,15 5
           
  2008 р.н. 1 категорія   загальна місце 
1 Ковальчук Дарь Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О. 8,07 1
2 Вільхова Ольга Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О. 8,03 1
3 Дехтяр Іра Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 7,82 2
4 Снігур Світлана Львів ДЮСШ №5 Калашян Л.О., Вельберг Ю.А. 7,17 3
5 Живиця Каріна Березань ЦДЮТ "Надія" Товстоп`ят С. 6,48 4
6 Заболотна Ірина Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 6,08 5
7 Філінова Соломія Вінниця МДЮСШ №1 Врабіє Т.О. 5,90 6
8 Хомицька Софія Львів ДЮСШ №5 Калашян Л.О., Вельберг Ю.А. 5,83 7
KaterinkaДата: Понедельник, 16.05.2016, 16:12 | Сообщение # 17
Группа: Модераторы
Сообщений: 65301
Статус: Offline
  2008 р.н. 2 категорія     обруч мяч загальна місце
1 Єргієва Анна Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О. 9,00 9,75 18,75 1
2 Середюк Маша Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 8,00 8,65 16,65 2
3 Грицишин Каріна Львів Галичанка Івах Г.Д. 9,37 7,28 16,65 2
4 Ігнатченко Поліна Миколаїв Бутенко О.Д., Бутенко Д.В. 8,42 8,15 16,57 3
5 Ємець Марія Березань ЦДЮТ "Надія" Товстоп`ят С. 8,22 7,62 15,84 4
6 Пантя Юлія Чернівці ОДЮСШ Купченко А.А. 7,73 7,88 15,61 5
7 Козацька Вікторія Березань ЦДЮТ "Надія" Товстоп`ят С. 7,62 7,35 14,97 6
8 Хлюпіна Єва Миколаїв Бутенко О.Д., Бутенко Д.В. 6,82 7,43 14,25 7
               
  2008 р.н. 3 категорія      мяч булави загальна місце
1 Кривенко Таня Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 8,83 9,30 18,13 1
2 Засадна Анна Львів Галичанка Івах Г.Д. 8,50 9,27 17,77 2
3 Дроздова Дарь Миколаїв Бутенко О.Д., Бутенко Д.В. 8,43 8,92 17,35 3
4 Качур Настя Чернівці ОДЮСШ Руснак О.С. 7,45 7,88 15,33 4
               
  2007 р.н. 1 категорія     скакалка обруч загальна місце
1 Гринькевич Вікторія Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О. 10,12 8,57 18,69 1
2 Мищук Вікторія Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О. 8,87 8,38 17,25 1
3 Пархалюк Олександра Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О. 8,62 8,18 16,80 2
4 Макаренко Марина Львів ДЮСШ №5 Калашян Л.О., Вельберг Ю.А. 8,22 7,72 15,94 3
5 Чернишук Ніка Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 7,75 8,18 15,93 3
6 Романюк Іра Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 8,45 7,33 15,78 4
7 Квітек Вероніка Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О. 8,12 7,62 15,74 5
8 Вуйко Ольга Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 6,80 7,90 14,70 6
9 Філіпчук Олександра Чернівці ОДЮСШ Купчанко А.А. 7,93 6,72 14,65 7
10 Дерев'янко Софія Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О. 8,57 5,77 14,34 8
11 Рембайло Марія Вінниця МДЮСШ №1 Бондаренко І.В. 6,15 5,28 11,43 9
               
  2007р.н. 2 категорія      обруч мяч загальна місце
1 Цвікловська Софія Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О. 9,63 10,13 19,76 1
2 Калініченко Катерина Миколаїв Бутенко О.Д., Бутенко Д.В. 9,17 9,48 18,65 2
3 Лепеха Катерина Березань ЦДЮТ "Надія" Товстоп`ят С. 8,77 7,35 16,12 3
4 Калиняк Анастасія Львів Галичанка Івах Г.Д. 7,38 8,62 16,00 3
5 Шевченко Тетяна Березань ЦДЮТ "Надія" Товстоп`ят С. 8,20 7,62 15,82 4
6 Кузьміна Єлизавета Березань ЦДЮТ "Надія" Товстоп`ят С. 8,30 7,00 15,30 5
7 Шерепера Катерина Чернівці ОДЮСШ Руснак О.С. 8,80 6,37 15,17 6
8 Зоря Софія Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 7,20 7,87 15,07 7
9 Гарагуля Поліна Миколаїв Бутенко О.Д., Бутенко Д.В. 7,73 6,82 14,55 8
10 Аралова Ліза Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 6,17 7,73 13,90 9
11 Кавуля Юліана Чернівці ОДЮСШ Купчанко А.А. 7,23 6,38 13,61 10
12 Саленкова Саша Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 7,30 6,07 13,37 11
13 Лісовик Валерія Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 7,42 5,88 13,30 12
               
  2007р.н. 3 категорія      мяч булави загальна місце
1 Варламова Злата Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 10,58 8,70 19,28 1
2 Житняк Вікторія Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О. 9,98 8,37 18,35 2
3 Дніпровська Анжеліка Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 8,80 8,38 17,18 3
4 Онищенко Світлана Миколаїв Бутенко О.Д., Бутенко Д.В. 8,52 8,62 17,14 4
5 Никитенко Надія Чернівці ОДЮСШ Купчанко А.А. 9,12 7,52 16,64 5
6 Саленкова Варя Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 7,35 6,97 14,32 6
               
  2006 р.н. 1 категорія   скакалка обруч загальна місце
1 Дащенко Полина Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л. 9,43 10,95 20,38 1
2 Венгер Анастасія Львів Галичанка Івах Г.Д. 9,63 9,97 19,60 1
3 Олійник Маргарита Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 8,95 9,67 18,62 2
4 Остафій Анна Львів ДЮСШ №5 Калашян Л.О., Вельберг Ю.А. 8,75 8,78 17,53 2
5 Бережок Вікторія Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 8,20 8,82 17,02 3
6 Чеченєва Даша Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 7,50 9,28 16,78 3
7 Дудник Анна Хмельницький "Грації Поділля" Дриваленко Л.М., Калугіна Н.Я. 6,72 8,27 14,99 4
8 Антонів Ангеліна Львів Галичанка Івах Г.Д. 7,82 6,95 14,77 5
9 Панчук Ліза Вінниця ДЮСШ №1 Бондаренко І.В. 5,88 8,75 14,63 6
10 Куришко Бєата Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 6,93 7,57 14,50 7
11 Кудіна Даша Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 6,65 6,98 13,63 8
12 Донченко Женя Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 6,93 6,28 13,21 9
13 Лучишин Настя Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О. 6,92 6,17 13,09 10
14 Бондар Даша Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 7,33 5,70 13,03 11
15 Кремінь Діана Львів Галичанка Івах Г.Д. 5,95 7,07 13,02 12
16 Давидова Катя Хмельницький "Грації Поділля" Дриваленко Л.М., Калугіна Н.Я. 6,03 6,85 12,88 13
17 Худик Анна Хмельницький "Грації Поділля" Дриваленко Л.М., Калугіна Н.Я. 6,43 6,20 12,63 14
               
  2006 р.н. 2 категорія   мяч булави загальна місце
1 Подчешинська Софія Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 11,20 11,03 22,23 1
2 Стегно Ульяна Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л. 10,10 10,03 20,13 2
3 Онофрійчук Крістіна Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 9,93 9,45 19,38 3
4 Засадна Софія Львів Галичанка Івах Г.Д. 9,65 9,65 19,30 4
5 Борсук Анастаси Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л. 8,57 7,18 15,75 5
               
  2006 р.н. 3 категорія   мяч стрічка загальна місце
1 Ковалевська Богдана Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л. 12,13 8,32 20,45 1
2 Нарольська Ніка Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 10,93 8,85 19,78 2
3 Ставнійчук Анна Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 9,10 7,75 16,85 3
4 Бритвак Каріна Миколаїв Бутенко О.Д., Бутенко Д.В. 8,47 7,90 16,37 4
5 Бурикіна Даша Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 8,47 7,28 15,75 5
               
  2005 р.н. 1 категорія   мяч стрічка загальна місце
1 Мельник Олександра Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 8,90 8,85 17,75 1
2 Кравчук Катерина Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 8,03 8,68 16,71 2
3 Могулько Саша Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 7,85 8,15 16,00 3
4 Струбчевська Дар"я Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 6,15 6,38 12,53 4
               
  2005 р.н. 2 категорія   мяч стрічка загальна місце
1 Гопяк Христина Львів Галичанка Івах Г.Д. 12,18 10,68 22,86 1
3 Мізевич Ульяна Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л. 11,63 9,28 20,91 2
4 Жукова Анастасія Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л. 10,52 10,10 20,62 2
5 Кручок Устина Львів Галичанка Івах Г.Д. 10,47 10,08 20,55 3
6 Марчук Юлія Чернівці ОДЮСШ Бутковська Л.Л. 10,60 9,67 20,27 3
7 Боднар Настя Чернівці ОДЮСШ Руснак О.С. 9,20 8,85 18,05 4
8 Кривенко Олена Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 8,85 9,13 17,98 5
9 Левчук Настя Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 9,32 7,33 16,65 6
10 Близнюк Настя Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 7,58 5,93 13,51 7
11 Рибак Таня Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 6,73 0,00 6,73 8
               
  2005 р.н. 3 категорія    мяч стрічка загальна місце
1 Дяченко Олена Львів ДЮСШ №5 Калашян Л.О., Вельберг Ю.А. 10,45 10,45 20,90 1
2 Заболотна Маргарита Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 10,70 8,30 19,00 2
3 Кіценко Каріна Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 10,37 7,77 18,14 3
               
  2004 р.н. 1 категорія     обруч булави загальна місце
1 Голубкова Валерія Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л. 11,92 12,33 24,25 1
2 Швець Олександра Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л. 12,67 11,05 23,72 2
3 Качурівська Анна Львів ДЮСШ №5 Калашян Л.О., Вельберг Ю.А. 11,85 11,20 23,05 3
4 Потебня Вероніка Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л. 10,40 9,88 20,28 4
5 Цибульська Настя Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л. 11,55 8,28 19,83 5
6 Старко Ліза Львів Галичанка Івах Г.Д. 10,27 8,47 18,74 6
7 Мартисевич Таня Львів Галичанка Івах Г.Д. 9,57 8,12 17,69 7
8 Мазур Аміна Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 8,13 8,03 16,16 8
9 Вишиван Таїсія Чернівці ОДЮСШ Руснак О.С. 8,52 7,33 15,85 9
10 Коломієць Наташа Вінниця ДЮСШ №1 Чернишенко Л.М. 7,93 7,78 15,71 10
11 Барчук Олександра Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 8,50 6,27 14,77 11
               
  2004 р.н. 2 категорія     мяч стрічка загальна місце
1 Суханко Юліана Чернівці ОДЮСШ Руснак О.С. 10,87 8,63 19,50 1
2 Дзендзелюк Яна Львів ДЮСШ №5 Калашян Л.О., Вельберг Ю.А. 10,30 8,60 18,90 2
3 Танасой Катерина Чернівці ОДЮСШ Руснак О.С. 9,53 7,78 17,31 3
4 Особа Юлія 2004  Львів ДЮСШ №5 Калашян Л.О., Вельберг Ю.А. 9,40 7,78 17,18 4
5 Баєва Діана Вінниця "Прем’єра" Суржок Г.М., Заплішна Ю.Ю. 7,30 9,70 17,00 5
6 Сурма Ярина Львів ДЮСШ №5 Калашян Л.О., Вельберг Ю.А. 9,17 7,17 16,34 6
7 Лисак Настя Вінниця ДЮСШ №1 Чернишенко Л.М. 6,60 6,60 13,20 7
KaterinkaДата: Понедельник, 16.05.2016, 16:13 | Сообщение # 18
Группа: Модераторы
Сообщений: 65301
Статус: Offline
  2003 р.н. 1 категорія       обруч мяч булави загальна місце
1 Пугач Настя Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О. 15,47 14,22 15,10 44,79 1
2 Плитченко Аліна Дніпропетровськ ДЮСШОР„Спартак” Молчанова Т.М. 12,03 12,22 12,87 37,12 2
4 Димед Христина  Київ Школа Дерюгіних Хозлу Е.Л. 11,82 10,50 10,33 32,65 3
5 Харівська Анастасія Чернівці ОДЮСШ Бутковська Л.Л. 10,45 10,20 11,87 32,52 3
6 Бігунова Влада Чернівці ОДЮСШ Руснак О.С. 10,60 10,27 11,50 32,37 3
7 Кравчук Настя Калинівка Гаврилюк В.І., Середюк О.М. 11,22 9,75 10,57 31,54 4
8 Добровольська Катерина Чернівці ОДЮСШ Бутковська Л.Л. 9,68 10,80 10,02 30,50 5
9 Андрусишин Анастасія  Львів Галеон Кочергіна Г.С., Калашян Т.О. 10,40 8,40 9,33 28,13 6
10 Сташко Настя Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 9,08 8,95 9,95 27,98 7
11 Даниленко Маша Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 8,62 8,62 7,82 25,06 8
12 Заболотна Юля Калинівка Стафійчук О.В., Салюк Є.О. 8,22 8,03 7,93 24,18 9
gopyakДата: Понедельник, 16.05.2016, 19:46 | Сообщение # 19
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Offline
Доброго дня!
Чи змімали відео, або фото дітей 2005р?
UA
marishynyДата: Вторник, 17.05.2016, 05:47 | Сообщение # 20
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Offline
Вопрос к организаторам! Почему девочек 2007 года во втором потоке поставили на третье место с расхождением в десятые баллы, а в третьем потоке с расхождением в сотые!!!! детей разделили на 3 и 4 место????!!! Жалко медали стало??? И где грамоты до 6 места?! Хотя, память об этом турнире , если честно, не нужна! Хочеться забыть как страшный сон! Соревнуйтесь и дальше между собой сами.

Сообщение отредактировал marishyny - Вторник, 17.05.2016, 06:15
UA
Форум » Художественная гимнастика » Соревнования! События! Результаты! » «ВІКТОРІЯ-2016», 13-15.05.2016, м. Калинівка
Страница 2 из 3«123»
Поиск:
Новый ответ
Имя:
Текст сообщения:
Художественная гимнастика для Вас
Меню сайта:
  • Главная страница
  • Новости
  • Видео и музыка
  • Статьи и книги
  • Фотоальбомы
  • Каталог сайтов
  • Доска объявлений
  • Обратная связь
  • Документы
  • Турниры Украины
  • Турниры России
  • Турниры заграницы
  • Календарь УТС
  • Сервисы загрузки:
    Картинок:   radikal.ruphoto.qip.rupostimage.org
    Файлов: webfile.ruzippyshare.com
    Видео: youtube.comvimeo.com
    Код безопасности:

    pastorelliolympic.ru art-blesk.com

    Copyright ALECorp © 2016
    Все материалы, расположенные на данном ресурсе, были взяты из открытых источников интернета.
    Все права на материалы, представленные на ресурсе, принадлежат их авторам, правообладателям и издательствам.
    Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не несут ответственности
    за правильность, точность, законность, достоверность материалов и за их использование!!!