venturelli.com art-blesk.com Chacott for professionals Реклама на сайте
Художественная гимнастика для Вас
Главная | Форум | Поддержать сайт | Регистрация | Вход
Среда, 07.12.2016, 21:17
Приветствую Вас Гость | RSS
rsg-shop.com allfordance.com
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 2 из 6«123456»
Форум » Художественная гимнастика » Соревнования! События! Результаты! » «Золота осінь – 2015», 30.10-01.11.2015, м. Рівне
«Золота осінь – 2015», 30.10-01.11.2015, м. Рівне
KaterinkaДата: Понедельник, 05.10.2015, 12:47 | Сообщение # 1
Группа: Модераторы
Сообщений: 65277
Статус: Offline

VІІІ Міжнародний турнір з художньої гімнастики
«Золота осінь – 2015»
30.10-01.11.2015, м. Рівне
Всі гімнастки до 20 жовтня 2015 року повинні надіслати організаторам на електронні адреси музику на виступи. Спортсменки, які виступають за програмою майстрів спорту, до 20 жовтня 2015 року повинні надіслати на електронні адреси організаторів карточки на усі види програми. 
Будет проводиться профессиональная ВИДЕОСЪЕМКА студией Karinbutan Видео награждения будут выложены на канале Youtube.
Для заказа отправьте сообщение (Ровно, фамилия и г.р. гимнастки) на email: karinbutan@ua.fm или на тел: +38(066)594-07-28


Плейлист: Золотая осень - 2015

На турнире работает фотограф Цупрук Роман тел. +380960339188
https://vk.com/id36266443
art-blesk.com pastorelliolympic.ru
юляДата: Среда, 21.10.2015, 00:34 | Сообщение # 11
Группа: Проверенные
Сообщений: 58
Статус: Offline
VIII Міжнародний турнір «Золотаосінь»
Розклад змагань
П’ятниця 30.10.15
 

12.30 –Нарада суддів та представників команд

14.00 – 14.15 – 2011 р.н. категорія А, без предмета
14.15 – 15.00 – 2010 р.н. категорія А, без предмета
15.00 – 15.30 – 2010 р.н. категорія В, без предмета +  предмет на вибір
15.30 – 16.20 – 2009 р.н. категорія А, без предмета
16.20 – 17.40 – 2009 р.н. категорія В, без предмета +  предмет на вибір
17.40 – 19.20 – 2008 р.н. категорія А, без предмета + обруч
19.20 – 19.40 – 2008 р.н. категорія В, скакалка + м’яч
19.40 – 20.10 – 2008 р.н. категорія С, без предмета
 
20.10 – показові виступи
21.00 – Парад відкриття турніру. Церемонія нагородження 2008 р.н. і молодше

UA
AldikДата: Среда, 21.10.2015, 18:03 | Сообщение # 12
Группа: Проверенные
Сообщений: 6
Статус: Offline
Розклад змагань на 31.10.2015 та 1.11.2015 хто-небудь має? Можна побачити?
UA
юляДата: Четверг, 22.10.2015, 01:58 | Сообщение # 13
Группа: Проверенные
Сообщений: 58
Статус: Offline
VIII Міжнародний турнір «Золотаосінь»
Розклад змагань

Субота 31.10.15
09.00 – 09.40 – 2007 р.н. категорія А (Без предмета + обруч) Без предмета
09.40 – 10.00 – 2007 р.н. категорія В (Скакалка+ м’яч) Скакалка
10.00 – 10.30 – 2007 р.н. категорія С (Без предмета) Без предмета
10.30 – 11.20 – 2006 р.н. категорія А (Обруч+ м’яч) Обруч
11.20 – 11.45 – 2006 р.н. категорія В (Обруч+ стрічка) Обруч
11.45 – 12.15 – 2006 р.н. категорія С (Без предмета + скакалка) Без предмета
12.15 – 12.35 – 2005 р.н. категорія А (Скакалка+ м’яч) Скакалка
12.35 – 13.15 – 2005 р.н. категорія В (Обруч+ булави) Обруч
13.15 – 13.30 – 2005 р.н. категорія С (Без предмета + обруч) Без предмета
13.30 – 14.00 – 2004 р.н. категорія А (Скакалка+ м’яч) Скакалка
14.00 – 14.30 – 2004 р.н. категорія В (Обруч+ стрічка) Обруч
14.30 – 14.50 – 2004 р.н. категорія С (Без предмета + м’яч) Без предмета
14.50 – 15.05 – 2003 р.н. категорія А (Обруч+ стрічка) Обруч
15.05 – 15.40 – 2003 р.н. категорія В ( М’яч+ булави ) М’яч
15.40 – 15.50 – 2003 р.н. категорія С (Скакалка + обруч) Скакалка
15.50 – 16.35 – 2002 р.н. категорія А (4види на вибір) 2 види на вибір
16.35 – 17.15 – 2002 р.н. категорія В (4види на вибір) 2 види на вибір
17.15 – 17.55 – 2001 р.н. категорія А і В(4 види на вибір) 2 види на вибір
17.55 – 18.10 – 2000 р.н. категорія А і В(4 види на вибір) 2 види на вибір
18.10 – 18.20 – Опробування килиму спортсменками, які виступають за программою МСУ
18.20 – 19.15 –  МСУ (Обруч, м‘яч, булави, стрічка )  Обруч + м‘яч
19.15 – 21.00 – Групові вправи
21.00Парад нагородження гімнасток, які виконували групові вправи


Сообщение отредактировал юля - Четверг, 22.10.2015, 02:25
UA
юляДата: Четверг, 22.10.2015, 02:17 | Сообщение # 14
Группа: Проверенные
Сообщений: 58
Статус: Offline
VIII Міжнародний турнір «Золота осінь»
Розклад змагань


Неділя 01.11.2015


09.00 – 09.40 – 2007 р.н. категорія А (Без предмета + обруч)  Обруч
09.40 – 10.00 – 2007 р.н. категорія В (Скакалка+ м’яч) М’яч
10.00 – 10.50 – 2006 р.н. категорія А (Обруч+ м’яч) М’яч
10.50 – 11.15 – 2006 р.н. категорія В (Обруч+ стрічка) Стрічка
11.15 – 11.45 – 2006 р.н. категорія С (Бе зпредмета + скакалка) Скакалка
11.45 – 12.05 – 2005 р.н. категорія А (Скакалка+ м’яч) М’яч
12.05 – 12.45 – 2005 р.н. категорія В (Обруч+ булави) Булави
12.45 – 13.00 – 2005 р.н. категорія С (Без предмета + обруч) Обруч
13.00 – 13.30 – 2004 р.н. категорія А (Скакалка+ м’яч) М’яч
13.30 – 14.00 – 2004 р.н. категорія В (Обруч+ стрічка) Стрічка
14.00 – 14.20 – 2004 р.н. категорія С ( Без предмета + м’яч) М’яч
14.20 – 14.35 – 2003 р.н. категорія А (Обруч+ стрічка) Стрічка
14.35 – 15.10 – 2003 р.н. категорія В ( М’яч+ булави ) Булави
15.10 – 15.20 – 2003 р.н. категорія С (Скакалка + обруч) Обруч
15.20 – 16.00 – 2002 р.н. категорія А (4види на вибір) 2 види на вибір
16.00 – 16.40 – 2002 р.н. категорія В (4види на вибір) 2 види на вибір
16.40 – 17.30 – 2001 р.н. категорія А і В(4 види на вибір) 2 види на вибір
17.30 – 17.45 – 2000 р.н. категорія А і В(4 види на вибір) 2 види на вибір
17.45 – 18.30 – МСУ (Обруч, м‘яч, булави,стрічка )  Булави + стрічка
18.30 – 19.30 –  Показові виступи
19.30 – Церемонія закриття. Нагородження переможців та призерів VIII Міжнародний турнір «Золота осінь - 2015»



Сообщение отредактировал юля - Четверг, 22.10.2015, 02:29
UA
NatiRoДата: Четверг, 29.10.2015, 16:51 | Сообщение # 15
Группа: Проверенные
Сообщений: 10
Статус: Offline
Можна стартові протоколи побачити ? І як цього з онлайн трансляцією?
UA
karinbutanДата: Четверг, 29.10.2015, 21:29 | Сообщение # 16
Группа: Видеографы
Сообщений: 1048
Статус: Offline
Будет проводиться профессиональная ВИДЕОСЪЕМКА студией Karinbutan Видео награждения будут выложены на канале Youtube.
Для заказа отправьте сообщение (Ровно, фамилия и г.р. гимнастки) на email: karinbutan@ua.fm или на тел: +38(066)594-07-28


UA
KaterinkaДата: Пятница, 30.10.2015, 11:34 | Сообщение # 17
Группа: Модераторы
Сообщений: 65277
Статус: Offline
VIII Міжнародний турнір «Золота осінь - 2015»

СТАРТОВІ ПРОТОКОЛИ


2011 р.н. і молодші Група А Вправа без предмета

  1. Орловська Варвара м. Нетішин СК «Золота осінь»

  2. Пасічник Каріна м.Дубно СК «Золота осінь»

  3. Чернієнко Вероніка м. Одеса «Тигреня»

  4. Станкевич Меланія м. Рівне СК «Золота осінь»

  5. Марушко Ангеліна м. Нетішин СК «Золота осінь»

  6. Майданиченко Майя м. Черкаси «Надія України»

  7. Двойних Поліна м. Рівне СК «Золота осінь»


2010 р.н. Група А Вправа без предмета

  1. Янкова Емма м. Луцьк СК «Спорт - естет»

  2. Шевцова Анна м. Нетішин СК «Золота осінь»

  3. Цисарук Єлизавета м. Нетішин СК «Золота осінь»

  4. Турошвілі Софія м. Луцьк СК «Спорт - естет»

  5. Туйбова Анна м.Нетішин СК «Золота осінь»

  6. Ткачук Софія м. Одеса «Тигреня»

  7. Ступак Крістіна м. Київ «Школа Дерюгіних»

  8. Степанчук Дарія м. Рівне СК «Золота осінь»

  9. Сидорук Владислава м. Нетішин СК «Золота осінь»

  10. Русина Дарина м. Луцьк «Спартак»

  11. Прокопчук Поліна м.Дубно СК «Золота осінь»

  12. Пилипчук Ірина м.Дубно СК «Золота осінь»

  13. Петрук Єлизавета м.Дубно СК «Золота осінь»

  14. Лопатко Марія м.Дубно СК «Золота осінь»

  15. Кот Ангеліна м.Дубно СК «Золота осінь»

  16. Корольчук Юлія м. Рівне СК «Золота осінь»

  17. Королюк Ольга м. Рівне СК «Золота осінь»

  18. Кірющенко Злата м. Рівне СК «Золота осінь»

  19. Горлова Олександра м. Нетішин СК «Золота осінь»

  20. Германович Катерина м.Дубно СК «Золота осінь»

  21. Гардубей Андріана м.Дубно СК «Золота осінь»

  22. Волочнюк Єва м. Рівне СК «Золота осінь»

  23. Васильчук Юліана м. Нетішин СК «Золота осінь»

  24. Букеда Вероніка м.Дубно СК «Золота осінь»

  25. Бобрик Поліна м. Рівне СК «Золота осінь»

  26. Павлюк Євгенія м. Київ «Гранд Ритмік»


2010 р.н. Група В БП + вид на вибір

  1. Романюк Олександра м. Луцьк «Спартак»

  2. Нагорна Юлія м. Луцьк СК «Спорт - естет»

  3. Матіюк Діана м. Володимир – Волинський ДЮСШ

  4. Кролевець Марина м. Київ КДЮСШ «Восход»

  5. Каледіна Анастасія м. Володимир – Волинський ДЮСШ

  6. Калева Анастасія м. Одеса «Тигреня»

  7. Дорофєєва Вікторія . Луцьк СК «Спорт - естет»

  8. Головко Валерія м. Черкаси «Надія України»

  9. Васько Ірина м. Ужгород «Перлина Закарпаття»


2009 р.н. Група А Вправа без предмета

  1. Шугаєва Єлізавета м. Вишгород РКДЮСШ

  2. Цюпа Софія м. Рівне СК «Золота осінь»

  3. Фацевич Амелія м. Луцьк СК «Спорт - естет»

  4. Тищенко Вікторія м. Березань ЦДЮТ «Надія»

  5. Сістук Єлизавета м. Рівне СК «Золота осінь»

  6. Семенець Майя м. Київ СТЦ «Фенікс» - ДЮСШ «Спартак»

  7. Рудковська Яна м. Луцьк ДЮСШ № 2

  8. Роздобудько Ніка м. Березань ЦДЮТ «Надія»

  9. Рожко Марія м. Київ «Школа Дерюгіних»

  10. Прончук Ангеліна м. Рівне СК «Золота осінь»

  11. Полегенько Катерина м. Чернігів СК «Олімпія»

  12. Петросян Еліна м. Львів «Nika»

  13. Овчарук Вікторія м. Рівне СК «Золота осінь»

  14. Назаренко Валерія м.Дубно СК «Золота осінь»

  15. Набродова Анастасія м. Одеса «Тигреня»

  16. Лещук Вікторія м. Рівне СК «Золота осінь»

  17. Лесько Катерина м. Здолбунів

  18. Левієва Софія м. Черкаси «Надія України»

  19. Коханець Кароліна м.Дубно СК «Золота осінь»

  20. Копацина Аліса м. Київ «Школа Дерюгіних»

  21. Концева Владислава м. Вишгород КДЮСШ

  22. Кармеліцина Аліса м. Нетішин СК «Золота осінь»

  23. Закомірна Маргарита м. Березань ЦДЮТ «Надія»

  24. Дубовенко Єва м. Одеса СДЮШОР «Чорноморець»

  25. Волочаєва Маргарита м. Рівне СК «Золота осінь»

  26. В’юн Анна м. Рівне СК «Золота осінь»

  27. Бас Маргарита м. Рівне СК «Золота осінь»


2009 р.н. Група В БП + вид на вибір

  1. Юхим Софія м. Рівне СК «Золота осінь»

  2. Школьнікова Крістіна м. Київ КДЮСШ «Восход»

  3. Сінякова Анастасія м. Луцьк СК «Спорт - естет»

  4. Стоянова Дарія м. Одеса «Тигреня»

  5. Сємка Валерія м. Київ КДЮСШ «Восход»

  6. Семенюк Олена м. Луцьк СК «Спорт - естет»

  7. Романишина Кароліна м. Рівне СК «Золота осінь»

  8. Радіонова Діана м. Кіровоград СК «Верея»

  9. Прасюк Анастасія м. Володимир – Волинський ДЮСШ

  10. Пилипенко Мілена м. Рівне СК «Золота осінь»

  11. Парубченко Ксенія м. Черкаси СК «Олімпія»

  12. Мошко Інесса м. Маріуполь

  13. Мітіна Злата м. Маріуполь

  14. Маслюк Катерина м. Ужгород «Перлина Закарпаття»

  15. Луцюк Оксана м. Володимир – Волинський ДЮСШ

  16. Краснобрижа Юлія м. Дніпропетровськ СДЮШОР

  17. Костюк Валерія м. Луцьк СК «Спорт - естет»

  18. Карван Станіслава м. Хмельницький ДЮСШ № 2 «Грації Поділля»

  19. Іванова Анастасія м. Київ СТЦ «Фенікс» - ДЮСШ «Спартак»

  20. Зелінська Вікторія м. Рівне СК «Золота осінь»

  21. Зарева Катерина м. Ужгород СК «Закарпаття»

  22. Гольденберг Олександра м. Вишгород РКДЮСШ

  23. Буртова Єва м. Київ КДЮСШ «Восход»

  24. Алєксєєнко Альона м. Маріуполь


2008 р.н. Група А БП + обруч

  1. Шпак Анастасія м. Чернігів КОбл ДЮСШ

  2. Шипилова Рената м. Київ КДЮСШ «Восход»

  3. Хаян Анна м. Вишгород РКДЮСШ

  4. Тєрєхова Анна м. Луцьк СК «Спорт - естет»

  5. Снєгірьова Анна м. Одеса СДЮШОР «Чорноморець»

  6. Сеніна Марія м. Вінниця «Sharm»

  7. Савенко Єлизавета м. Черкаси СК «Олімпія»

  8. Навроцька Софія м. Луцьк «Спартак»

  9. Мойсеєва Катерина м. Одеса СДЮШОР «Чорноморець»

  10. Мовчан Ріта м. Харків ДЮСШ ХФТИ

  11. Мініна Анна м. Київ КДЮСШ «Восход»

  12. Матвєєва Анна м. Луцьк «Фаворит»

  13. Марчук Світлана м. Київ КДЮСШ «Восход»

  14. Любімова Луїза м. Львів «Динамо»

  15. Крицька Дарина м. Одеса «Тигреня»

  16. Костенко Анастасія м. Дніпропетровськ СДЮШОР

  17. Козацька Вікторія м. Березань ЦДЮТ «Надія»

  18. Ковальчук Ніка м. Луцьк ДЮСШ № 2

  19. Єфімова Анастасія м. Черкаси «Надія України»

  20. Єргієва Анна м. Львів «Галеон»

  21. Ємець Марія м. Березань ЦДЮТ «Надія»

  22. Дзонь Олеся м. Київ СТЦ «Фенікс» - ДЮСШ «Спартак»

  23. Григорчук Євгенія м. Київ СК «Гранд Ритмік»

  24. Годунко Дарина м. Черкаси СК «Олімпія»

  25. Галінська Аріна м. Харків ДЮСШ ХФТИ

  26. Буска Яна м. Львів «Nika»


2008 р.н. Група В Скакалка + м’яч

  1. Хархаліс Вікторія м. Ужгород «Перлина Закарпаття»

  2. Хартахай Вероніка м. Маріуполь

  3. Трачук Злата м. Рівне СК «Золота осінь»

  4. Саленко Дар’я м. Кіровоград СК «Верея»

  5. Савчук Таїсія м. Рівне СК «Золота осінь»

  6. Калістратова Анастасія м. Одеса СДЮШОР «Чорноморець»

  7. Калиш Валерія м. Луцьк «Фаворит»

  8. Задорожна Кіра м. Вишгород РКДЮСШ


2008 р.н. Група С Вправа без предмета

  1. Хорошилова Маріанна м. Рівне СК «Золота осінь»

  2. Чередніченко Анастасія м. Київ «Школа Дерюгіних»

  3. Федорова Ніка м. Рівне СК «Золота осінь»

  4. Таранда Соломія м. Львів «Nika»

  5. Стельмащук Ангеліна м. Львів ДЮСШ 5

  6. Снігур Світлана м. Львів ДЮСШ 5

  7. Петровська Юлія м. Луцьк ДЮСШ № 2

  8. Медляковська Валерія м. Хмельницький ДЮСШ № 2 «Грації Поділля»

  9. Майсейцева Катерина м. Київ «Школа Дерюгіних»

  10. Мазовецька Дарина м. Харків ДЮСШ ХФТИ

  11. Люта Валерія м. Київ «Школа Дерюгіних»

  12. Кулянда Варвара м. Львів «Nika»

  13. Кузнєцова Аліна м. Київ «Школа Дерюгіних»

  14. Івасенко Олеся м. Київ СК «Гранд Ритмік»

  15. Живиця Каріна м. Березань ЦДЮТ «Надія»

  16. Горбань Варвара м. Запоріжжя ДЮСШ № 5

  17. Броніна Еліна м. Київ «Школа Дерюгіних»

  18. Брожик Аріна м. Рівне СК «Золота осінь»

  19. Борейчук Валерія м. Рівне СК «Золота осінь»

  20. Берекеля Каріна м. Рівне СК «Золота осінь»

  21. Безкоровайна Марія м. Вінниця «Sharm»

  22. Баланович Софія м. Рівне СК «Золота осінь»

  23. Майоренко Кароліна м. Київ «Школа Дерюгіних»

  24. Єресько Дарія м. Київ «Гранд Ритмік»


2007 р.н. Група А БП + обруч

  1. Щурук Анна м. Луцьк «Фаворит»

  2. Шехаде Анджеліна м. Київ СТЦ «Фенікс» - ДЮСШ «Спартак»

  3. Шевченко Соломія м. Луцьк СК «Спорт - естет»

  4. Шаргородська Таїсія м. Київ КДЮСШ «Восход»

  5. Цвікловська Софія м. Львів «Галеон»

  6. Усманова Анастасія м. Вінниця «Прем’єра»

  7. Тіморіна Вероніка м. Київ КДЮСШ «Восход»

  8. Оскома Вікторія м. Черкаси СК «Олімпія»

  9. Мелененко Галина м. Дніпропетровськ СДЮШОР

  10. Маліновська Софія м. Вінниця «Sharm»

  11. Лінець Анна м. Київ КДЮСШ «Восход»

  12. Ледок Таїсія м. Черкаси СК «Олімпія»

  13. Куцель Єлизавета м. Рівне СК «Золота осінь»

  14. Крилова Мілена м. Львів «Динамо»

  15. Коваль Єлизавета м. Луцьк «Спартак»

  16. Калічинська – Каторгіна Аліна м. Львів «Галеон»

  17. Гіляровська Крістіна м. Луцьк «Спартак»

  18. Варламова Злата м. Калинівка ДЮСШ

  19. Барабаш Злата м. Харків ДЮСШ ХФТИ

  20. Бабенко Софія м. Київ СТЦ «Фенікс» - ДЮСШ «Спартак»


2007 р.н. Група В Скакалка + м’яч

  1. Чорна Каріна м. Львів «Динамо»

  2. Хон Вероніка м. Одеса «Тигреня»

  3. Носаченко Вікторія м. Львів СДЮШОР «Олімп - Л»

  4. Ліхуша Ірина м. Маріуполь

  5. Лапчук Маргарита м. Вінниця «Sharm»

  6. Коптюх Стефанія м. Дніпропетровськ СДЮШОР

  7. Кондратьєва Софія м. Київ КДЮСШ «Восход»

  8. Василишин Анастасія м. Львів «Nika»

  9. Варченко Валерія м. Київ СТЦ «Фенікс» - ДЮСШ «Спартак»


2007 р.н. Група С Вправа без предмета

  1. Юрдик Анастасія м. Одеса «Тигреня»

  2. Ткачук Богдана м. Рівне СК «Золота осінь»

  3. Протченко Олександра м. Чернігів СК «Олімпія»

  4. Попович Марина м. Рівне СК «Золота осінь»

  5. Півнюк Кіра м. Луцьк ДЮСШ № 2

  6. Протченко Марія м. Чернігів СК «Олімпія»

  7. Подолян Анастасія м. Вінниця «Sharm»

  8. Остафій Анна м. Львів ДЮСШ № 5

  9. Метт Олександра м. Київ КДЮСШ «Восход»

  10. Євтушенко Єва м. Київ ДЮСШ 20

  11. Дерев’янко Софія м. Львів «Галеон»

  12. Гринкевич Вікторія м. Львів «Галеон»

  13. Воловик Ксенія м. Одеса «Тигреня»

  14. Ващишина Олександра м. Рівне СК «Золота осінь»

  15. Брицька Вікторія м. Чернігів КОбл ДЮСШ

  16. Баранець Вікторія м. Здолбунів


2006 р.н. Група А Обруч + м’яч

  1. Яровенко Катерина м. Кіровоград СК «Верея»

  2. Шостак Катерина м. Дніпропетровськ СДЮШОР

  3. Хахіашвілі Анастасія м. Одеса СДЮШОР «Чорноморець»

  4. Філіповська Злата м. Львів ДЮСШ 5

  5. Трушакова Аліса м. Кіровоград СК «Верея»

  6. Токарська Діана м. Львів ДЮСШ 5

  7. Стрижеус Олександра м. Луцьк «Спартак»

  8. Смертенюк Софія м.Київ «Спартак» - СТЦ «Фенікс»

  9. Смоляр Олена м. Володимир – Волинський ДЮСШ

  10. Сичінська Юлія м. Рівне СК «Золота осінь»

  11. Семенченко Марія м. Харків ДЮСШ ХФТИ

  12. Росевич Єва м. Камянець – Подільський

  13. Рожкова Анастасія м. Львів «Nika»

  14. Полюхович Дарія м. Рівне СК «Золота осінь»

  15. Онофрійчук Крістіна м. Вінниця «Прем’єра»

  16. Нітченко Аліса м. Чернігів СК «Олімпія»

  17. Літвін Соломія м. Вінниця «Прем’єра»

  18. Лакатош Анна м. Кіровоград ДЮСШ № 3

  19. Курносова Емілія м. Луцьк «Спартак»

  20. Красюк Аліна м. Одеса ДЮСШ № 5

  21. Кравець Софія м. Львів «Динамо»

  22. Коваль Анастасія м. Камянець – Подільський

  23. Зубрицька Марія м. Львів «Динамо»

  24. Заплетнюк Софія м. Львів «Nika»

  25. Зайцева Марія м. Запоріжжя ДЮСШ «Колос»

  26. Драгунова Софія м. Дніпропетровськ СДЮШОР

  27. Вілачева Єлизавета м. Камянець – Подільський


2006 р.н. Група В Обруч + стрічка

  1. Янгель Єлизавета м. Дніпропетровськ СДЮШОР

  2. Фенюк Анастасія м. Рівне СК «Золота осінь»

  3. Сливко Софія м. Чернігів КОбл ДЮСШ

  4. Сидорак Каріна м. Львів СДЮШОР «Олімп - Л»

  5. Питлюк Софія м. Львів «Динамо»

  6. Нарольська Ніка м. Вінниця «Прем’єра»

  7. Марченко Поліна м. Львів «Динамо»

  8. Лугініна Юлія м. Луцьк «Фаворит»

  9. Драгунова Анастасія м. Дніпропетровськ СДЮШОР

  10. Буткевич Анастасія м. Київ КДЮСШ «Восход»

  11. Бурим Діана м. Чернігів СК «Олімпія»

  12. Авілкіна Валерія м. Львів «Динамо»


2006 р.н. Група С БП + скакалка

  1. Ющак Олександра м. Луцьк ДЮСШ № 2

  2. Шелигіна Софія м. Луцьк СК «Спорт - естет»

  3. Шевчук Дарія м. Луцьк «Спартак»

  4. Цвітлух Вікторія м. Камянець – Подільський

  5. Турська Олександра м. Рівне СК «Золота осінь»

  6. Трутнєва Анастасія м. Ужгород «Перлина Закарпаття»

  7. Тенюх Вікторія м. Запоріжжя ДЮСШ № 5

  8. Скляр Анна м. Львів «Галеон»

  9. Сидорчук Софія м. Луцьк ДЮСШ № 2

  10. Ощіпко Сніжана м. Львів СДЮШОР «Олімп - Л»

  11. Надрага Єлизавета м. Запоріжжя ДЮСШ № 5

  12. Комар Ольга м. Здолбунів

  13. Заміховська Єлизавета м. Одеса СДЮШОР «Чорноморець»

  14. Гулякіна Ксюша м. Київ ДЮСШ 20

  15. Гостєва Дарина м. Рівне СК «Золота осінь»

  16. Бурячинська Ульяна м. Черкаси «Надія України»


2005 р.н. Група А Скакалка + м’яч

  1. Хоровінкіна Єлизавета м. Чернігів СК «Олімпія»

  2. Путраш Евеліна м. Ужгород «Перлина Закарпаття»

  3. Пахалюк Тетяна м. Рівне СК «Золота осінь»

  4. Новосєлова Ангеліна м. Одеса ДЮСШ № 5

  5. Козачук Вероніка м. Камянець – Подільський

  6. Юрійчук Анна м. Рівне СК «Золота осінь»

  7. Кіценко Каріна м. Калинівка ДЮСШ

  8. Кітик Анастасія м. Львів «Nika»

  9. Давидік Олена м. Луцьк СК «Спорт - естет»

  10. Азза Єлизавета м. Кіровоград СК «Верея»


2005 р.н. Група В Обруч + булави

  1. Хе Куі Лай м.Київ «Спартак» - СТЦ «Фенікс»

  2. Слободянюк Олександра м. Вінниця «Sharm»

  3. Сара Поліна м. Рівне СК «Золота осінь»

  4. Пуртова Поліна м. Запоріжжя ДЮСШ «Колос»

  5. Погрібна Валерія м. Черкаси СК «Олімпія»

  6. Паук Дарія м. Львів «Nika»

  7. Олійник Вікторія м. Кам’янець – Подільський

  8. Миколенко Анастасія м. Черкаси СК «Олімпія»

  9. Мельник Аліна м. Львів «Nika»

  10. Леонтьєва Катерина м. Харків ДЮСШ ХФТИ

  11. Куманець Марія м. Вінниця «Прем’єра»

  12. Косюга Марія м. Одеса ДЮСШ № 5

  13. Кокарева Анастасія м.Київ «Спартак» - СТЦ «Фенікс»

  14. Іванова Аліна м. Львів «Динамо»

  15. Дяченко Олена м. Львів ДЮСШ 5

  16. Гурська Анастасія м. Львів «Nika»

  17. Смаглюк Олександра м. Луцьк «Спартак»


2005 р.н. Група С БП + обруч

  1. Зброжек Мілена м. Рівне СК «Золота осінь»

  2. Усова Христина м. Рівне СК «Золота осінь»

  3. Олійник Ірина м. Володимир – Волинський ДЮСШ

  4. Метт Софія м. Київ КДЮСШ «Восход»

  5. Меженська Олеся м. Київ ДЮСШ 20

  6. Ліїв Вікторія м. Київ «Спартак» - СТЦ «Фенікс»

  7. Коваль Софія м. Луцьк «Спартак»

  8. Запорожець Яся м. Харків ДЮСШ ХФТИ

  9. Гасанова Каміла м. Харків ДЮСШ ХФТИ


2004 р.н. Група А Скакалка + м’яч

  1. Татукова Аліна м. Запоріжжя ДЮСШ № 5

  2. Смірнова Марія м. Одеса ДЮСШ № 5

  3. Олифиренко Катерина м. Чернігів КОбл ДЮСШ

  4. Новоторова Вікторія м. Львів «Динамо»

  5. Нідашковська Каріна м. Рівне СК «Золота осінь»

  6. Надточій Валерія м. Черкаси «Надія України»

  7. Миколишин Вікторія м. Львів «Галеон»

  8. Кошелева Софія м. Київ ДЮСШ 20

  9. Коваленко Дарія м. Вінниця «Прем’єра»

  10. Дзонь Анастасія м. Київ СТЦ «Фенікс» - ДЮСШ «Спартак»

  11. Власенко Валерія м. Київ ДЮСШ 20

  12. Брєжнєва Ангеліна м. Харків ДЮСШ ХФТИ

  13. Белко Інна м. Луцьк «Спартак»


2004 р.н. Група В Обруч + стрічка

  1. Яременко Анна м. Чернігів КОбл ДЮСШ

  2. Шевченко Жанель м. Харків ДЮСШ ХФТИ

  3. Чорна Мартіна м. Львів «Nika»

  4. Цицак Ольга м. Ужгород СК «Закарпаття»

  5. Туранська Вікторія м. Вінниця «Sharm»

  6. Тесцова Катерина м. Кіровоград ДЮСШ № 3

  7. Сопілка Аліна м. Київ КДЮСШ «Восход»

  8. Сєдаш Дарія м. Одеса ДЮСШ № 5

  9. Рой Анна м. Львів «Динамо»

  10. Мельник Богдана м. Рівне СК «Золота осінь»

  11. Майламян Софія м. Запоріжжя ДЮСШ № 5

  12. Кравченко Яна м. Кіровоград СК «Верея»

  13. Кириченко Анна м. Черкаси СК «Олімпія»

  14. Дем’яновська Яна м. Львів «Динамо»

  15. Баєва Діана м. Вінниця «Прем’єра»


2004 р.н. Група С БП + м’яч

  1. Шуба Валерія м. Володимир – Волинський ДЮСШ

  2. Худа Яна м. Львів «Динамо»

  3. Сцьольна Анна м. Луцьк «Спартак»

  4. Сурма Ярина м. Львів ДЮСШ 5

  5. Савіна Анастасія м. Володимир – Волинський ДЮСШ

  6. Орел Анастасія м. Рівне СК «Золота осінь»

  7. Особа Юлія м. Львів ДЮСШ 5

  8. Мотько Катерина м. Рівне СК «Золота осінь»

  9. Маліновська Дарія м. Вінниця «Sharm»

  10. Мазур Аміна м. Вінниця «Прем’єра»

  11. Данко Сандра м. Ужгород «Перлина Закарпаття»

  12. Войтович Каріна м. Вінниця «Прем’єра»

  13. Вихристюк Олександра м. Рівне СК «Золота осінь»

  14. Роговська Соломія м. Львів «Динамо»

  15. Мікрюкова Ксенія м. Київ КДЮСШ «Восход»


2003 р.н. Група А Обруч + стрічка

  1. Поддубна Марина м. Чернігів КОбл ДЮСШ

  2. Охмак Анастасія м. Рівне СК «Золота осінь»

  3. Олійник Анастасія м. Черкаси «Надія України»

  4. Дяченко Кароліна м. Вінниця «Прем’єра»

  5. Борисенко Ірина м. Львів «Nika»


2003 р.н. Група В М’яч + булави

  1. Юхименко Варвара м.Київ «Спартак» - СТЦ «Фенікс»

  2. Шерстньова Єлизавета м. Запоріжжя ДЮСШ «Колос»

  3. Шевченко Єлизавета м. Запоріжжя ДЮСШ № 5

  4. Пюрик Тетяна м. Львів «Галеон»

  5. Онищук Анастасія м. Бремен Німеччина

  6. Кудрявцева Лоліта м. Одеса «Тигреня»

  7. Кротік Богдана м. Луцьк ДЮСШ № 2

  8. Коптюх Катерина м. Дніпропетровськ СДЮШОР

  9. Кікта Марія м. Київ КДЮСШ «Восход»

  10. Задорожна Юлія м. Вінниця «Прем’єра»

  11. Грузинська Олександра м. Київ ДЮСШ 20

  12. Горбунова Єлизавета м. Кіровоград ДЮСШ № 3

  13. Гнездечко Оксана м. Чернігів КОбл ДЮСШ

  14. Гиренко Катерина м.Київ «Спартак» - СТЦ «Фенікс»


2003 р.н. Група С Скакалка + обруч

  1. Ящук Вероніка м. Вінниця «Sharm»

  2. Тодеріка Ярослава м. Рівне СК «Золота осінь»

  3. Костюк Аделіна м. Рівне СК «Золота осінь»

  4. Стасенко Анна м. Вінниця «Прем’єра»

  5. Омельченко Дарія м. Кіровоград ДЮСШ № 3

  6. Данилюк Анастасія м. Рівне СК «Золота осінь»

  7. Корнійчук Каріна м. Вінниця «Прем’єра»


2002 р.н. Група А 4 види

  1. Яремко Діана м. Львів «Динамо»

  2. Щербій Вікторія м. Львів СДЮШОР «Олімп - Л»

  3. Тетерина Оксана м. Запоріжжя ДЮСШ № 5

  4. Пономарцева Анастасія м. Львів «Nika»

  5. Неведомська Тетяна м. Рівне СК «Золота осінь»

  6. Марчук Анастасія м. Володимир – Волинський ДЮСШ

  7. Коноплина Юлія м. Харків ДЮСШ ХФТИ

  8. Камозіна Дарія м. Луцьк «Спартак»

  9. Гижа Анастасія м. Львів «Динамо»

  10. Булигіна Анна м. Київ м.Київ «Спартак» - СТЦ «Фенікс»

  11. Бондаренко Анна м. Рівне СК «Золота осінь»

  12. Бугайова Анна м. Київ КДЮСШ «Восход»

  13. Амірчупанова Амінат м. Кіровоград СК «Верея»


2002 р.н. Група В 4 види

  1. Височанська Марія м. Львів «Nika»

  2. Іваночко Анастасія м. Львів «Динамо»

  3. Косован Ніна м. Львів «Динамо»

  4. Липницька Вікторія м. Вінниця «Прем’єра»

  5. Михайлик Марина м. Харків ДЮСШ ХФТИ

  6. Омельяненко Євгенія м. Київ КДЮСШ «Восход»

  7. Сідак Аліна м. Запоріжжя СДЮШОР № 5

  8. Якимчук Анастасія м. Львів СДЮШОР «Олімп - Л»

  9. Яремчук Олександра м. Дніпропетровськ СДЮШОР


2001 р.н. Група В 4 види

  1. Шкіріда Юлія м. Харків ДЮСШ ХФТИ

  2. Шафран Юлія м. Київ «Школа Дерюгіних»

  3. Чіпурко Єлизавета м. Дніпропетровськ СДЮШОР

  4. Чеверда Анастасія м. Львів СДЮШОР «Олімп - Л»

  5. Ціхановська Анастасія м. Калинівка ДЮСШ

  6. Симонян Аделіна м. Київ КДЮСШ «Восход»

  7. Прон Єлизавета м. Дніпропетровськ СДЮШОР

  8. Огороднік Олександра м. Київ КДЮСШ «Восход»

  9. Меркулова Дарина м. Київ КДЮСШ «Восход»

  10. Біянова Аліна м. Львів СДЮШОР «Олімп - Л»

  11. Дьяченко Альона м. Київ КДЮСШ «Восход»


2000 р.н. Група В 4 види

  1. Макар Соломія м. Львів СДЮШОР «Олімп - Л»

  2. Макаренко Вікторія м. Чернігів КОбл ДЮСШ

  3. Іванів Вікторія м. Львів СДЮШОР «Олімп - Л»


1999 і старші 4 види

  1. Стадницька Дар’я м. Львів «Динамо»

  2. Сапунова Оксана м. Львів СДЮШОР «Олімп - Л»

  3. Луценко Катерина м. Дніпропетровськ СДЮШОР

  4. Кучевська Яна м. Київ КДЮСШ «Восход»

  5. Кротік Яна м. Луцьк ДЮСШ № 2

  6. Козак Ольга м. Львів «Динамо»

  7. Клим Олена м. Львів СДЮШОР «Олімп - Л»

  8. Громік Вікторія м. Запоріжжя СДЮШОР № 5

  9. Асланян Олександра м. Львів «Динамо»

  10. Тимощук Марія м. Луцьк «Спартак»




Групові вправи:

- 2009 р.н.

1. м. Луцьк СК «Спорт - естет»
  • Янкова Емма

  • Турошвілі Софія

  • Нагорна Юлія

  • Найдьонова Владислава

  • Дорофєєва Вікторія

2. м. Рівне СК «Золота осінь»
  • Зелінська Вікторія

  • Юхим Софія

  • Бобрик Поліна

  • Кірющенко Злата

  • Волочнюк Єва

3. м. Луцьк СК «Спорт - естет»
  • Семенюк Олена

  • Фацевич Амелія

  • Костюк Валерія

  • Сінякова Анастасія

  • Головенко Дарина

4. м. Рівне СК «Золота осінь»
  • Пилипенко Мілена

  • Лещук Вікторія

  • В’юн Анна

  • Прончук Ангеліна

  • Бас Маргарита



2008 - 2007 р.н

1. м. Рівне СК «Золота осінь»
  • Берекеля Каріна

  • Баланович Софія

  • Малиновська Анастасія

  • Попович Марина

  • Борейчук Валерія

2. м. Луцьк СК «Спорт - естет»
  • Шевченко Соломія

  • Киришун Анна

  • Маляр Вероніка

  • Вяткіна Єлизавета

  • Тєрєхова Анна

3. м. Одеса «Тигреня»
  • Крицька Дарина

  • Щербіна Єва

  • Юрдик Анастасія

  • Воловик Ксенія

  • Хон Вероніка

4. м. Рівне СК «Золота осінь»
  • Куцель Єлизавета

  • Городецька Даша

  • Баранець Вікторія

  • Савчук Таїсія

  • Трачук Злата

5. м. Київ КДЮСШ «Восход»
  • Кондратьєва Софія

  • Шаргородська Таїсія

  • Мініна Анна

  • Метт Олександра

  • Шипілова Рената

  • Тіморіна Вероніка


2006 р.н.

1. м. Вінниця «Прем’єра»
  • Нарольська Ніка

  • Літвін Соломія

  • Онофрійчук Крістіна

  • Оконська Софія

  • Чеченева Даша

2. м. Рівне СК «Золота осінь»
  • Сичінська Юлія

  • Полюхович Даша

  • Фенюк Анастасія

  • Турська Олександра

  • Поліщук Аліса


2005 р.н.

1. м. Вінниця «Прем’єра»
  • Куманець Маша

  • Маньковська

  • Мельник Аліна

  • Заболотна Антоніна

  • Кіценко Каріна

2. м. Львів СДЮШОР «Олімп - Л»
  • Степаненко Катерина

  • Пономаренко Ірина

  • Фуглевич Софія

  • Кіяновська Роксолана

  • Панасюк Яна

  • Мигович Яна

3. м. Рівне СК «Золота осінь»
  • Сара Поліна

  • Пахалюк Тетяна

  • Усова Христина

  • Юрійчук Анна

  • Степанець Анастасія

4. м. Львів СК «Спарта»
  • Кочергіна Катерина

  • Кабанова Анна

  • Руккас Даша

  • Береза Зоряна

  • Янюк Анастасія


2004 р.н.

1. м. Вінниця «Прем’єра»
  • Коваленко Даша

  • Баєва Діана

  • Рибаченко Анна

  • Мазур Аміна

  • Войтович Каріна

2. м. Львів СДЮШОР «Олімп - Л»
  • Гаврилів Елізабета

  • Івачевська Вікторія

  • Талама Андріана

  • Бердула Христина

  • Гончар Роксолана

  • Чабан Анна

3. м. Рівне СК «Золота осінь»
  • Мельник Богдана

  • Вихристюк Олександра

  • Нідашковська Каріна

  • Мендусь Анастасія

  • Носаль Крістіна

  • Орел Анастасія


2003 р.н.

1. м. Вінниця «Прем’єра»
  • Дяченко Каріна

  • Присяжнюк Каріна

  • Ходак Олександра

  • Стасенко Анна

  • Задорожна Юлія

2. м. Львів СДЮШОР «Олімп - Л»
  • Матушевська Ольга

  • Шпаченко Анастасія

  • Спільник Софія

  • Федоришин Анастасія

  • Лесько Марта

3. м. Рівне СК «Золота осінь»
  • Охмак Анастасія

  • Костюк Аделіна

  • Данилюк Анастасія

  • Мотько Катерина

  • Іванюк Олександра


КМС

1. м. Вінниця «Прем’єра»
  • Липницька Вікторія

  • Майструк Марія

  • Ковальова Анастасія

  • Степаненко Наталія

  • Барабаш Діана

2. м. Львів СДЮШОР «Олімп - Л»
  • Іванів Вікторія

  • Макар Соломія

  • Біянова Аліна

  • Чеверда Анастасія

  • Щербій Вікторія

3. м. Рівне СК «Золота осінь»
  • Бондаренко Анна

  • Неведомська Тетяна

  • Поліщук Даша

  • Степанець Марія

  • Костюк Аделіна


МС

1. м. Львів СДЮШОР «Олімп - Л»
  • Білецька Марта

  • Сапунова Оксана

  • Клим Олена

  • Гойда Софія

  • Данилишин Анастасія

karinbutanДата: Суббота, 31.10.2015, 08:39 | Сообщение # 18
Группа: Видеографы
Сообщений: 1048
Статус: Offline
На турнире работает фотограф Цупрук Роман тел. +380960339188
https://vk.com/id36266443
UA
tanya5729Дата: Воскресенье, 01.11.2015, 00:17 | Сообщение # 19
Группа: Проверенные
Сообщений: 9
Статус: Offline
А где то можно будет просмотреть фото для заказа, интересует 2006 год рождения? Спасибо!
UA
KaterinkaДата: Воскресенье, 01.11.2015, 00:55 | Сообщение # 20
Группа: Модераторы
Сообщений: 65277
Статус: Offline





Форум » Художественная гимнастика » Соревнования! События! Результаты! » «Золота осінь – 2015», 30.10-01.11.2015, м. Рівне
Страница 2 из 6«123456»
Поиск:
Новый ответ
Имя:
Текст сообщения:
Художественная гимнастика для Вас
Меню сайта:
  • Главная страница
  • Новости
  • Видео и музыка
  • Статьи и книги
  • Фотоальбомы
  • Каталог сайтов
  • Доска объявлений
  • Обратная связь
  • Документы
  • Турниры Украины
  • Турниры России
  • Турниры заграницы
  • Календарь УТС
  • Сервисы загрузки:
    Картинок:   radikal.ruphoto.qip.rupostimage.org
    Файлов: webfile.ruzippyshare.com
    Видео: youtube.comvimeo.com
    Код безопасности:

    pastorelliolympic.ru art-blesk.com

    Copyright ALECorp © 2016
    Все материалы, расположенные на данном ресурсе, были взяты из открытых источников интернета.
    Все права на материалы, представленные на ресурсе, принадлежат их авторам, правообладателям и издательствам.
    Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не несут ответственности
    за правильность, точность, законность, достоверность материалов и за их использование!!!